Şimdi Ara

SSD depolama birimine ve uygun fiyata sahip yeni bir Acer C7 Chromebook modeli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SSD depolama birimine ve uygun fiyata sahip yeni bir Acer C7 Chromebook modeli ortaya çıktı

Google'ın Chrome işletimini kullanan Acer C7 Chromebook bilgisayar modellerinin uygun fiyatlı yeni bir versiyonu, Best Buy internet sitesi üzerinde ortaya çıktı.

16GB dahili SSD depolama birimi ile piyasaya çıkacak Acer C710-2833, 1.10 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Celeron 847 işlemciye, Intel HD grafik birimine ve 2 GB DDR3 RAM miktarına ve 11.6-inç 1366x768 piksel LED arka aydınlatmalı ekrana sahip. Üzerinde USB2.0 ve Ethernet portları yer alan model, ayrıca Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği ve görüntülü konuşmalar için dahili kamerayla hazırlanmış durumda.

Best Buy internet sitesi üzerinde "yakında geliyor" ibaresiyle listelenen Acer C710-2833, 199$ fiyat etiketiyle satılacak.

SSD depolama birimine ve uygun fiyata sahip yeni bir Acer C7 Chromebook modeli ortaya çıktı

• Fiyat gayet uygun ancak amerikada 2 Chromebook gördüm,birisi 199 dolar diğeri 249 dolardı.Gerçekten kullanışlı olduğunu söylemek isterdim ama beğenemedim.

• İnsanlar; 16 GB dahili hafızası olan telefonlara bile şüpheyle yaklaşırken, 16 GB SSD nedir ya? USB bellek gibi...

• Benim gibiler için ideal nasıl mı ?

Evde desktop ım var ama gezerken de laptop lazım değil mi

Bütün gün işlerini yap , notlarını al sonra eve gel ve pc ye at bu kadar basit hem de hızlı ve işlevsel . Hem de hesaplı

Bence notebook dediğin şey böyle olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Eren| -- 23 Mayıs 2013; 17:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

Benim gibiler için ideal nasıl mı ? Evde desktop ım var ama gezerken de laptop lazım değil mi Bütün gün işlerini yap , notlarını al sonra eve gel ve pc ye at bu kadar basit hem de hızlı ve işlevsel . Hem de hesaplı Bence notebook dediğin şey böyle olmalı

niye senin evindeki bilgisayar Linux mu?,

• hd video oynatmaz bu şimdi.

• google chrome web tarayıcısı yetmezmiş gibi, insanların bilgisayarlarına girmek maksatlı yeni google tuzağı olan casus bir işletim sistemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: godless turtle

İnsanlar; 16 GB dahili hafızası olan telefonlara bile şüpheyle yaklaşırken, 16 GB SSD nedir ya? USB bellek gibi...

maliyet ve de işletim sistemi için yeterli kapasite olduğundan ötürü. makenik diski kendiniz takıyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.