Şimdi Ara

HTC One 5 milyon satış barajını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One 5 milyon satış barajını geçti

Bu yıl satış rakamları en çok merak edilen modellerden birisi de HTC One amiral gemi modeliydi. Modelin yaşadığı üretim sorunları, stok yetersizliği, firmanın tepe yöneticisinin kariyerini ortaya koyması ve art arda gelen üst yönetici istifaları, HTC One modelinin önemini bir kat daha artırmıştı.

Gelen son bilgilere göre ise HTC One global olarak 5 milyon satış barajını geçerek firmaya bir nebze olsun nefes aldırdı. Firma yöneticileri satış rakamını oldukça iyi ve cesaretlendirici olarak değerlendiriyor. 

Firma sınırlı satış politikasına rağmen böyle bir rakam elde etti. Bunun yanında firmanın üretim problemlerini bu ay geride bıraktığı ve gelecek ay itibariyle bantlardan iki kat daha fazla HTC One modeli çıkacağı göz önüne alındığında rakamların daha da yükseleceği aşikar.

Bununla birlikte modelin rakibi Galaxy S4 bir aydan daha kısa sürede 10 milyon rakamını geride bıraktı ve toplamda 100 milyon satış hedefleniyor. HTC One'ın böyle bir başarıya imza atması pek beklenmese de bu yıl firmanın ihtiyacı olduğu moral motivasyonu sağlayacak kadar başarı kazanacağı tahmin ediliyor. 

• Bu ne ya haber okuyacagız reklamlar yazının uzerıne gelıyor gıtmıyor gırmıyorum artık donanım habere ıkı uc gundur böyle

• Yeni seriler problemsiz olsun, satış sonrası destek tam olsun, yazılım zamanında ve düzgün dağıtılsın hertürlü gideri olur.

• Azıcık pazarlamadan anlasalardı şimdi yirmi milyonu geçmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarısı "ayıplı" satılan htc one'ların.

• Şu telefonu almaya tam niyetleniyorum kafamdaki sorular yakamı bırakmıyor.
  • Çok güzel haber Samsung mecburen kaliteyi yükseltmek zorunda kalır HTC gibi markaların satışının artmasıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptantsubasa

Şu telefonu almaya tam niyetleniyorum kafamdaki sorular yakamı bırakmıyor.

Güç butonunun yeri ve içe çok gömülü olması mesala.

• Her şeye rağmen yine iyi satmış Htc yerine üstünde Samsung veya Apple yazsa kesin 20 milyon satardı her halde

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufsahan

Bu ne ya haber okuyacagız reklamlar yazının uzerıne gelıyor gıtmıyor gırmıyorum artık donanım habere ıkı uc gundur böyle

Ad bL0k kullanmayan varmı hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foz54 -- 23 Mayıs 2013; 17:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer htc biraz daha reklam faaliyetini etkin kullansaydi şu an bu rakam 7-8 milyon olabilirdi tabi üretim sorununu unutmamak gerekir.. Ayrıca bu telefon yıl sonuna kadar en 35-40 milyon satış yapabilir. Gelecek yil htc AR-GE ye daha fazla para harcayıp daha kaliteli ve iyi telefonlar çıkarabilir...

• bugun ınceledım gayet hoş bi arayüzü var ekran falanda cok guzel. şuanda alınabılecek en ıyı 2 telefon S4 ve One gibi gozukuyor.
  • Bu cihazı piyasada gören oldu mu? İsviçre ve satış sitelerine yeni düşmeye başladı. Türkiye'de gören, satıldığı yeri bilen var mı? Çıkalı aylar olmuş ama ortada yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Yarısı ayıplı satılan htc oneların.

neresi ayıplı mesela birader?

• Sevindirici bir haber htc bundan sonraki telefonunda aynı hatları kullanarak alt üst sağ sol kabalıkları alırsa çıkışını daha da sürdürüp samsung apple arasında kendine de bir yer bulabilir satış bakımından.

• Bence s4 e göre çok iyi satmış. Samsung o kadar reklam yapıyo sadece 2 katı kadar satabilmiş. Htc tedarik sıkıntısı yaşamasaydı ve samsung kadar reklam yapsaydı belkide samsungu geçerdi bu sene. Bir kişi billboardda veya tv de reklamını gördümü htc one'ın? Ama s4ün reklamı heryerde.

• Demek ki bazılarının dediği gibi herşey "donanıma abanıp kasayı sallamak" değilmiş.

• kesinlikle hem htc one hem xperia z s4ten iyi cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Bence s4 e göre çok iyi satmış. Samsung o kadar reklam yapıyo sadece 2 katı kadar satabilmiş. Htc tedarik sıkıntısı yaşamasaydı ve samsung kadar reklam yapsaydı belkide samsungu geçerdi bu sene. Bir kişi billboardda veya tv de reklamını gördümü htc one'ın? Ama s4ün reklamı heryerde.

Htc one çıktığı kaç ay oldu, Samsung daha 1 ayı tamamlamadi. Karşılaştırma baştan hatalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Bence s4 e göre çok iyi satmış. Samsung o kadar reklam yapıyo sadece 2 katı kadar satabilmiş. Htc tedarik sıkıntısı yaşamasaydı ve samsung kadar reklam yapsaydı belkide samsungu geçerdi bu sene. Bir kişi billboardda veya tv de reklamını gördümü htc one'ın? Ama s4ün reklamı heryerde.

Htc one çıktığı kaç ay oldu, Samsung daha 1 ayı tamamlamadi. Karşılaştırma baştan hatalı.

Üretim sıkıntısından neredeyse aynı anda piyasaya çıktılar. Hatta s4 birçok yere onedan önce geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 23 Mayıs 2013; 18:21:03 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.