Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.942
Cevap
42
Favori
127.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msi afterburner dan değer girince vsync den daha stabil ve etkili oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @asig

Sisteminde sorun yok. Seninle aynı bileşenlere sahibim ve performans yerlerde. Daha önce yazdığım gibi techland de sorunu biliyor ve çözeceklerini söylüyorlar. Sorun oyunun optimizasyonunun amd işlemcileri için düzgün yapılmaması. Özellikle 8350 kullananlarda ciddi performans sorunu var. bugra116 yorumu bilinçsiz bir yorum gözardı edebilirsin.
  • 660 la bile sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra116

quote:

Orijinalden alıntı: asig

Oyunu deneme amaçlı yükledim açıkçası fx 8350 280x ikilisinin rezil eden bir oyun 15 20 fsb nedir yahu kimse kusura bakmasın ama para verip oynanacak bir oyun değil. grafik olarakta bir crysis 3 etmez nede farcry 4

Ekran kartı rakamlara bakılarak alınmaz. Gtx 750 ti mesela yapabildiklerine akıl sır ermiyor. Arkadaşımın ekran kartı ve arkadaşın işlemci quad ram 4gb far cry 4 medium 34 fps oynuyor. 28 fpsye düştüğünü gördüm en kötü. O kart yerine gtx 760 alsaydın( evga,asus,msi) o işlemci ile high oynardın. Youtubede videosu var.

arkadasım farcry 4 oynadım 280x tri-x oc ultrada oynuyorum sorun yok ne high ı neyse ekran kartının fanları arıza verdi garantide şu an hediye ceki verirlerse 290 alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

@asig

Sisteminde sorun yok. Seninle aynı bileşenlere sahibim ve performans yerlerde. Daha önce yazdığım gibi techland de sorunu biliyor ve çözeceklerini söylüyorlar. Sorun oyunun optimizasyonunun amd işlemcileri için düzgün yapılmaması. Özellikle 8350 kullananlarda ciddi performans sorunu var. bugra116 yorumu bilinçsiz bir yorum gözardı edebilirsin.

yenimi açıklandı bu? 1.5 patch gelecek yani amd için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrE3d0m -- 22 Şubat 2015; 21:32:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugra116

quote:

Oyunu deneme amaçlı yükledim açıkçası fx 8350 280x ikilisinin rezil eden bir oyun 15 20 fsb nedir yahu kimse kusura bakmasın ama para verip oynanacak bir oyun değil. grafik olarakta bir crysis 3 etmez nede farcry 4

Ekran kartı rakamlara bakılarak alınmaz. Gtx 750 ti mesela yapabildiklerine akıl sır ermiyor. Arkadaşımın ekran kartı ve arkadaşın işlemci quad ram 4gb far cry 4 medium 34 fps oynuyor. 28 fpsye düştüğünü gördüm en kötü. O kart yerine gtx 760 alsaydın( evga,asus,msi) o işlemci ile high oynardın. Youtubede videosu var.

arkadasım farcry 4 oynadım 280x tri-x oc ultrada oynuyorum sorun yok ne high ı neyse ekran kartının fanları arıza verdi garantide şu an hediye ceki verirlerse 290 alırım

Dediğim ekran kartıda far cry4u ultrada oynuyor. Ben dying lightan bahsetmiştim. Bilinçsiz bir yorum değildir ikisinide almadım tarafsız olarak amd ekran kartı ile ne bekliyorsun ? Gtx 750 tinin fiyatlarındaki amd ekran kartlarına bak birde yerlerde. Bilinçsiz yorum falan yaptığım yok.

Edit: Yeni sistemimde amd fx x8 8350 var. Ama ekran kartı amd alınmaz. Helede dying light gibi bir oyun için.(optimizasyon bakımından en iyi gtx serisinde çalışıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra116 -- 22 Şubat 2015; 21:53:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FrE3d0m

quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

@asig

yenimi açıklandı bu? 1.5 patch gelecek yani amd için?

Açtığım ticket şu şekildeydi; "Performance issues still exist with my FX8350 + R9280X after the lastest patch"

Sonrasında mail ile cevap attılar; "We're aware of this particular issue. Our dev team is currently working on a solution."

Bir patch daha gelir.

• bugün biraz görev yapayım dedim türkçe olmayınca pekte birşeyler anlamayorum açıkcası bende pek acele etmeden yavaş yavaş oynuyorum umarım yakında türkçe dublaj çıkar. birde bu police rifleler iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEREM04283 -- 23 Şubat 2015; 1:09:15 >
  • bugra116 B kullanıcısına yanıt
    Sen hatayi baştan yapmışsın fx 8350 alarak oyun islemci den kaynaklı hata var diyoruz sen ekran kartni bahane bulmusun biraz forumu oku ve kendini geliştir 280x ultra si ile 750 ti ultra si aynı şey degildir bunu birkere kafana sok .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen hatayi baştan yapmışsın fx 8350 alarak oyun islemci den kaynaklı hata var diyoruz sen ekran kartni bahane bulmusun biraz forumu oku ve kendini geliştir 280x ultra si ile 750 ti ultra si aynı şey degildir bunu birkere kafana sok .

8350 den kaynaklı değil. Zaten oyunun minimum gerekenleri fx8350de test edildi. Bende hata var anlatamıyorum derdimi dediğim ekran kartı derkendr gtx 760dan bahsettim. Bence fazla uzatmadan bitsin çünkü çok yanlış anlaşıldım.

• 8 çekirdekli AMD işlemcilerinin 4 çekirdeğini kullanıyor oyun. Bu yüzden yarı yarıya performans alınıyor. Sorunu kendinizde aramayın yani. Bu sorunu çözen paket yayinlarlarsa düzelir ancak.

• Daha once gtx 680 ekran kartim vardi ultrada 40 fps aliyordum textures medium sadece 2gb oldugu icin fx 8320 ile simdi satip 290x aldim 15-20fps aliyor amd kart alacaklar buna gore alsinlar ekran karti nvidia dir nokta amd ekran karti filan uretmesin bence.

• Optimizasyondan kaynaklanan problemler yüzünden AMD'ye saldırmak oldukça saçma ve yersiz.

• Dying light' ta silah sıkıntısı çekenler için bir tüyo buldum gayette iyi Katanalar için uzaklara gitmeye son

• Ben de amd r7 260x ile 40 fps aliyorum,baska bi sorun olmasin hocam,guncelleme yaptiniz mi?

• Yaptim hocam 40-45 arasi oynarken fps 15 lere dusuyor arada bir optimizasyon sorunu oldugu belli sirf bu oyunda degilki yeni oyunlarin hepsinde boyle.

• Saveyi kopyalayip oyunu komple silin belgelerimde falan oyunla ilgili bisey kalmasin.

Oyunu kurduktan sonra direk v.1.4 updatesini kuruun fps daha iyi olur

• Wiev distanceyide sonuna kadar kapatin.İlk bölümü gecincede yani co-op acilinca saveyi yuklersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

Dying light' ta silah sıkıntısı çekenler için bir tüyo buldum gayette iyi Katanalar için uzaklara gitmeye son

O elemanın ölmesi hikayeye etki etmez sanırım değil mi hocam?
    Ayrıca en son Allahu Akbar diyip havaya sıkman çok fenaydı ya Mücahit'ler gibi

• Oyun güzel gözüküyor. Kısa zaman içerisinde satın alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.