Şimdi Ara

ERİK ÇALMA APARATI EÇA V1.1 [SS+Video eklendi][Güncelleme geldi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
3.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme: 31.05.2013 yeni düzenek ve video

Evet yaz geldi havalar sıcak etraf erik karadut vs ile dolu ama ne hikmettirki yaşlı teyzelerimi sağolsun sanki altın meyveliyen ağaç misali başlarında bekliyorlar.

Düzenek çok basit belki aranızda yapmış olanlar bile vardır

Bu beta düzeneği gibi bişe oldu biraz daha düzelticem daha sağlam bir sopa ve telefon için tutacak yapacağım first person thiefing yapacağız buyrun video ve ss

bu metalden yapacağınız halkanın altındaki hazne basit olamsı adına siz poşet de koyabilirsiniz ben bu sefer böyle olsun istedim aslında daha uzun yapıp direk bele bağlı bir poşete doldurmak da mümkün

video geldi

diyorum niye çözünürlük düşün telefondan yarı kısmışım zaten dandik bişe
    mobil:http://m.youtube.com/watch?v=cUoC7KuuVJ8

İlk başta sineklik teli ile yaptım çok güzel oldu, fakat sepetin demir halkasına yetecek sineklik teli kalmadı, zaten bu iş ancak sinekil teli ile olur falza belli olmuyor dikkat çekmiyor. sokakta elinde 3 metrelik bambu ile ucunda turuncu bezden bişe olunda dikkat çekiyor. neyse yaptım havanın kararmasını bekledim. video denemek amaclı ve demir halkanın acısını test etmek içindi çok yatay oldugu için zor oldu.
    gözüme kestirdiğim bir büyük erik agacı vardı kocam erikleri vardı can eriği sandım ama papaz eriğiymiş, neyse toplamaya başşladım 4-5 falan derken birden evin kapısı açıldı ama benı görmedi ende hemen bambuyu normal taşıma durumuna getirip hiç bişe olmamış gibi yoluma devam ettim, can eriği diye bir umutla sarıldım eriklere ama papaz eriğiymiş tatlılardı yinede başarılı bir operasyondu. bir güncelleme daha gelir

Serinin devamı imzada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 31 Mayıs 2013; 10:46:57 >

• Yerimizi alalım
  • Bizim bahçedende koparıyo veletler ağaç mağaç kalmıyo bütün dalları kırıyorlar.
  • Önlerden
  • sapık supuk işlerin lüzumu yok, erik yiyecek adam ağaca çıkıp kütür kütür yer payını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

Bizim bahçedende koparıyo veletler ağaç mağaç kalmıyo bütün dalları kırıyorlar.

hem dallara zarar vermemiş oluyoruz hemde tepelerdeki erikleri topluyoruz
  • reklam alanı
  • bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video bekliyoruz
  • bunu ben kendi bahçemde kullanıyorum daha uzununu zeytin erik kiraz toplarken geçen sene çok işe yaradı.

burda veletler korkularından evin önünden geçemiyor zaten
  • tutarsa ben de denerim.
  • Ust dallara yetisir mi ki bu

• quote:

Orijinalden alıntı: B@man

Video bekliyoruz

%60 da 0.67mb upload hızı zaten dutları toplarken tam odaklıyamışım asıl bomba yarın olacak

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

Bizim bahçedende koparıyo veletler ağaç mağaç kalmıyo bütün dalları kırıyorlar.

hem dallara zarar vermemiş oluyoruz hemde tepelerdeki erikleri topluyoruz

Dışarı sarkanları toplasınlar göz hakkıdır içeri girip diğer çiçekleri eziyorlar
  • tapik
  • tutmaz
  • rizörv
  • yerimizi alalım
  • Biz karşı bahçenin sadece bizim tarafına düşen dallarına dalardık. Öylede saygılıydık

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.