Şimdi Ara

n11.com sitesi güvenilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu n11.com sitesi güvenilirmi daha önce alışveriş yapan oldumu olduysa bende yapmak istiyorumda

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek Arası Eti Puf_2 -- 25 Mayıs 2013; 18:03:56 >
  • Doğuş Grubu'nun olduğu için güvenilirdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim

Doğuş Grubu'nun olduğu için güvenilirdir.

Aynen Doğuş grubu'nu görünce banada güvenilir geldi
  • sitenin altında Doğuş Grubu yazıyor
  • Sony kulaklık aldım ,hiç bir sorun çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 mini 650 tl ye aldım orjinal kutulu ve imei kayıtlı. tabi ürün almadan önce mağazaya bakın. site değil sitedeki mağazalar önemli. site sadece aracı. tavsiyem mağazanın alış-veriş yorumlarına ve soru-cevap kısmını iyice okumanız.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winneras -- 25 Mayıs 2013; 18:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

s3 mini 50 tl ye aldım orjinal kutulu ve imei kayıtlı. tabi ürün almadan önce mağazaya bakın. site değil sitedeki mağazalar önemli. site sadece aracı. tavsiyem mağazanın alış-veriş yorumlarına ve soru-cevap kısmını iyice okumanız.

Siz hangi mağzadan aldınız n11 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJk48

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

s3 mini 50 tl ye aldım orjinal kutulu ve imei kayıtlı. tabi ürün almadan önce mağazaya bakın. site değil sitedeki mağazalar önemli. site sadece aracı. tavsiyem mağazanın alış-veriş yorumlarına ve soru-cevap kısmını iyice okumanız.

Siz hangi mağzadan aldınız n11 de

indirimmania adlı mağazadan aldım. bu arada 5 yazmışım 650 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winneras -- 25 Mayıs 2013; 18:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnyxousTR

sakın kullanma benım kredı kartımın üstüne şirket kurdular

??
  • Nintendo 3ds,kahve makinesi,utu,televizyon ve bisiklet aldim guvenilir bir site.

• Cillop gibi bisiklet gonderdiler, 2 gunde taaa Sivas tan. Sorun yok...

• Siteden bir telefon alayım dedim pişman oldum. Tamam doğuş grubu güvenilir olabilir ama satıcılar ellerinde olmayan ürünleri pazarlamaya çalışıyorlar. Ben böyle bir olay yaşadım ve müşteri hizmetlerini aradım. Bu sorun satıcının sorunu biz bununla ilgilenmiyoruz dedi müşteri temsilcisi. E dedim soru cevap bölümünde onlarca şikayet var satıcıyla ilgili buna da mı bir şey demeyeceksiniz? Oradaki mesajları okumuyoruz, isterseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz dediler. Ben de 1 hafta beklemeden sonra siparişi iptal ettim. Araştırırsanız bir sürü şikayet var. Alışveriş yapacak olanların dikkatli olması gerek....
  • S3 mini
    Ipad 4
    Note 2
    Aldı babam bi problem çıkmadı
    sen ne alacaksın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iskenderpasa

S3 mini
    Ipad 4
    Note 2
    Aldı babam bi problem çıkmadı
    sen ne alacaksın?

General Mobile Discovery 16 gb sipariş ettim. Ürün hazırlık süresi bitti, ürün yok... Satıcı, geldi-gelecek, şu gün-bu gün deyip oyaladı durdu. En son iptal ettim siparişi de kurtuldum.. Sonrasında n11.com dan kaçarken hizlial.com a tutuldum. Orayı araştırdım, güvenilir gibi geldi bana.. Oradan sipariş verdim. Onda da aynı şey başıma geldi. 5 iş günü içinde kargo yazan ürünü, 5 iş günü dolduktan sonra göndermediler. Aradım, 20 gün sonraya zaman tanıyın dediler... Telpa getirmemiş de ondan yokmuş....... Yoksa satmayacaksınız dedim, oradan da siparişimi iptal ettim... Anlayacağınız yılan hikayesine döndü benim telefon işi.. Kılıfını bile aldım, telefon yok

İnternetten hiç alışveriş yapmamış insan değilim. Elbet bekleme süresi olacak, ama bunlar gibi olmayacak.... Gittigidiyor ve hepsiburada'dan yaptığım alışverişlerde şimdiye kadar ben sorun yaşamadım. Bunlarda fiyat daha makul diye denemek istedim bunları yaşadım.. Her ikisini de tavsiye etmiyorum.

• AMAN DIYIM UZAK DURUN. Bir sorun ciktiginda kesinlikle muhatap bulamiyorunuz. Musteri temsilcileri uckagitci. Tamamen oyalama politikasi. Basim yandi bi kere. Hatta okadar kizdimki bankaya haksiz cekim sikayetinde bulundum. Ozaman g.tleri tutusunca geri donduler. Ondada biz bisey yapamayiz tuketici heyetine git dedi. Ve bunu iki ay sonra bankaya sikayet edince soluyo essek herifler. Saticinin tarafini tutuyorlar. Bu uckagitcilar bu kafayla daha fazla barinamazlar. Barinmasinlarda zaten. Ole pahali reklamlarla millete yalan guven vermek kolay. Resmen dolandiricilar. Gittigidiyor ne kaliteliymis onu anladim. Tekrar soluyorum arkadaslar N11COMDAN UZAK DURUN. Internetten yuzlerce alisveris yaptim boyle magdur olmadim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.