Şimdi Ara

'Yeni Neslin Daha Ucuz Olmasını Bekliyoruz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Yeni nesil konsollar Xbox One ve Playstation 4'ün fiyatı henüz açıklanmadı, ama Sony cephesi zaten Playstation 3'te olduğu gibi yüksek bir çıkış fiyatıyla karşımıza çıkmayacağını açıkladı. Amerika'nın en büyük perakende oyun satış mağazası Gamestop iki konsoldun da daha ucuz olmasını bekliyor.

Gamestop'ın finans müdürü Rob Lloyd'un açıklamalarına göre yeni nesil konsolların bir önceki nesilden daha ucuz çıkış fiyatlarının olması bekleniyor. Bu da konsolların en fazla 400 dolara satılacağının garantisi diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Microsoft ve Sony gibi firmalar (hatta Wii U ile birlikte ilk defa Nintendo da) konsolları maliyetlerinin altına satıyorlar. Bu firmaların asıl kazançları oyunlar yoluyla oluyor. Bu firmalar konsollarında satılan oyun başına belli bir ücret alıyorlar.

• Çok iyi olur ne kadar ucuz o kadar iyi . TR den alacak olan varsa daha da çok işine yarar bu durum zira 400 dolardan satılacaksa TR de 1000-1200 civarı olur ki herkes taksit maksit alabilir hoş olur .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Konsol fiyatlarından ziyade oyun fiyatlarını merak ediyorum konsol bir sefer öyle böyle 100$ eksik ya da fazla alınıyor ama oyun alırken tekrar tekrar yaşanan acı çok büyük:D

• Konsola para biriktiririz de birde TV kısmı var. Benim odamda HD Ready bir TV var ama sanırım bu konsollar Full HD gerektirecek.

• Ucuz olsunda yanında 1-2 oyun bedavaya gelmiş gibi hissedelim. Çok iyi olur bu

• Çok adilce ve mantıklı bir davranış.

• Valla bizde bekliyoruz ucuzluk özellikle oyunlarda.

• amerikada 400 dolara satılırsa avrupada 400 Euro olur çünjü gelen de bütün ürünler böyle oluyor 0da 950 tl eder artı vergi artı teknolaji marketlerinin artı kar koyarlar 1300 veya 1500 spotta 1100 olur şöylede olabilir bunu konsol değilde pc gibi göstererek satarlarsa lüks tüketim vergisi binmez ozaman 900 veya 1000 tl olur

• Çok beklersiniz.

• Türkiyede kesin 800 tl falan olur.

• Her beklediğimiz gerçek olsaydı şimdiye ben 50 defa milli piyangoyu kazanmıştım ama nerde her sene amorti bile çıkmıyor :(

• bizim ülkeye 1000 den gelsinde canımı yesinler canımı

• 1.500 tl den düşük beklemeyin

• "Bildiğiniz gibi Microsoft ve Sony gibi firmalar (hatta Wii U ile birlikte ilk defa Nintendo da) konsolları maliyetlerinin altına satıyorlar. Bu firmaların asıl kazançları oyunlar yoluyla oluyor. Bu firmalar konsollarında satılan oyun başına belli bir ücret alıyorlar."

Ben konsollar maliyetlerinin altinda satilirlar,oyunlardan oynline uyelkiklerden ve reklamlardan parayi goturuyorlar diyordum diyordum bazi arkadaslar guluyordu.Neyse zaten onlarin suratina tokat carpa carpa baska bi hale gelmislerdir.

• Turkcell tutupta Ps3 kampanya yapacağına şimdi görelim bakalım Ps4 yada xbox one için kampanya yapabilecek mi yapsın valla helal derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Turkcell tutupta Ps3 kampanya yapacağına şimdi görelim bakalım Ps4 yada xbox one için kampanya yapabilecek mi yapsın valla helal derim.

Ne kampanyası ?
  • Kendisi ucuz, oyunları pahalı olacaktır
  • Ucuz olacağını düşünmüyorum bir yandan ekonomik açıdan bir kaç senedir zararda Sony var ki PS4'ün ekmeğini yemek isteyecektir bir yandan da Smart TV'lerin yaptığı her şeyi daha iyi bir şekilde yapan Xbox One var fiyatlar bence hiç de bu kadar ucuz olmayacaktır.Tabi ki ucuz olmasını isterim ama ihtimal vermiyorum açıkçası.
  • Fiyatı söylüyorum beyler 900 ila 1100 Lira arası.. PS4 900-1000 , Xbox 1000-1150 Lira olacak.. ;) TR fiyatı 1500'üde görür orası ayrı.. Fakat Avrupa fiyatı 400 euro'yu geçmez ;)

• Avrupa fiyatıyla aynı çıksınlar da başka bir şey istemiyorum. Hem o kadar pahalı yaparlar hem de niye satılmıyor diye sorarlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.