Şimdi Ara

EN UCUZ LAPTOP FİYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
5
Favori
55.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankalarla puan konusunda anlaşma yapsanız birde kargolar ücretsiz olsa bir numara olmamanız için neden yok.

Bu arada ucuzdan pahalıya sıralayı seçiyorum sonra sol yandan marka seçiyorum.Ama marka seçince marka çıkıyor ama ucuzdan

pahalıya sıralanmıyor bence bu büyül bir sorun
  • pc depo hk.

arkadaşım,

firmanız kaliteli ve disiplinli olabilir...

müşteri memnuniyeti ve fiyatlandırma açısından iyi olabilir...

internet sitesi ve site içeriği, fırsatlar bakımından iyi olabilir...

fakat şu müşterinizi zorunlu bıraktığınız kargo şirketiniz UPS'i değiştirmezseniz çok müşteri kaybedersiniz.

bir müşteri olarak adamlarla ne zaman işim olsa hep arıza hep arıza ve her zaman herkese geldik bulamadık, aradık çıkmadı vs. vs. vs.

şirketinizi o kadar emekle o kadar araştırmayla zorluklarla bu seviyeye getirmişken takım arkadaşı olarak böyle bir şirketi seçmiş olmanız size çok puan kaybettiriyor.

Sizden yapacağım başka bir alışverişte aynı kargo şirketini gördüğümde anında sayfayı kapatıp başka yollardan işimi halletmeye çalışacağım, iki gün boyunca evdeki herkes resmen perişan oldu.

iki günde semt içi dağıtım yapamadılar, başka yere gittiler bulamadılar, telefonla aramışlar çıkaramamışlar, 15 yıldır aynı adresteyiz aynı açık adresi kullanıyoruz herkes buluyor ne hikmetse her seferinde bir bunlar bulamıyor, hem cep hem ev telefonlarımız açık herkesle konuşuyoruz arayan buluyor bir bunlar arayınca kapalı çıkıyor, şubeyi arıyorsun akşam 7ye kadar dağıtım var mutlaka gelirler diyor adamlar akşam 6da paketi şubeye geri teslim ediyorlar, şubeyi arıyorsun 6dan sonra telefonlara bakmıyorlar, durumu anlatacaksın iki gündür bütün ev camlarda telefonlarda kaldık şunlara söyleyin paketi getirsinler demeye müşteri hizmetlerini arıyorsun cumartesi öğleden sonra telefonlara bakmıyoruz diye bant dinletiyorlar, siteden mesaj atacaksın sms gibi sınırlı sayıda karakterle sınırlamışlar derdini anlatamıyorsun, eeeeeh bu ne be kardeşim biz bunları çekmek zorunda mıyız? bir de üstüne üstlük normal kargo 5 ila 7 lirayken 19 lira ver paranla rezil ol...

Başka şirket mi yok, kimle anlaşırsanız anlaşın ama lütfen şu kamburdan bir an evvel kurtulun.

Benimki tamamen iyi niyetle yapılmış bir eleştiri ve uyarı, şirketinizden bir şikâyetim yok, aksine daha da iyi olmanız için dostça bir tavsiyede bulunmak istedim hepsi bu. Umarım anlayışla karşılarsınız, eğer bu gönderiyi doğru bulmuyor ve rahatsız oluyorsanız silebilirsiniz.

Saygılarımla, kolay gelsin, bol hayırlı kazançlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 21 Temmuz 2014; 10:59:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

şu modellerden birini alsam dhlilere özel indirim olamaz mı? üstüne nakit kapıda ödeme yapacam

Merhaba

Bayi liste fiyatları üzerinden çalıştığımız için sitemiz üzerindeki fiyatların altında bir fiyat malesef beliryemiyoruz ,

ancak hala sipariş geçmek isterseniz benim ile iletişime geçmeniz durumunda küçük bir hediye siparişinize ekleyebilirim

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: qstah88

urunlerin fiyatlari gun icinde devamli degisiyor boylece en uygun fiyati yakalama gibi bir sansiniz yok. ote yandan en uygun fiyati buldum dediginiz an urunun stogunun bittigi andir. nedense stok bitince fiyati ciddi anlamda dusuruyorlar, sonra tekrar stoga girince tekrar fiyat artiyor. amaciniz nedir anlayamadim? takip etmekten yoruldum. ayni urunu baska bir yerde 50-100 lira fazla bile olsa kesinlikle oradan alirim en azindan icim rahat olur.

Merhaba
    Bahsettiğiniz gibi ürünlerin stoklarına göre kampanya fiyatları belirlenmektedir kampanya stokları bitmesi durumunda ürünlerin fiyatları ürünlerin ithalatçılarının belirlemiş olduğu yeni fiyatlandırmalara çekildiği için fiyatlarında artış olabilmektedir , ancak bu artış piyasadaki firmaların fiyatlarından dahada aşşağıda olmaktadır ve fiyatlarımız dolar kur bazlı piyasa kuruna endeksli olması sebebi ile değişebilmektedir , merkez bankası kuru tüm firmalar gibi firmamızcada baz alınarak anlık değişiklikler olabilmektedir
    Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

Adam aldı 3-5 gün kullandı kafasına yatmadı iade etti ne yapıyorsunuz o laptopları çünkü ibareler çok iddialı koşulsuz şartsız??

Merhaba ,

iade edilen ürünler resmi ithalatçılarına iade edilmektedir firmamızca hiçbir şekilde açılmış kullanılmış ürün satışı olmamaktadır

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkuaz Prusa

Piyasadaki en iyi fiyatlar bravo

Merhaba Turkuaz Prusa,

İlginize teşekkür ederiz

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bankalarla puan konusunda anlaşma yapsanız birde kargolar ücretsiz olsa bir numara olmamanız için neden yok.

Bu arada ucuzdan pahalıya sıralayı seçiyorum sonra sol yandan marka seçiyorum.Ama marka seçince marka çıkıyor ama ucuzdan

pahalıya sıralanmıyor bence bu büyül bir sorun

Merhaba Kutu149,

İlginize ilk etapta teşekkür ederiz ,

bahsetmiş olduğunuz konu hakkında yazılım bölümündeki arkadaşlarımızın çalışmaları devam etmektedir

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

pc depo hk.

arkadaşım,

firmanız kaliteli ve disiplinli olabilir...

müşteri memnuniyeti ve fiyatlandırma açısından iyi olabilir...

internet sitesi ve site içeriği, fırsatlar bakımından iyi olabilir...

fakat şu müşterinizi zorunlu bıraktığınız kargo şirketiniz UPS'i değiştirmezseniz çok müşteri kaybedersiniz.

bir müşteri olarak adamlarla ne zaman işim olsa hep arıza hep arıza ve her zaman herkese geldik bulamadık, aradık çıkmadı vs. vs. vs.

şirketinizi o kadar emekle o kadar araştırmayla zorluklarla bu seviyeye getirmişken takım arkadaşı olarak böyle bir şirketi seçmiş olmanız size çok puan kaybettiriyor.

Sizden yapacağım başka bir alışverişte aynı kargo şirketini gördüğümde anında sayfayı kapatıp başka yollardan işimi halletmeye çalışacağım, iki gün boyunca evdeki herkes resmen perişan oldu.

iki günde semt içi dağıtım yapamadılar, başka yere gittiler bulamadılar, telefonla aramışlar çıkaramamışlar, 15 yıldır aynı adresteyiz aynı açık adresi kullanıyoruz herkes buluyor ne hikmetse her seferinde bir bunlar bulamıyor, hem cep hem ev telefonlarımız açık herkesle konuşuyoruz arayan buluyor bir bunlar arayınca kapalı çıkıyor, şubeyi arıyorsun akşam 7ye kadar dağıtım var mutlaka gelirler diyor adamlar akşam 6da paketi şubeye geri teslim ediyorlar, şubeyi arıyorsun 6dan sonra telefonlara bakmıyorlar, durumu anlatacaksın iki gündür bütün ev camlarda telefonlarda kaldık şunlara söyleyin paketi getirsinler demeye müşteri hizmetlerini arıyorsun cumartesi öğleden sonra telefonlara bakmıyoruz diye bant dinletiyorlar, siteden mesaj atacaksın sms gibi sınırlı sayıda karakterle sınırlamışlar derdini anlatamıyorsun, eeeeeh bu ne be kardeşim biz bunları çekmek zorunda mıyız? bir de üstüne üstlük normal kargo 5 ila 7 lirayken 19 lira ver paranla rezil ol...

Başka şirket mi yok, kimle anlaşırsanız anlaşın ama lütfen şu kamburdan bir an evvel kurtulun.

Benimki tamamen iyi niyetle yapılmış bir eleştiri ve uyarı, şirketinizden bir şikâyetim yok, aksine daha da iyi olmanız için dostça bir tavsiyede bulunmak istedim hepsi bu. Umarım anlayışla karşılarsınız, eğer bu gönderiyi doğru bulmuyor ve rahatsız oluyorsanız silebilirsiniz.

Saygılarımla, kolay gelsin, bol hayırlı kazançlar diliyorum.

Merhaba ONALTIKIRKALTI ,

İlk etapta firmamız tercih etmeniz firmanız hakkındaki yorumlarınız için teşekkür ederiz ,

vede yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili olarak kargo firması adına özür dileriz ,

konu hakkında inceleme başlatıldığını bildirmek isterim ,

ve tekrar firmamız üzerinden yapıcağınız siparişlerde ups kargoyu seçmeye bilirsiniz siparişlerinizde kargoya verilmeden önce istediğiniz kargo firmasını belirtmeniz durumunda istediğiniz kargo firması ile gönderim sağlayabiliriz isterseniz

tekrar özür diler ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz

Saygılarımızla

• İlginiz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus N550JK CN090H Notebook adlı modelini sattığınız en düşük fiyat nedir acaba ? en indirimli fiyatı yani, eğer boyle bir imkanınız var ise paylaşıp yardımcı olur musunuz ?
  • ANKARADA VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

Asus N550JK CN090H Notebook adlı modelini sattığınız en düşük fiyat nedir acaba ? en indirimli fiyatı yani, eğer boyle bir imkanınız var ise paylaşıp yardımcı olur musunuz ?

Up
  • pcdepo.com'dan üye olmadan giriş'e tıklayarak ürün sipariş ettim. 1405 TL lik. Saat 24:00'e kadar geçerli kampanya denildiği için 1-2 dk kaldığından sistem otomatik fiyatları değiştirir diye üye olmadan'a tıklayıp aldım. Mevcut üyeliğimle girdiğimde siparişim görünmüyor (doğal olarak) zira e-mail de gelmedi. Kredi kartından para çekilmiş görünüyor. Bununla ilgili bir açıklamanız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

pcdepo.com'dan üye olmadan giriş'e tıklayarak ürün sipariş ettim. 1405 TL lik. Saat 24:00'e kadar geçerli kampanya denildiği için 1-2 dk kaldığından sistem otomatik fiyatları değiştirir diye üye olmadan'a tıklayıp aldım. Mevcut üyeliğimle girdiğimde siparişim görünmüyor (doğal olarak) zira e-mail de gelmedi. Kredi kartından para çekilmiş görünüyor. Bununla ilgili bir açıklamanız var mı ?

Bugün pcdepo'yu aradım. Güya iki kere aynı ürünü almışım bu sebepten de sistemden iptal olmuş. Kampanya bitti aynı fiyata alamıyorum dedim, bakın belki bitmemiştir alırsınız dediler. Yani dün gece yarısı yaptığın kampanyadan 11 saat sonra seni aramış sormuşum, insan o fiyattan verelim falan der. 1 günde devalüasyon mu oldu, hiç yakıştıramadım bu firmaya. Perşembe Dubai'ye uçuyorum orada daha ucuza var ama ben TR klavye ve TR garantili olsun istedim.

• quote:

quote:

Asus N550JK CN090H Notebook adlı modelini sattığınız en düşük fiyat nedir acaba ? en indirimli fiyatı yani, eğer boyle bir imkanınız var ise paylaşıp yardımcı olur musunuz ?

Up

Merhaba
    İncelemiş olduğunuz model stoklarımızda mevcuttur ,
    fiyatlarımız dolar kur bazlı ve kampanyalara göre değişkenlik gösterebilmektedir
    sitemizi takipte kalarak kampanyalı fiyatlardan faydalanabilir sipariş geçebilirsiniz ,
    ürünlerimiz kapalı sıfır kutu ve 24 ay resmi servis garantilidir
    teşekkürler
  • quote:

quote:

pcdepo.com'dan üye olmadan giriş'e tıklayarak ürün sipariş ettim. 1405 TL lik. Saat 24:00'e kadar geçerli kampanya denildiği için 1-2 dk kaldığından sistem otomatik fiyatları değiştirir diye üye olmadan'a tıklayıp aldım. Mevcut üyeliğimle girdiğimde siparişim görünmüyor (doğal olarak) zira e-mail de gelmedi. Kredi kartından para çekilmiş görünüyor. Bununla ilgili bir açıklamanız var mı ?

Bugün pcdepo'yu aradım. Güya iki kere aynı ürünü almışım bu sebepten de sistemden iptal olmuş. Kampanya bitti aynı fiyata alamıyorum dedim, bakın belki bitmemiştir alırsınız dediler. Yani dün gece yarısı yaptığın kampanyadan 11 saat sonra seni aramış sormuşum, insan o fiyattan verelim falan der. 1 günde devalüasyon mu oldu, hiç yakıştıramadım bu firmaya. Perşembe Dubai'ye uçuyorum orada daha ucuza var ama ben TR klavye ve TR garantili olsun istedim.

Merhaba
    Yaşamış olduğunuz sorun için özür dileriz ,
    fiyatlarımız dolar kur bazlı ve kampanyalara göre değişkenlik gösterebilmektedir,
    siparişinize ait işlemler tamamlanamadı ise tekrar siparişil geçilmesi gerekmektedir ,
    sistem üzerinden bir önceki fiyatlar tarafımızca revize edilememektedir ,
    fiyatlarımız güncellemesi sonrasında takipte kalınarak sipariş geçebilirsiniz,
    sitemizi takipte kalarak kampanyalı fiyatlardan faydalanabilir sipariş geçebilirsiniz ,
    teşekkürler

• Birde daha Türkiyeye gelmemiş ürünlere fiyatlı sayfa yapmasanız. Arama motorunda daha 1 hafta önce yurt dışında satışa çıkmış ürünler çıkıyor sitenize gidiyoruz Stokta yok bitmiş tükenmiş görünüyor. Daha Türkiye ye gelmemiş cihaz ön siparişte yok sitenizde ne arada çıktıda tükendi?
  • Merhabalar.
    Dell Vostro 5470 S21F45C için birkaç gün önce fiyat 1288 iken şimdi aşırı derecede yükselmiş durumda. Piyasada yine 1400 liraya bulunabiliyor, sizdeki fiyatlar şu an çok uçuk.
    Fiyatta tekrar eskisi gibi bir indirim yapılısa satın almayı bekleyen çok insan var.

http://forum.donanimhaber.com/m_96400662/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcdepo.com

quote:

quote:

Merhaba
    Yaşamış olduğunuz sorun için özür dileriz ,
    fiyatlarımız dolar kur bazlı ve kampanyalara göre değişkenlik gösterebilmektedir,
    siparişinize ait işlemler tamamlanamadı ise tekrar siparişil geçilmesi gerekmektedir ,
    sistem üzerinden bir önceki fiyatlar tarafımızca revize edilememektedir ,
    fiyatlarımız güncellemesi sonrasında takipte kalınarak sipariş geçebilirsiniz,
    teşekkürler

Gökhan bey ile konuşup ürünü aldım. Parmak izi okuyucuyu tanıtamadım bir türlü, onu da Dell ile email atarak çözme gayretindeyim bakalım nolcak =)

• aynen kaç gündür bekliyoruz bir indirim yapmadılar bari forum üyelerine bir kod verseler de alsak şu Dell Vostro 5470 S21F45C artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oski32 -- 9 Eylül 2014; 14:28:07 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.