Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.942
Cevap
42
Favori
127.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mckenziee

Anneler gunuydu heralde gorevin adi tam hatirlamiyorum.Gazi isimli bir elemana gidip bir kac sey getirdikten sonra evinden ilac aliyoruz kuleye dondugunde acik oluyor asansor.Gorev baska gorev olabilir ama dedigim gibi su anda bulundugun ana gorevi tamamladiktan sonra kuleye dondugunde acik olacak asansor.

Dostum tam da o görevi yapmıştım bende, bu durumla karşılaşınca başka görev yaptıktan sonra döneyim de açık olur diye Gazi'ye gittim ve göldeki çantasını bulup getirdim Gazi'ye, sonrasında ise başka yere yönlendirmemişti sanırım beni ve asansöre tekrar geldiğimde aynı vaziyetle karşılaştım. Tabii şuan evde olmadığım için anlık bişey söyleyemeyeceğim.
  • günaydın bende oyunda birçok şeyi topladım kullandıgım su borusunu felan nasıl upgrade ediyoruz birde 1000$ küsür para oldu ama harcayamıyorum yardımcı olursanız seviniri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

günaydın bende oyunda birçok şeyi topladım kullandıgım su borusunu felan nasıl upgrade ediyoruz birde 1000$ küsür para oldu ama harcayamıyorum yardımcı olursanız seviniri

İlerde upgrade için özel eşyalar bulacaksın. Onları, F6'ya basıp, silahın soketlerine takıyorsun.

Bunun haricinde, bulacağın blueprint'lerle, silahlara ek özellikler de kazandırabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 16 Şubat 2015; 11:03:04 >
  • dediğin gibi birçok şey buldum ve cantaya birikti satılmıyorda atılmıyorda ama sürekli alıyorum işe yaramıyor o yüzden sordum
  • arkadaşlar bu bolumdeyim ve karşıya gecmem gerekiyor ancak ne yaptım ettim gecemedim sabahtan beri gezip duruyorum yardımcı olurmusunuz?

Dying Light (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 16 Şubat 2015; 12:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faydeemusic

quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

arkadaşlar bu bolumdeyim ve karşıya gecmem gerekiyor ancak ne yaptım ettim gecemedim sabahtan beri gezip duruyorum yardımcı olurmusunuz?

Dying Light (2015) [ANA KONU]

Hayatta kalma yeteneğini 15 yap hook (ip) özelliğini aç rahatça geçersin

nasıl yapacağım hocam yardımcı olabılırmısınız?

• ana görevlerin 3 de 1 ini bitirdim ama oyun buraya kadar olandan fazlasını veremyecek gibi geldi. sıkmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

ana görevlerin 3 de 1 ini bitirdim ama oyun buraya kadar olandan fazlasını veremyecek gibi geldi. sıkmaya başladı

ne yalan söyleyim bende sıkıldım hocam.Kolay kolay oyundan sıkılmayan ben bile sıkıldım düşün yani
  • Bizde zombie'lere kötü davranmayı bıraktık. Aramızda barış imzaladık ve bir party verelim dedik şöle yanarlı dönerli Çokda güzel oldu Gerçi night party biraz sıkıntılıydı

• Ya arkadaşlar lütfen şu oyunun 1.4 güncellemesinin link'i kimde varsa bana özelden atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakkaSss

Bizde zombie'lere kötü davranmayı bıraktık. Aramızda barış imzaladık ve bir party verelim dedik şöle yanarlı dönerli Çokda güzel oldu Gerçi night party biraz sıkıntılıydı

çok güldüm. biz türklere özgü teşbih sanatını kullanarak oyuna değişik bir anlayış kattınız tebrik ediyorum sizi...

• quote:

Orijinalden alıntı: kalazar

quote:

Orijinalden alıntı: NakkaSss

Bizde zombie'lere kötü davranmayı bıraktık. Aramızda barış imzaladık ve bir party verelim dedik şöle yanarlı dönerli Çokda güzel oldu Gerçi night party biraz sıkıntılıydı

çok güldüm. biz türklere özgü teşbih sanatını kullanarak oyuna değişik bir anlayış kattınız tebrik ediyorum sizi...

Alıntıları Göster
    Devam edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkaSss -- 17 Şubat 2015; 17:11:47 >

• Oyunu aldık bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben oyunu yarına indirmiş olacağımda bir kaç sorum olacak öncelikle oyun multiplayer özelliği olacakmı

Birde benim pc

i7 4710MQ işlemci
    970m (3GB) ekran kartı
    16gb (1866mhz) ddr3 ram
    240gb ssd

pc var laptop hepsi fullde yaklaşık kaç fps alırım bilgisi olan varsa şimdiden çok teşekkürler yorumlarınız için.
  • Arkadaşlar ben bu oyunu amd athlon ıı x2 215 2.7ghz işlemci hd 6670 2 gb ekran kartlı 4 gb ddr2 800 mhz ramlı emektar pcde oynadım 1.2.1 update ile.Tabi tüm ayarlar lowda sadece çözünürlük 1600*900de.Açıkçası artık oyunlarda çözünürlük iyi oldumu grafik kalitesinde gamer olmasa da player bir insan için pek te fark olmuyor, eskiden olduğu gibi nesneler po**** dönüşmüyor. Kaç fps olduğuna bakmadım ama sanırsam 25 fps vardır kapalı alanlarda ve yeraltındaki tünellerde 30 fps e yaklaşık aldım.Daha sonra 1.3 update ile oyundaki can sıkan geçici ani fps düşüşleri azaldı.Şimdi de 1.4 update ini indiriyorum bakalım o nasıl olacak.

Bu yaz kısmetse yeni sistem toplayacağım ama önce şu directx12 muhabbeti ne olacak onu bekliyorum.Benim gibi özelliklerde pcsi olan arkadaşlar unreal engine 4 ün demosunu indirip baksınlar gerçekten harika bir şey.Ha bu arada işlemci 3ghze overclock edilmiş halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _zamazingo -- 17 Şubat 2015; 2:02:02 >

• oyunda çayıra çimene girdiğinde acayip fps düşüyor bunun bi çözümü yokmu ? bi ayar falan Far Cry 4 de böyle idi ne zaman çimene girsem tak fps düşüyor saçma
  • 1.4 patch'ten sonra, challenge'lara girememeye başladım. T veya N tuşu işe yaramıyor. Bir çözümü var mıdır?

Film grain ayarı da sorunlu. Yükleme ekranından sonra kendiliğinden açılıyor, her seferinde menüden kapamak gerekiyor (bu nedenle, manager tool'dan yaptığım ayarlar da devre dışı kalıyor).
    Config'ten ayarlamak, read only olarak işaretlemek işe yaramıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

oyunda çayıra çimene girdiğinde acayip fps düşüyor bunun bi çözümü yokmu ? bi ayar falan Far Cry 4 de böyle idi ne zaman çimene girsem tak fps düşüyor saçma

Ekran kartın nedir?

Öncelikle, shadow'u very high'tan high'a indir. Yeterli gelmezse, medium'a indirmeyi veya foliage detail'i düşürmeyi deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 17 Şubat 2015; 4:09:59 >

• Yeni update den sonra herkes performans artışından bahsetmiş ama bende hala bir fark yok. İmzamdaki sistem ile rezalet bir performans alıyorum.
  • Assasins creed black flagdan sonra, son zamanlarda oynadığım ve bitmesini hiç istemediğim için oyalanarak oynadığım en kaliteli oyun bana göre. Bir anında bile sıkılmadan oynuyorum. Güzel yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Yeni update den sonra herkes performans artışından bahsetmiş ama bende hala bir fark yok. İmzamdaki sistem ile rezalet bir performans alıyorum.

İşlemciden dolayı olabilir, benim sistemde Ultra ve 2560x1440'da 50+ fps alıyorum ve çoğunlukla 60 70'lerde geziyor.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.