Şimdi Ara

3.20İ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VERİR MİSİNİZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bi BMW almak istiyorum fakat 3.16 ile 3.20 arasında kararsız kaldım kendim 23 yaşındayım ama ailemle yaşıyorum dolayısıyla tek kapı olmaz ama fiyatlar yüzündende sürekli3.16ya yöneliyorum fakat 3.20de harika duruyor bi tane buldum 3.20 2001 model güzel duruyor fakat oda 30,000 lira 3.16 23.000 lira sizce iki araba arasında hangisni tercih etmeliyim bnm, olmuşken3.20 mi olsun yoksa 3.16 yı önerir misiniz? bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

• 3.16 performans olarak bmw adina yakiscak bir motora sahip degil, 3.20i daha iyi bir secim olcaktir, alcaginiz araci detayli olarak gostermeniz yerinde olcaktir😉 benim tavsiyem temiz bir 3.20d olacaktir size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.20i her daim oynanmamısı bulursan cokta az yakar orjinal oynanmamısını bulursan tabiki savrulma var ama biraz pıstırmak gerek bizdeki fll orjinal daha dun cıkarttım teyibini düşün artık
  • Özelden bana telefon numaranızı atarsanız size detaylı bilgi verip istediğiniz aracı size sağlıyor olacağım , teşekkürler . Şimdiden hayırlı olsun
  • ıkısı arasında cok cıddı farklar vardır, aracı ne sekılde kullandıgınıza bakarak secım yapmalısınız, 320 2000 cc 6 sılındır bır motor olmasına karsın, o gucu cok asırı hıssetmezsınız, bunun yanında, 3.16 zaten essekten beter bır arac :)
    6 sılındır alınacaksa 3.28, 4 sılındır alınacaksa 3.18 alınmalı bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.