Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
42
Favori
127.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütün kademe yani agliy power survivor levellerini 15 yap sonra katana ve machete serileri açılcak sen hikayeyi bitirdinmi ki yan gorevleri yapıyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda kıyafet değiştirme bir işe yarıyor mu? Ben henüz çözemedim de ne işe yaradığını??
  • bagavir kullanıcısına yanıt
    Görünüş sadece

• Arkadaslar ben bir bölümde takıldım. Hani şu radyo kulesine tırmandırıyor. 2. Kuleye nerden tırmanılıyor. Yarısına kadar tırmanıp kalıyorum yukarı çıkış yolu yok. Günlerdir kafayı yiyicem bi yardım edin

• ayıbogan190 kullanıcısına yanıt
    Hcm ikinci kuleye önce yan taraftaki yüksek tepeden atlıyorsunuz. Sonra yavaş yavaş çıkıyoruz, aslında çok zor bir tarafı yok. Gene yapamazsınız vakit olursa akşam bir video çekip youtube a koyabilirim belki.

Bu arada update le beraber bazı crafting sonucu elde edilen ekipmanlarin sayısı değişmiş. Molotof 5 yaparken bir kerede 2 ye düşmüş. Çok kullandığım için benim için kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adenizin -- 12 Mart 2015; 10:12:50 >
  • Theultimateforce kullanıcısına yanıt
    yok bitirmedim %20'de flnım stro quest altındaki görevleri yapıyorum skılleri açmak için gerçi arada bağlantılı oluyo
  • ilksenhan İ kullanıcısına yanıt
    Onlar fazla exp vermez ama gene kendi keyfin hep bitter öldür o çatılarda gizli olan kitli kutuları lockpick le aç silahlan akşamlara hazırlık yap Sana da tavsiyem power la agily kas survivora fazla takılma en zor kasılan kademedir o ikisine odaklan sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theultimateforce -- 12 Mart 2015; 11:25:56 >
    Ya tamam'da silahlar cok kötübe bilader hemen bozuluyolar repair yapayım die metalparts aramaktan satın almaktan imanım gevredi birde ne sorucam bu inventory 4silahtan fazlasını almazmı farcrydaki gibi cantayı büyütme gibi daha fazla eşya almak için ne yapmak gerek gerçi skillerde bir canta işareti görmüştüm ne işime yararlan
    çanta demiştim:) birde oyun hemen bitmesin diye yan görevlere asılıyorum;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilksenhan -- 12 Mart 2015; 11:42:49 >
  • ilksenhan İ kullanıcısına yanıt
    Var olmazmı survivora gir çanta skili var orda göruceksin ilerki bolumlerde yerlere yatıcan bu skillden yine olsun diye ama maalesef bu işler boyle 3 tane premium katana mefta ettim geceleri kullanmaktan kırıldı 2300 hasarlı hemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theultimateforce -- 12 Mart 2015; 12:02:14 >
    Anlaşıldı;)
  • adenizin A kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim yardim icin. Valla ne yalan söyleyeyim bir video koysanız çok yardımı dokunur

• arkadaşlar bu amd işlemcilerde oyun çok kötüydü bununla ilgili güncelleme vs filan geldi mi ?
    Hcm bu arada söylediğiniz kule Rais den aldığınız ilk görevde geçen kule değil mi?
    Ilk kule de bişi çıkmayInca gittiğiMiz

• adenizin A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aynen tam orası. Kulenin 3 katını falan çıkıyorum sonra çıkacak yer bulamadım bir türlü.

Video Youtube a yukleniyor şu an, daha önce yaptıgım icin waypoint olarak cıkmıyor. Malesef aksam saatine denk geldi ve biraz hızlı yapınca bir yerde hata lı atlama oldu ama sonucta anlasılır gorunuyor. Video yuklensin bu msj a koyacagım.

Edit: Video Yüklendi, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adenizin -- 12 Mart 2015; 19:30:39 >

• Hocam sagolun gerçekten cok yardimci oldunuz. Sizin sayenizde geçtim. Kabusum olmuştu cok basitmis aslinda cok tesekkurler

• Türkçe yaması yok diye hikaye modu %10 da olmasına rağmen şehirde gezip zombi avlamaktan power ve agi 14 lvl oldu

Sadece boş boş gezmek bile gerçekten çok zevkli toplamda 15-20 saat çok rahat oynamışımdır yani fakat hikaye moduna da sarmak istiyorum işte ingilizcenin gözü kör olsun
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    gayet iyi şuan bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Türkçe yaması yok diye hikaye modu %10 da olmasına rağmen şehirde gezip zombi avlamaktan power ve agi 14 lvl oldu

Sadece boş boş gezmek bile gerçekten çok zevkli toplamda 15-20 saat çok rahat oynamışımdır yani fakat hikaye moduna da sarmak istiyorum işte ingilizcenin gözü kör olsun

Bende aynı şekildeyim hocam.40 saat olmuş hikayede %10 dayım.Leveller 22.Türkçe yama çalışması hiç görmedim ana hikayeye geçsem mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante87

gayet iyi şuan bende

oyun ilk çıktığında rezildi hocam amd işlemcilerde bu haftasonu tekrar deneyeyim bakayım güncelleme yapmışlar demekki
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.