Şimdi Ara

EN UCUZ LAPTOP FİYATLARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
5
Favori
55.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu model ne zaman stoklarınıza girer?
  • Cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlam laptop alacaklar için tavsiyem
    asus x550jk veya x550jx

8 aydır x550jk kullanıyorum ve çok memnunum. x550jx ile arasında sadece ekran kartı farkı var . jk gtx850m,jx gtx950m
  • pcdepo.com kullanıcısına yanıt
    Baykal Bey merhaba,

52870 numaralı yüklü bir alışveriş yaptım. Sıcak fırsatlar gereği yanında hediye olarak birşeyler göndermenizi bekliyorum
  • Çok iyi güvenli bir firma Kargo ücreti 20TL olması dışında bi eksikliklerini görmedim UPS kullandınızdan ötürü görmezden geldim
  • ASUS X550JX-XX097H Notebook
    bu model ne zaman stoklarınıza girer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS K555LB-XO106D

Bu ürün stoklara tekrar ne zaman girer? Acil yanıtlarsanız sevinirim. Bugün sipariş verecektim normalde.
  • Öğrenciler için özel indirim kampanyası olacak mı?
    Üni ye başlayan kızım için bir tane alacağız
  • bana i7 işlemcili sıfır bilgisayar gerekiyor 1200TL yi geçmeyecek. Var mı PC DEPODA?
  • biz de öğrenci indirimi bekliyoruz.
  • Doları 2.82 de sabitledik diyordunuz. Şimdi de 2.92 de sabitledik olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-k555lb-xo269h-i5-5200u-22ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-gt940m-P75937183

yeğene bu ürünü aldım, 100 lira n11 indirimi+50 lira bonus puan 1881 liraya geldi kargo dahil.
    satıcı %100 mennuniyet yorumu almış
    kendisi ile 2 defa görüştüm çok ilgili birisi ürünün sıfırdan farkı yok, beğenmezseniz aynen geri gönderin dedi.
    10 tane satışı çıktı ve bir günde hepsi satıldı.
    bakalım gelince göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 1 Ekim 2015; 0:03:40 >
  • Tutarsızlık = pcdepo.com

Kur sabit evet

2,92 https://www.pcdepo.com/image/cache/data/sabit-kur-kampanyasi-990x350.jpg

2,82 https://www.pcdepo.com/image/cache/data/banner_kur-2-82-990x350-990x350.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wywh -- 1 Ekim 2015; 10:48:53 >

• Bugün havale ödemeli bir alışveriş yaptım. Ödemeyi erken saatte yaptığım için site içi iletişimden kargonun bugün yapılmasını rica ettim. Bayan bir çalışan beni arayıp ödemeyi sordu ve durumu finans birimine ileteceğini söyledi. Teşekkür ettik kapattık.
    Öğleden sonra onlarca defa telefonla ulaşmaya çalıştım firmaya. Ya meşgul, ya da açıp hiçbir şey demeden kapatıyorlar. Ya da en komiği telesekrete yönlendiriyorlar. Telesekreter mesajı da bu : "Şu anda mesai saatleri dışındayız, lütfen 9:00-18:00 saatleri arasında arayınız ." Bu mesajı dinlendiğim saat ise 16:30.
    Peşin ödeme yaptığım bir ürünün akıbetini öğrenemiyorum. Muhatap bile bulamıyorum. Telefonu açma zahmetine bile girmiyorlar. Ürün halen hazırlanıyor olarak gözüküyor. Belki kargolamışlardır, belki uzun sürede kargolanacaktır. Hiçbir fikrim yok ama bilgi edinememek, telefonunuzun açılmaması üzücü, ayıp bir durum.

Edit: Site içi iletişim formundan yazdığımda her seferinde bir kaç saat içerisinde geri dönüş yaptılar. Yoğunluktan dolayı telefonlara bakamadıklarını söylediler. Ulaşabildiğim zamanlarda muhatap olduğum çalışanlar düzgün, yardımsever arkadaşlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asy06 -- 15 Ekim 2015; 13:33:28 >

• Ben de aynı durumdayım ödemem tek çekim olarak 12 ekimde gerçekleşti pazartesi ödeme için teyit aldım o günden beri bugün telefona zor zahmet ulaşmayı başardım telfondaki görevli kampanyadan dolayı yoğunluk yaşadıklarını kargoların bu yüzden geciktiğini söyledi inşallah pazartesi gönderirler..
  • 5 işgünü dolmadan kesinlikle göndermezler boşuna beklemeyin 10 günü bulur gelmesi bence kampanya çok tutunca çuvalladılar :) Ama gerçekte bu fiyatlardan alanlar oldukça indirimli aldı.
  • pcdepo.com kullanıcısına yanıt
    https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook

Şu laptopunuz 1 saat önce 1.300 küsür TL fiyatı varken birden yükseldi meğer 23:00'a kadarmış o kampanya. Tam alacakken sepet fiyatı değişince şaşırdım. Hediye almayı düşünüyorum. Acaba yeniden kampanya yapma durumunuz var mı?
  • Akşamları yapıyorlar saat 9 dan sonra takip et
    yalnız 5 iş günü yazıyor kargo verilmesi
    Daha uzar mı acep?

Muhtemelen satıscılar gece calısıyor veya vardiyalı..
    saat 11 de online mesaj hattı açıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 19 Ekim 2015; 23:56:46 >
  • son zamanlarda pcdepo dan alışveriş yapıp da kargosu gelen oldumu şüphelenmeye başladım artık baya bi şikayet var bi numara olmasın bu işte.
  • ayın 13ünde laptop aldım daha kargolanmadı hazırlanıyor yazıyor ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.