Şimdi Ara

Temmuz'da Street Fighter 5 Duyurusu Yapılabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Street Fighter 4 genel olarak büyük başarı toplamıştı ve bu oyunun satışları da oldukça iyi durumdaydı. Capcom zaten oyunun farklı sürümlerini yayınlayarak da durumdan ne kadar memnun olduğunu gösterdi. Şimdi ise sırada yeni oyun olabilir.

Serinin başındaki isim Yoshinori Ono'ya Twitter üzerinden "Yeni Street Fighter'ın yayınlanması veya hakkında bir şeyler açıklanması için önümüzde bir yıl mı var?" sorusu soruldu. Ono ise şu yanıtı verdi: "Evo 13'e kadar bekleyin."

EVO 13'ten kasıt, 12 Temmuz'da düzenlenecek olan Evolution Championship Series 2013 adlı dövüş oyunları şampiyonası. E3 fuarında herhangi bir Street Fighter duyurusu yapmayacağını söyleyen Ono, muhtemelen Street Fighter 5 duyurusunu Temmuz'a saklıyor.

• SF BF Cod + EXC ler 10 yıl götürür beni.
    Capcom bi SF yi bozmadı. Umarım SF4 gibi kaliteli bir oyun sunar bize.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ertesi sene de başına turbo veya süper ekleyip yenisini duyururlar. Bir kaç ay sonra da kıçına falanca edition eklerler yeniden piyasaya sürerler. işte o noktada para tuzakları bitip gerçek oyun çıkar. Neyse umarım fazla beklemeyiz ne kadar laf edersem edeyim seviyorum bu oyunu
  • Türkiye'de bir SF 4 turnuvası bekliyoruz artık.
  • SF5 ten çok büyük yenilikler bekliyorum inş bozmadan güzel şeyler ortaya koyarlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.