Şimdi Ara

GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
7
Favori
46.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne demek arkadaş rica derim..evet kasası piyasada ki çoğu ürüne göre sağlam ayrıca; ekran başta olmak üzere telefon stabil, donanım uyumu, yazılım uyumu dengede verdiğim parayı hak ediyor... güncellemeleri düzenli yapınca sorun kalmıyor

***tüm arkadaşlara bir uyarım olacak alacakları telefonun ne gibi şikayetleri var bir araştırsınlar sanaldan nete telefonun markasını yazıp hakkında şikayet var mı bir arasalar sıkıntı yaşayıp yaşamayacaklarını fark edecekler ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 19 Ağustos 2013; 12:00:41 >
  • forumdaki arkadaşlara merhaba,uzun zamandır GSmart MAYA M1 telefonumu kullanıyorum,telefon bana göre fiyatı ve kullanılırlığı bakımından çok iyi;sadece iki tane sorunum var,birinci,Skype veya Tango programını kullanırken benim sesim karşıya gitmiyor,sanırım microfon problemi var,eğer bi yerlerden açmak gerekir mi bunu bilemiyorum,ikinci sorunum ise,Tango programında arkadaşlarımı görüntülü görüşmeye davet edemiyorrum,sadece davetlere cevap verebiliyorum( No Tango contacts yet!Use the Invite tab to invite friends and family...) gibi İngilizce bi yazı çıkıyor.yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • eraslan35 E kullanıcısına yanıt
    tango yorumlarına bir bak bence.. hiç olumlu yorum yok arkadaşım :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgiggle.production&hl=tr

ses için bu şekilde dene bence

....uygulamalar>>>>>>muzik>>>>>ses efektleri ( sağ en altta çift kutu görünümlü butona tıkladığınızda açılan seçenek içinde )>>>> ekolayzer....

ekolayzer kapali konumdan açarak ayarlardan bir deneyin

ayrıca geriye dönük sesle ilgili yorumlara göz at

• Arkadaslar son guncelleme geldi adamlara aldiklari para benden yana helal olsun kamera acikken cekilen foto icin galeriye geri donmek zorunda kaliyoduk iste b sorunlari cozmusler ve aartik direk kameradan bakabiliyoruz bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • general mobil ile maya arasında kalanlar varsa şikayet var sitesine bi baksın satış sonrası daha önemli
    http://www.youtube.com/watch?v=LrhaAyCMLiU bu da yeni gelen maya bir üst telefonu datastara gelcekmiş tek farkı v1 den sanırım video çekim kalitesi ve 500 saat bekleme süresi keşke az bekleseymişim dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedwal -- 22 Ağustos 2013; 11:51:35 >
  • sedwal S kullanıcısına yanıt
    evet imkan olsa iyi olurdu diğer fark eden özellikler bunlar

Gigabyte GSmart Maya M1 v2

*** CPU / Dört çekirdekli 1.2 GHz

***GPU / PowerVR SGX544

*** OS / Android işletim sistemi, v4.2 (J. B)

*** Java / Evet, Java MIDP emülatörü ile.

***Yonga Seti / MTK 6589
  • Bence bekleme suresi batarya Kaynakli oldugu icin cözulebilir telefon kalip olarak ayni haliyle o telefonun bagaryasi bu telefona olacaktir demekki batarya uzetindede calisilmis yeni uretilen bataryalar dahada dayanikli parekende olarak satisi soz konusu olursa batarya alinabilir tabi yeni cikan batarya

• Fakat maya m1 de telefon cift cekirdek diyo ama herkrste tek oldunu soyluyo bundada acaba ayni durum soz konusu olabilirmi

• hımm baya fark varmış o zaman bizim telefonla gerçi bana çok çok yetiyor :) benden görüp 2 arkdaşımda aldı baya memnunlar bataryasını bende gelsin almayı düşünüyorum ( ayrı satılıyorsa )

http://www.datastar.com.tr/b2c/product.asp?ProID=152780&CID=3761&PID=0&Last=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedwal -- 22 Ağustos 2013; 14:01:55 >
  • Bu V2 çıkarsa , Ben GMD'deb tekrar Maya'ya geçebilirim.

Maya çok çok daha stabil bana göre. Fotoğraf kalitesinde çok fark var, ama Video kalitesi Kötü Maya'nın bu V2'de değişmiştir umarım.
  • zxxy kullanıcısına yanıt
    batarya olayı donanım kadar yazılım kaynaklıdır ... arka planda çalışan uygulamalar vs.. cihazı sıkıntıya sokan 3. kaynak yazılımlar uygulamalar batarya hırsızıdır :)
  • zxxy kullanıcısına yanıt
    tek çekirdek olsa bu kadar akıcı olamaz arkadaşım onu diyenler çihazı karalama derdinde :)

kullandığın cihazı az araştır fark edersin

ya bu telin distrübutor ve servis yetkilisi kardeşim şu milleti bilgilendiren yazı yazsanız diyorum rica yada tehdit izanınıza kalmış :)
  • tekrar hoş geldin kardeşim

sana gsmart sierra s1 yakışır sanırım datastar getirecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedeland

tekrar hoş geldin kardeşim

sana gsmart sierra s1 yakışır sanırım datastar getirecek :)

Arada bir bakıyorum, Teşekkürler

Millet telpa ile birbirine giriyor GMD için,

Datastar'ın hizmetleri gerçekten inanılmaz.

Görüşme sesi ve Video kaydını kaliteli hale getirirlerse hiç durmam satarım GMD'yi.

Haberleri sizden alırım. Ayrıca Bu V2 nedir ?
  • tamam kardeşim millet beni datastarın elemanı sanıyor hayır ben emekli bir kullanıcıyım 1984 yılından beri PC ler ile az çok iç içeyim petrix 2000 le başladı macera koç unisyses le devam etti bu günlere geldik az çok karıştırarak androidi anlamaya çalışıyorum birde ürüne bakarken bütçeyi göz önüne alıyorum..... ayrıca ekran koruyucu için datasara gittiğimde ellerinde 2 telefon daha olduğu duyumu aldım sanırım bunlar sinba ve sierra; sierra kalite bir telefon sanırım gövde aliminyum alaşımlı 13 mp 5 ekran 4 çekirdek vs...

aşağıda v2 analizi var bakarsın

Açıklandı 2013 Haziran
    Durum Yakında. Tec. sürüm 2013 Temmuz

http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php

• zxxy arkadaşım,GSmart MAYA M1 telefonumuzu yeni güncelleme yapabilmek için ne yapmalıyız,güncellemeyi çalıştırmak için hangi yol???
    kardeşim

1. nolu resimde görülen bölgeye uygulamalar tıkla

2.nolu resimde görülen SYSTEM UPDATE tıkla

3.nolu resimde NEVER CHECK UPDATE işareti varsa kaldır ve en üste yazılan yere '' CHECK UPDATE ''tıkla bunları yaptığında

en üst simgelerin olduğu paneli aşagı kaydır açılan sayfada

4 nolu resimde görülü alana tıkla güncelleme başlar

hayırlı olsun

güncelleme sonrası telefon kapanıp güncelleme başlar açtığında sorunlar hallolur
     GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 22 Ağustos 2013; 17:26:55 >

• Dedeland,teşekkür ederim arkadaşım,sağol.update başladı.
  • dedeland arkadaşım,acaba MAYA M1 J.B. 4.2.2.2 güncelleme çıktı mı veya çıktı ise nasıl yükleme yapabiliriz.teşekkür ederim.
    şu an için maalesef fakat üretici firma cihazı düzenli olarak güncelliyor... ileriye dönük olabilirlik ihtimali var gibi görünüyor..

üst sürüme geçmesi bazı sorunlar yapa bilir ....yazılım ve donanım uyumu ve stabil olması için üretici firmanın 4.2 de olacak ayarlamaları yapması gerek ram dan ne kadar yer şarj nasıl olur bilemeyiz.

tabii sizde yapabilirsiniz velakin cihaz randıman verir mi, stabil olur mu ısınma kasma yapar mı bunlar muamma

ben şu an tavsiye etmem çünki fazla bilginiz yok :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.