Şimdi Ara

390 TL! Satılık SIFIR - GARANTİLİ Xbox360 4GB Slim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar kutusunun kapağı bile hiç açılmamış sıfır, garantili Xbox360 4GB Slim'i satıyorum.

- İlk fotoğrafta da gördüğünüz gibi kutu kapağındaki bant dahi açılmadı. Bu fotoğrafı özellikle çektim, bu bantlar özel olduğu için bir kez açıldığında yeniden yapışmaz ve genellikle de kutunun yüzeyini sıyırarak çıkarlar.

- Tamamen kapalı kutudur deneme ya da parça kontrolü amacıyla bile açılmadı, alıcının kendisi ilk olarak açacak. Sıfır ürünler ile birlikte gelen 1 aylık Gold üyeliği mevcuttur.

- FİYAT: 390 TL.

NOT: Pazarlık ve takas yoktur. Komisyonu alıcı ödeyecek şekilde E-Ticaret ilanı açılır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 26 Haziran 2013; 17:51:02 >

• Bu cihaz ile istediğimiz her oyunu oynayabilirmiyiz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizlial'da 4gb slim xbox 449 TL. 12 taksit vs.
  • Forumda 400tl.

• Beyler ben kutusu açılmamış sıfır ve garantili Xbox satıyorum. Forumda eğer hiç kutusu açılmamış garantili xbox varsa 400 liraya, hala gitmemesi çok acayip. Yani eğer aynı nitelikte bir xbox ile fiyat karşılaştırmıyorsanız forumda 300 liraya da xbox bulunur.
  • Hocam teknosadan tv ile alan arkadaslar 400e veriyorlar. Kapali kutu. Forumda asagi sayfalara bir bakin. Satilmamasinin sebebi sifir alirken scok fazla sicak firsat ve puan olmasidir.

• teknosa 400 e sattı iki gündür, forumda millet sıfır 400 e satıyor, biraz çok istemişsin hocam. yine de sen bilirsin.
  • yahu arkadaş ama eleştirdiniz orda şu kadar burda bu kadar.. Adam sıfırı zaten 400 diyor.. diğer yerlerde de sıfır değil mi.. ne fark eder nerde olduğu, alemsiniz
    teknosada olupta elden olunca 100 lira daha mı ucuz olması gerek?

Satan arkadaşı tanımam etmem ancak fiyatı görünce UCUZ olduğunu düşünüp konuya girdim..

Eğer alıcı değilsenizde konuyu baltalamayın bari, bırakın isteyen istediğini istediği fiyata satsın.. beğenmiyorsanız orda burda gördüğünüz yerlerden gidipte alın..

Hayırlı satışlar kardeşim sana

Fiyatıda gerçekten ucuz ve çok uygun almak isteyen bence kaçırmasın!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.