Şimdi Ara

GİGABYTE GSMART MAYA M1 PAYLAŞIM PLATFORMU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
7
Favori
46.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede gelen ve giden ses sorunluydu. Marketten indirdiğim mobileuncle diye bir yazılım var. MTK enginerin mode girerek gereklises ayarlarını yaptım şuan sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur

Bendede gelen ve giden ses sorunluydu. Marketten indirdiğim mobileuncle diye bir yazılım var. MTK enginerin mode girerek gereklises ayarlarını yaptım şuan sorun yok

O harikaymış, daha önce bilsem hayatta uğraşmazdım iadeyle falan.

Peki bana default ayarlarını yazarmısınız bende indirip daha iyileştirme yapmak isterim.

Ayrıca Datastar'dan bugün 7 liraya ekran koruyucu aldım. Fiyat tane için geçerli, Pahalı geldi bana .

Normalde 5-6 liraya 3 tane diğer telefonlarda. Yine de helal olsun
  • Arkadaşlar merhaba. Su an xperia arc s ve blackberry curve 8520 beraber kullanmaktayım. Yorumlardan anladığım kadarıyla telefon normal şartlardaki performansı çok iyi ancak benim için önemli olan çift hat özelliği. Sormak istediğim birkaç soru var.
    1) bir hatla konuşurken diğeri kapalı modda miooluyor?
    2) iki hattin zil seslerini ayrı yapabilirmiyiz?
    3) interneti kullanmak istediğimiz hattı seçebiliyormuyuz?
    4) mesajlar nasıl oluyor?
    Bunlardan başka aklıma gelmeyen ama sizin eklemk istediğiniz şeyler varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim ilginiz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laqirdi

Arkadaşlar merhaba. Su an xperia arc s ve blackberry curve 8520 beraber kullanmaktayım. Yorumlardan anladığım kadarıyla telefon normal şartlardaki performansı çok iyi ancak benim için önemli olan çift hat özelliği. Sormak istediğim birkaç soru var.
    1) bir hatla konuşurken diğeri kapalı modda miooluyor?
    2) iki hattin zil seslerini ayrı yapabilirmiyiz?
    3) interneti kullanmak istediğimiz hattı seçebiliyormuyuz?
    4) mesajlar nasıl oluyor?
    Bunlardan başka aklıma gelmeyen ama sizin eklemk istediğiniz şeyler varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim ilginiz için teşekkürler

Bildiğim Kadarıyla Cevaplayım.
    1-1 Hat ile konuşurken diğer hat kapalı gözüküyor ( Tek hat işlemcili)
    2- Bilmiyorum
    3-İnterneti 2 hatdan da kullanabiliyorsunuz ama sadece sim1 3G kullanıyorum Sim2 Edge ( 2G ) kullanıyor
    4-Mesajı gönderirken ve arama yaparken seçebiliyorsunuz.

• Selam arkadaşlar

TTY (TeleTYpewriter );

'' TTY '' işitme engelli kişilerin bir adaptör yardımı ile karşılıklı olarak telefon üzerinden işaret dili ile konuşması.

telefon menüsünden >>>>çağrı ayarları>>>>> diğer ayarlar >>>>> TYY modu kapalıdan aktife geçirip seçenekleri kullanıyoruz

NOT : ıphone ve BB de bu amaçla kullanılıyor bu telefonda yani maya M1 de sanırım amaç bu yoksa Turkcell maxiplus da yedeklem için kullanılıyormuş bilginize....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 5 Temmuz 2013; 19:19:47 >
  • Bugun yeni aldigim telefona kontrol ettim güncelleme gelmis.güncelleme 460mb.neyse yükledim kendi romunda 1.4gb dan 1.29gb yer kaldi.her güncelleme boyley ise yandık valla telefonun hafızasında yer kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 6 Temmuz 2013; 0:06:54 >
  • tekrar hayirli olsun....guncelleme sonrasi dusunceniz olumlu yondemi ( sanirim yazilimda degisim daha olumludur ) neler degismis acaba bilgi alalim... pazartesi bende ugrayacagim kismetse ...kilif ve filim icin. :)

• Güncelleme sonrası telefon sanki biraz yavaşladı. Programların bazıları takılma yapıyor, görüşme kalitesi biraz arttı.

Bu arada ekran jelatini ihtiyacım olduğu için aldım ama 7 Lira 1 tanesi için pahalı.
  • sahsim olarak aldigim gunden beri guncellemeleri duzenli yapiyorum hic sorun yasamadim... ve google playdan indirdigim '' CLEAN MASTER'' ile temizlik yapiyorum sanirim bunun etkisi var bunu kurarsaniz atiklari temizler telefonun yuku hafifler PC 'de cclear neyse telefon icinde bunu kullanizi onerecegim...bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: dedeland

sahsim olarak aldigim gunden beri guncellemeleri duzenli yapiyorum hic sorun yasamadim... ve google playdan indirdigim '' CLEAN MASTER'' ile temizlik yapiyorum sanirim bunun etkisi var bunu kurarsaniz atiklari temizler telefonun yuku hafifler PC 'de cclear neyse telefon icinde bunu kullanizi onerecegim...bilginize

Yarın deneyecem

Ayrıca telefondan çok memnunum , Görüşme kalitesi 1 tık daha iyi olsa çok iyi olur. Sanırım yeni güncellemeler ile bu düzeltilir.

Ekran kalitesi gerçekten müthiş.
  • bunu daha önce yazmıştım ses için farklılık istiyorsanız bunu deneyin sanırım düşündüğünüze yaklaşacak...

uygulamalar>>>>>>muzik>>>>>ses efektleri ( sağ en altta çift kutu görünümlü butona tıkladığınızda açılan seçenek içinde )>>>> ekolayzer

düz yazan yeri ben klasik yaptım

diğeri yani en altta yok yazan yeride salon yaptım bu şekilde bir deneyin bence ekolayzer düzenleyince müzik ve ses çıkışları farklılaşmıştı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Bendede gelen ve giden ses sorunluydu. Marketten indirdiğim mobileuncle diye bir yazılım var. MTK enginerin mode girerek gereklises ayarlarını yaptım şuan sorun yok

Peki bana default ayarlarını yazarmısınız bende indirip daha iyileştirme yapmak isterim.

Ayrıca Datastar'dan bugün 7 liraya ekran koruyucu aldım. Fiyat tane için geçerli, Pahalı geldi bana .

Engineer mode>hardware testing>audio>normal mode>type>sph

Level 0 92
    Level 1 101
    Level 2 104
    level 3 108
    Level 4 118
    Level 5 138
    Level 6 142

bu değerleri girdikten sonra cihazı yeniden başlatmalısınız. Bu ayarlar benim için uygun ancak değerlerle biraz daha oynayarak kendinize göre en uygununu ayarlayabilirsiniz. Özellikle Level 5 ve 6 maksimum seviyede tutulursa Ses patlak speaker den geliyormuş gibi level 0 1 ve 2 çok azaltılırsa seste seviye çok düşüyor ve siz duyamıyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Engineer mode>hardware testing>audio>normal mode>type>sph

Level 0 92
    Level 1 101
    Level 2 104
    level 3 108
    Level 4 118
    Level 5 138
    Level 6 142

bu değerleri girdikten sonra cihazı yeniden başlatmalısınız. Bu ayarlar benim için uygun ancak değerlerle biraz daha oynayarak kendinize göre en uygununu ayarlayabilirsiniz. Özellikle Level 5 ve 6 maksimum seviyede tutulursa Ses patlak speaker den geliyormuş gibi level 0 1 ve 2 çok azaltılırsa seste seviye çok düşüyor ve siz duyamıyorsunuz

Çok teşekkür ederim,

Bugün ayarları güncelleyeceğim.

• Dün yeni güncelleme vardi yaptim.ses kalitesi düzelmişti.simdi ise kamera açılmıyor.camera mx yükledim oda açılmıyor.Simdi sinirlenmeye basladim.

• selamlar arkadaş siz sanırım şirkete gittiniz o kılıf derimi görselliği nasıl sağlamıydı emitasyon değil anladığım ıphone filim bile bundan ucuz firma dikkate alsa iyi olur :)

arkadaşlar bunu deneyen oldu mu ?

www.howtobig.com/2013/05/06/upgradeupdate-gigabyte-gsmart-maya-m1-to-android-4-2-jelly-bean/&prev=/search%3Fq%3DGSMART%2BMAYA%2BM1%2Broot%26client%3Dubuntu%26hs%3DLCY%26channel%3Dcs%26biw%3D1301%26bih%3D682

¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦ DİKKAT ALINTIDIR ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦
    şu an denemedim yarın deneme yapacağım ( Çevriri google aracılığıyla gerçekleşmiştir )

'' Android 4.2 Jelly Bean için Gigabyte GSmart Maya M1 Güncelleme / Yükseltme
    Gigabyte GSmart Maya M1 sahipleri de kendi aygıtı güncel tutmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden Android 4.2 Jelly Bean için Gigabyte GSmart Maya M1 yükseltmek için nasıl bir öğretici vererek düşündüm. Cihazınızda Android işletim sisteminin yeni sürümü ile, daha fazla fayda olacaktır. Cihazınız daha şekil, daha güvenli, daha hızlı performans, ve o daha serin ... 3x olacak. Ama önce Gigabyte GSmart Maya M1 Android 4.2 Jelly Bean yükleme söylüyorum için, yükleme yapabilmek için ne istiyorsun görelim. Sen 4.2 Jelly Bean Gigabyte GSmart Maya M1 ROM indirmek gerekir. Ayrıca Android 4.2 Jelly Bean yükseltme için hazırlamak için Gigabyte GSmart Maya M1 kök gerekir. Buradan Gigabyte GSmart Maya M1 ve kurulum Android 4.2 Jelly Bean kök nasıl keşfedin. Burada Android 4.2 Jelly Bean için Gigabyte GSmart Maya M1 güncelleştirmek istediğiniz dosyaların indirme bağlantıları vardır. Android 4.2 Jelly Bean için Gigabyte GSmart Maya M1 yükseltmek için başlamadan hemen önce rehber, metin mesajları ve belki Yükleme tamamlandıktan kaybolur Google Play Store'dan yüklenen uygulamalar gibi, bilgilerinizi yedeklemek için unutmayın. Şimdi Android 4.2 Jelly Bean için Gigabyte GSmart Maya M1 güncelleştirme görelim:

1. Sizin Gigabyte GSmart Maya M1 üzerindeki ROM Yöneticisi takın. Google Play Store'dan alın, daha sonra saat mod kurtarma yükleyin.

2. USB bilgileri kablosu istihdam PC'nize Gigabyte GSmart Maya M1 bağlayın. Eğer SD hafıza kartına yüklenen "Gigabyte GSmart Maya M1_4.2 Jelly Bean.zip" dosyasını kopyalayın.

3. ROM Manager kullanarak kurtarma modunda cihazınızı yeniden başlatın. En kısa sürede Kurtarma Modu gibi, ROM Yöneticisi gidin ve yedekleme seçeneğini / bilgilerinize geri-up geri yükleyin.

4. Kurtarma Menü toplam veri silme (Delvik Önbellek dahil) yok. Tamamlandığında, Kurtarma Ana Menü geri dönmek ve SD Kart Flash ROM seçin. Eğer "Gigabyte GSmart Maya M1_4.2 Jelly Bean.zip" dosyasını kopyaladığınız konuma gidin ve Gigabyte GSmart Maya M1 Android 4.2 Jelly Bean yüklemek için yönergeleri izleyin. En kısa sürede kurulumda olduğu gibi, sadece Gigabyte GSmart Maya M1 cihazı yeniden başlatın ve burada gitmek, sadece yeni Android 4.2 Jelly Bean için yükseltilmiş ettik ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 6 Temmuz 2013; 15:37:14 >

• quote:

Dün yeni güncelleme vardi yaptim.ses kalitesi düzelmişti.simdi ise kamera açılmıyor.camera mx yükledim oda açılmıyor.Simdi sinirlenmeye basladim.

sen böle yazınca bende yüklemekten vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedwal

quote:

Dün yeni güncelleme vardi yaptim.ses kalitesi düzelmişti.simdi ise kamera açılmıyor.camera mx yükledim oda açılmıyor.Simdi sinirlenmeye basladim.

Sistemi baslangic ayarlarına alınca düzeldi arkadaslar.

• quote:

quote:

quote:

Kamera yazilimindan galeriye gecilebiliyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kamera yazilimindan galeriye gecilebiliyor mu?

Maalesef gecilemiyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.