Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.942
Cevap
42
Favori
127.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rus keylerinin fiyatlara bak ya. Gift olayı devam etse alıp oynardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alsam mi kararsiz kaldım dead island begenmemistim bununda yapimcisi oymus sanirim bilemedim

• Ana hikaye coop olarak oynanabilecek mi?
  • Abi şu oyunları Türkçe çıkarın da alalım ya Allah kahretsin anlamadan oyun oynamak zorunda bırakıyorlar adamı!
  • Arkadaşlar Dying Light 4-pack alacağım. Oyun kişi başı 75 TL'ye geliyor. İsteyenler mesaj yoluyla bana ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2i4LiFe

Arkadaşlar Dying Light 4-pack alacağım. Oyun kişi başı 75 TL'ye geliyor. İsteyenler mesaj yoluyla bana ulaşabilir.

G2A dan rus key 30 TL ye VPN ile aktive et paran cebinde kalsın.
  • G2A bedava verse yine de almam. Zaten yüksek ihtimal oyunu oynamak için de VPN gerekebilir. Kimseye önermem.
  • Rus key önermem steam hesabının banlanma ihtimali var. Eğer alacaksanız GLOBAL yazan sürümü alın.
  • beyler gta V i nuuvemden aldığımdan hesapta bu oyun kadar gani kaldı alınır mı ne dersiniz?
    (daha geçen gün h1z1 aldım aldıgım gibi de iade ettim)

Bu oyun düzgün çalışır (tam sürüm çıkıyor) peki düzgün bir oyun olur mu? Trailer vs. sağlamda takip edenlerin bilgisi nedir?

Edit: şöyle bir baktımda (zaten birileri ilk 10 bölümü oynamış ps4te youtube ta çıkıyor)

Far 4 ün zombilisi sanki bu oyun ?

http://www.youtube.com/watch?v=p8UTpi2fs1U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 19 Ocak 2015; 20:12:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Ana hikaye coop olarak oynanabilecek mi?

Evet oynanabilecekmiş. Steam topluluk merkezinde bu konuyla ilgili bir çok başlık açılmış. Ana hikayeyi , yan görevleri vb. en fazla 4 kişilik co-op ile oynayabileceğimizi yazmışlar.
  • Güzel bir haber var. Oyunun fiziksel kopyaları geceikeceği için dijital versiyonu bütün heryerde aynı anda 27 Ocak'ta oynanabilir olacak. Steam de tarihi yakında değiştirir.

Bu arada 4-pack almak istiyorum. Kişi başı 75 TL. İlgilenen varsa PM ile ulaşabilir.
  • Oyunu En Ucuz Nerden Alabilirim
  • gtx660m de nasıl bi performans alırım hangi çözünürlük hangi ayarlarda ?
  • Preload olacak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Preload olacak mı acaba?

%100 bir bilgi yok fakat olacak diyorlar. En azından 2-3 gün öncesinden pre-load açılacaktır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho62

quote:

Preload olacak mı acaba?

%100 bir bilgi yok fakat olacak diyorlar. En azından 2-3 gün öncesinden pre-load açılacaktır diye tahmin ediyorum.

İnşallah olur, aynı anda oynarız kapaklar açıldığında, Her gün bakıyorum Steam'den :D Teşekkürler bilgilendirme için.. boyut konusunda bir bilgi var mı peki? Kotayı yiyip geçecek, o gün Roket patlatalım :D
  • quote:

quote:

quote:

Preload olacak mı acaba?

İnşallah olur, aynı anda oynarız kapaklar açıldığında, Her gün bakıyorum Steam'den :D Teşekkürler bilgilendirme için.. boyut konusunda bir bilgi var mı peki? Kotayı yiyip geçecek, o gün Roket patlatalım :D

Xbox One'da pre load boyutu 19 GB mış. Herhalde pc için de öyle olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Preload olacak mı acaba?

Xbox One'da pre load boyutu 19 GB mış. Herhalde pc için de öyle olur diye tahmin ediyorum.

Boyutlar uçtu artık ya :(

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 21 Ocak 2015; 16:39:09 >

• oyun hakkında detaylı bilgisi olan yok mudur? konu açılalı 2 seneye yakın olmuş 4 sayfa mesaj, al & alma diyebilecek bir tek mesaj içeriği yok
    daha önce yazdığıma da sıfır alıntı & cevap gelmiş.

Bu oyun almaya değer mi? Yoksa far cry 3 & 4 benzeri zombili bir oyun mu olacak?
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Dead Island serisini oynayıp sevdiysen al derim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.