Şimdi Ara

Eminçelik marka setüstü ocak hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
8.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha önce duymuş olduğum bir marka değildi, forumdaki araştırmalarım sonucu herhangi bir kullanıcı yorumuna da rastlayamadım malesef..
    linkini verdiğim ocak inox çok şık görünüyor ve fiyatı da uygun fakat doğalgazla kullanılacak bir ürün sonuçta her an tehlike arz eder, kararsız kaldım ne dersiniz?
    http://www.hizlial.com/emincelik-20120-onden-dugmeli-gaz-emniyetli-inox-setustu-ocak-dogalgazli/04.015.8704.0002

diğer alternatiflerim:
    Simfer:http://www.hizlial.com/simfer-3019-bizote-4g-gazli-gaz-kesme-emniyetli-setustu-ocak-lpgli/04.015.9995.0008#
    Termikel:http://www.hizlial.com/termikel-17031-l-gaz-kesme-emniyetli-4g-setustu-dugmeden-ateslemeli-in/04.015.0006.0002

şimdiden çok teşekkürler..

• Hocam ocak konusunda en önemli şey görüntüsü sonra çakmağı sonrada paslanmaması. Bazılarının çakmakları çok kolay bozuluyor sonra yıllarca çakmak kullanıyorsun benim evde Arçelik var hep çakmak kullandık ilk aldığımızda kendi dahili çakmağı bozuldu. Paslanma olayıda boya atma olayı ama bu grilerde öyle bir sorun olmuyo en azından ben duymadım. Şeklinide beğenmişsin zaten geriye birşey kalmıyo. Çok araştırma bence cünkü ocak mekanik birşey bozulmaz etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

Hocam ocak konusunda en önemli şey görüntüsü sonra çakmağı sonrada paslanmaması. Bazılarının çakmakları çok kolay bozuluyor sonra yıllarca çakmak kullanıyorsun benim evde Arçelik var hep çakmak kullandık ilk aldığımızda kendi dahili çakmağı bozuldu. Paslanma olayıda boya atma olayı ama bu grilerde öyle bir sorun olmuyo en azından ben duymadım. Şeklinide beğenmişsin zaten geriye birşey kalmıyo. Çok araştırma bence cünkü ocak mekanik birşey bozulmaz etmez

teşekkürler ustam yine yetiştin imdata, dert görmesin ellerin ;)
    evet aslında ocakta elektronik bi aksam yok, sadece çakmak çabucak bozulabilir belki, ama işte işin içinde bir de gaz olunca insan tereddüte düşüyor ister istemez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecooo

quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

Hocam ocak konusunda en önemli şey görüntüsü sonra çakmağı sonrada paslanmaması. Bazılarının çakmakları çok kolay bozuluyor sonra yıllarca çakmak kullanıyorsun benim evde Arçelik var hep çakmak kullandık ilk aldığımızda kendi dahili çakmağı bozuldu. Paslanma olayıda boya atma olayı ama bu grilerde öyle bir sorun olmuyo en azından ben duymadım. Şeklinide beğenmişsin zaten geriye birşey kalmıyo. Çok araştırma bence cünkü ocak mekanik birşey bozulmaz etmez

teşekkürler ustam yine yetiştin imdata, dert görmesin ellerin ;)
    evet aslında ocakta elektronik bi aksam yok, sadece çakmak çabucak bozulabilir belki, ama işte işin içinde bir de gaz olunca insan tereddüte düşüyor ister istemez..

TSE belge veriyo bunlara gaz kaçağı olayınada bakmıştır heralde :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.