Şimdi Ara

Xbox One'ın Youtube Sayfası Yoruma Kapatıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Xbox One'ın duyurusunun ardından Microsoft'a çok sayıda eleştiri geldi. Konsolun oyunlardan çok TV ve diğer fonksiyonlarının anlatılması oyuncuların pek hoşuna gitmedi. Her ne kadar Microsoft oyun ağırlıklı duyuruların E3 fuarında yapılacağını açıklasa da.

Sanırım kötü yorumlara engel olmak için Microsoft bir önlem aldı. Xbox One'ın duyuru videosu Xbox'ın youtube kanalında yoruma kapatıldı. Örneğin Playstation 4'ün duyuru videosunun resmi kanalda yorumlara açık olduğunu görüyoruz. Aşağıda resmi youtube sayfasından bir görseli bulabilirsiniz.

• Bir tanede ben dislike attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güleyim mi ağlayayım mı karar veremedim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • microsoft herşeyi eline yüzüne bulaştırdı işin kötüsü buna devam etmeyede niyetki.. :D

• Dislake sayısı herşeyi ifade etmiyormu ?

• Videonun Youtube sayfası kodu: L0HgsIf-ps4

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Videonun Youtube sayfası kodu: L0HgsIf-ps4

''watch?v=L0HgsIf-ps4''
  • Umrumda değil şuan Xbox Tv de Ersin reizi izliyorum :D

• 6 bin küsür dislike atılmış bin kişi falan like atmış durum ortada

• güya bu adamlar sektörün önde gelenleri ve oyuncuların dediklerini yerine getiriyorlar, yorumları kapatmakta nedir? özür dileyip oyun sunumları/videoları yayınlayacaklarına yorumları kapatıyorlar.
    tv ve büyük firmalar tam american stayla.
    ama en özgür biziz değil mi? kimse zorla xbox one aldırmıyor... fakat oyun ağırlıklı xbox isterseniz microfost babanız ağzınıza biber sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 26 Mayıs 2013; 15:29:19 >
  • Ersin kilic su an CNN türkiye kanalinda kaciriyorsunuz.

• MS bu nesilde fena zıçtı bir iki oyun göstererek kurtulamaz. xbox one devkiti çok uzun süredir nette geziyor bütün detaylar belli. Sony herşeyi bilip çok daha iyi bir konsolla darbeyi vurdu
  • Microsoft un artık çok güzel exclusive oyunlara ihtiyacı var yoksa bu nesil işi çok zor
  • Yılın Balonu
  • evet

• Basbaya kötü yorum almamak için sansür uygulamışlar Ne kadar çaresiz kaldıkları ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Mayıs 2013; 15:53:07 >
  • BİR tanede ben dislike attım

lütfen bütün yorum atan arkadaşlar '' -berkay- '' arakadaşımız gibi dislike atalım

başka türlü olmaz nebiçim kasa ne biçim konsol eğer öyleyse

• @digimon

Programı baştan sona izledim herşey yolunda gidiyordu program Metro ya Metro Last Night dedi künyelere falan da öyle yazmışlar biraz amatör buldum ama gayet keyifliydi İyi Counter oynayan bir kız getirttiler CSO oynattılar :D Çok güzeldi keşke Bsc sizde böyle bir program oluşturup daha geniş kitleleri hitap etseniz gerçekten büyük takipçiler yakalarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

Ersin kilic su an CNN türkiye kanalinda kaciriyorsunuz.

umarım tekrar yayınlanır.

edit tekrar yayınlanmış.

http://tv.cnnturk.com/multiplayer

ilk kez izliyorum şu programı. çok uydurukmuş. çok labali özellikle şu kırmızı t-shirtlü eleman. kadında hiç olmamış ne alaka. bu kız oyundan anlamıyor bu belli. aman beril abla üstüne alınma sen harbi gamersın sonunu izleyemedim kalitesi bsc ve dh ile karşılaştırılamaz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 26 Mayıs 2013; 17:06:51 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.