Şimdi Ara

Türko Dc Konuşma Topic'İ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
657
Cevap
0
Favori
48.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ߀yler Her Zaman Dc yediğimizde Topic Açacaksak Gelin Burda Server Kapalı Oldugu Zamanlar Konuşalım...

• ya dc yi bırak yeni geldim ben yeni version mu çıktı?ona göre bişey indiriceksek indirelimve bugun ne gelişmeler oldu annat bakem bugunlük yoktum dapatch gelio diolardı geldimi (amma soru sordum)
  • Okuldaydım Bun Topic'i Sürdürsek İyi Olur Yoksa Herkez Bir Topic Açarsa ohoo...
  • clana girdin mi peki?

iiicene sohbet yeri oldu bura
  • ya türkoda arakadasla item aktarıyordum 2 tane +3 shard +6 ib +7 full chitin 8,5m para veriyodum DC geldi gitti hepsi
  • ya suan npc ve yaratıklar yok yaklasık yarım saattir bole ve sonunda dc verdi tamda clana girmistim rol almıstım dur bakalım gitmez ins.
  • Şimdi DC Verdi Girilmiyor Dimi??
  • Evet Dc Verdi Gm Az Önce Oyundaydı İsmi Game_Master Dc verdiği An Hepinize 1m Vereceğim Demişti İnş. Verir...
    Birde Bana Low Class ugrade Kagıdı Verebilecek Varmı?Shard Basacam? 5 Tane Yeter Oyundaki Adım Inca
  • server a tıklıom arena olana zati 1 tane :D canavar baarıp baarıp duruyo gitmio oyundamı war bendemi
  • Ya Beyler Benim Account Gitti mi Ne? Her Deneyeşimde Açık olup Olmasın Yinede '' ?????????HATA?????????? '' veriyor
  • ya u oyuna bir kere girebilseydim hayırlısıyla connect diyorum orda kalıyo hep
  • AL İŞDE EN UYUZ OLDUM ŞEYLER

[img=http://img57.imageshack.us/img57/88/d7oi.th.jpg]

[img=http://img479.imageshack.us/img479/659/hataaaa7mh.th.jpg]

[img=http://img57.imageshack.us/img57/6060/off1ru.th.jpg]

KESİN SİZDE BNİM GBİ BU OLAYLARA SİNİR OLUYORSUNUZDUR. İŞALLAH BU OLAYLAR ÇÖZÜLÜRDE KURTULUTUZ

• quote:

Orjinalden alıntı: alijinjin

Ya Beyler Benim Account Gitti mi Ne? Her Deneyeşimde Açık olup Olmasın Yinede '' ?????????HATA?????????? '' veriyor

ŞUANDA BNDEDE ÖLE YAPIO MERAK ETME OYUN DÜSELİNCE GELİR BNDE İLK ÖLE OLDU KENDİ ACCOUNTUMLA GİROM OLMUO BAŞKA BİR ACCOUNTLA DENİOM OLUO İLK BNDE ÖLE DÜŞÜNDÜM AMA ACCOUNT FALAN GİTMEMİŞİ
  • YAW bende hala sorun var sıfre ve ıd gırıom ama hata verıo????????????HATA???? diye ama baska charlarla oyuna girilior ne yapcam ben yawwwwww
  • 1.Ya beyler bi sorum olucak o shard ları felan nerden alıyosunuz hangi npc den yeri nerde ?
    2.Yav bi de shard ları aldığınız yerde complate , elixir felan var mı ?
    cvp larsanız seviniri
  • Arkadaşlar bence %40 para yerine LVL verilsin.Ben 2 gündür oyunda 1 ila 5 dakika arası girebiliyorum ama server kapalı!tekrar deneyiniz yazısını 30 dakka görüyorum.Ben kendi adıma admine mail attım sizde atın.
  • Yaa Bıktım Şu TrKo nun Berbat Yönlerinden Hayırlısı 13Haziran ...
  • Dc Off Yarın İnş Böyle Olmaz K2 Networka mail atmışalr Server İstiyorlarmış Bakalım Ne olacak...
  • Dc Yedik hizlinet İle Beraberdik SenS Die 1adamda Vardı Bizim Dh'deki SenS mi O?
  • Bizim Forum'dan 0000000 Dige Biri Var Kim O ? Hep Görüyorum Ama bişey Demiyodum Bir DahaKine Pm Atıcam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.