Şimdi Ara

Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
12
Favori
139.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gb ram
    512 hd3600 ekran kartı

açarmı :D
  • Oyuna bugün 450 MB boyutunda yeni bir yama gelmiş ve siyah ekran sorunu düzelmiş.
  • kimse mi yazmaz bu sorunu yoksa ben mi arama özürlü oldum

-şimdi yarışı bitiriyorum eve gidiyorum map e bakıyorum yarış hala sarı gerçi üzerine gelince porsche cayman ya da aston martin falan yazıyor da,

kazanılan yarışları nasıl kapatıyoruz ya da kazanmak için farklı bir şey mi yapmak gerekiyor
  • nfs nin her oyununa şans vermiştim ama bu oyuna girmemle çıkmam bir oluyor. bende sildim gitti abi
  • Amazonda 18$ değermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Amazonda 18$ değermi ?

Oyundaki AllDrive'ın zevkine varınca bırakamayacaksın. Almanı tavsiye ederim.

EDIT: Oyun kötü değmez diyenlere bakma. Onların çoğu oyunu korsan oynadıkları için yapay zeka ile bir yerden sonra sıkıyordur. Oyunun tek kötü yanı bana göre çarpışmalarda bazen araba duvardan duvara top gibi sekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 22 Şubat 2014; 23:20:22 >
  • Yeni DLC paketleri geldi. Henüz update felan yapmadım ama umarım PC için de yapmışlardır. Pakette olan arabalar;

Ferrari F40
    Ferrari F50
    Jaguar XJ220
    Jaguar C-X75
    Lamborghini Miura
    Lamborghini Gallardo Super Trofeo
    Koenigsegg One

Her arabanın yarışçı ve polis versiyonu mevcut. Polislerin yeni hızlı arabası Koenigsegg One. Top Speed: 15.0

• Bu mclaren p1 ne dandik arabaymış aldığıma pişman oldum gerçekten.Dönme dönmüyor arabayı çevirmek için illa fren yapmak gerek hey allahım.Ben oyunu bitirdim şimdi mclaren p1 açıldı aldım sonra gördüm ki ondan sonraki arabalardan sadece biri kilitli diğerleri kaybolmuş.Oyun bittikten sonra yapmadığım listeleri yapayım dedim ilk baştan başladım yine aynı açılmıyorlar.Sizde de böylemi o arabaları oyun bittikten sonra alamıyoruz sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Bu mclaren p1 ne dandik arabaymış aldığıma pişman oldum gerçekten.Dönme dönmüyor arabayı çevirmek için illa fren yapmak gerek hey allahım.Ben oyunu bitirdim şimdi mclaren p1 açıldı aldım sonra gördüm ki ondan sonraki arabalardan sadece biri kilitli diğerleri kaybolmuş.Oyun bittikten sonra yapmadığım listeleri yapayım dedim ilk baştan başladım yine aynı açılmıyorlar.Sizde de böylemi o arabaları oyun bittikten sonra alamıyoruz sanırım?

Alınabiliyor. Oyun bittikten sonra ben tekrar eski görevleride yaptım ve şuan 63. seviyedeyim. Araba için gereken speedpoint'i yaptığınızda satın alabiliyorsunuz. Aracın altında Owned yazıyorsa zaten almışsınız demektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Core. kullanıcısına yanıt
    Bende neden gozukmedi o zaman dur eve gidince birdaha bakayim.Aynen dedigim gibi iste mc p1den sonra bir araba gozukuyor kilitli ondan sonra yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende neden gozukmedi o zaman dur eve gidince birdaha bakayim.Aynen dedigim gibi iste mc p1den sonra bir araba gozukuyor kilitli ondan sonra yoktu.

Tamam doğru. Ondan sonra 1 araç gözüküyor oda Maserati. Onu almak için oyunun orijinal olmak zorunda. Need for Speed Network'e bağlanıp Online oyunculara yardım ederek oyunda yeni bir yarış açıyorsun. Onu yapıncada sana Maserati'yi veriyor. Yardım edip yeni yarışlar yaptıkça Maserati'nin farklı modlarını açabiliyorsun. Aynı olay polislerde de var. Onlarda da Bentley veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 1 Mart 2014; 10:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core.

quote:

Tamam doğru. Ondan sonra 1 araç gözüküyor oda Maserati. Onu almak için oyunun orijinal olmak zorunda. Need for Speed Network'e bağlanıp Online oyunculara yardım ederek oyunda yeni bir yarış açıyorsun. Onu yapıncada sana Maserati'yi veriyor. Yardım edip yeni yarışlar yaptıkça Maserati'nin farklı modlarını açabiliyorsun. Aynı olay polislerde de var. Onlarda da Bentley veriyor.

Haklisin oyun orjinal degil bende ama ps4e alacagim ikinci oyun oldu gozumde.Dun aksam arastirdim biraz overwatch gorevlerini yapmak lazimmis.neyse ps4e geince oynariz artik. sagolasin selametle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PSN de 59 TL ye düştüğü için anında aldım :D
    Polisim peşliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK MarineBoy -- 10 Mart 2014; 1:15:54 >
  • Arkadaşlar oyunu aldım ama birşey anlamadım.Nasıl online yarışlara giricez ? Benden polis yada sokak yarışcısı olmamı istedi sokak yarışcısı oldum.Yolda durup dururken yarış oluyor falan birşey anlamadımBenim istediğim online oynamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hank Schrader

Arkadaşlar oyunu aldım ama birşey anlamadım.Nasıl online yarışlara giricez ? Benden polis yada sokak yarışcısı olmamı istedi sokak yarışcısı oldum.Yolda durup dururken yarış oluyor falan birşey anlamadımBenim istediğim online oynamak.

ilk baştaki Training'leri yapmak zorundasın. Ondan sonra Online başlıyor. İlk sokak yarışçısı seçmişsin. Ordaki görevleri tamamladıktan sonra seni polis kariyerine atacaktır. Ordaki görevide tamamlayınca Online'a geçiş yapıyor.

• Beyler turbo slams nedir ? bir türlü bu görevi yapamıyorum !
  • Ben oyunu ps4 için aldım.Fakat origin serverlarına bağlanmıyor.Çözüm yolu bilen var mıdır?
  • TR Psn demi indirime girmişti ?
  • F510 Joystick ve FULL HD tv ile iyi sardı aslında sevmem yarış oyunlarını ama need for speed filmin iizleyince acaip gaza geldim haftalardır oynuyorum
    Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU]
  • helmer H kullanıcısına yanıt
    Havada 5 saniye kal diyo
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.