- x
!!! ROME Total War !!!
508 Cevap103782 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

746 Mesaj
12 Haziran 2006; 11:54:41 

Bu oyunu ilk defa oynuyorum genelde strateji fien oynamam ama oyun bana hoş gözüktü...
Sizce nasıl?
Bir de bu oyunun açıklanmasını nerden bulabilirim yada türkçe ek pakedini?

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NirVaNa -- 9 Eylül 2007; 19:01:00 >

2510 Mesaj
12 Haziran 2006; 12:01:58 

Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows.
It’s a very mean and nasty place, and I don’t care how tough you are, it will beat you to your knees and keep you there permanently IF YOU LET IT!
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard you hit.
It’s about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!

` NBA 2K15
knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

746 Mesaj
12 Haziran 2006; 18:35:24 

quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Link----------------http://www.level.com.tr/oyunlar/?id=214&I1.x=151&I1.y=19

eyw
basşka link vercek olan varsa ii olur

3613 Mesaj
12 Haziran 2006; 18:47:01 

medievil total war kadar iyi degil bence

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

746 Mesaj
12 Haziran 2006; 19:53:59 

quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

abi medival ın rome dan + sı neler var
bi de rome medival dan daha sonra m-cıkmamısmıydı?

3613 Mesaj
12 Haziran 2006; 20:01:37 

daha sonra çıktı ama medievil daha guzeldi çunku rome total warı oynayınca sende göreceksin oyunu sırf grafik için yapmışlar gibi duruyo ama biz medievilı grafigi için oynamıyodukki.medievilın ayrı bi tadı vardı ya eger oynadıysan bilirsin zaten

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

298 Mesaj
12 Haziran 2006; 21:09:27 

http://www.totalwar.com...trome.html&nav=/en/8/1/

oyunun sitesi
tavsiye ederim iyi oyundur

1132 Mesaj
13 Haziran 2006; 0:19:02 

medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...

Vi Veri Veniversum Vivus Vici

1677 Mesaj
13 Haziran 2006; 0:49:32 

quote:

çoğu kişi öyle düşünüyor ama medievalin fare kontrolleri çok kötü rome göre
bide rome daki senatoya rekabet beni daha sardı
gece savaşlarıda artısı

Renkler bu kadar gözünüzü kör etmesin. Azıcık kendi karakteriniz, tavrınız, duruşunuz olsun.

703 Mesaj
13 Haziran 2006; 8:18:26 

Rome total war d,rekt olarak roma tarihini konu aldığı için ayrı bi güzeldi. Benim hoşuma gitti ve uzun bi süre oynadım bu oyunu. tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: Findecáno

medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...

Scythia mı ne olması lazım. Onların Türk olduklarını öğrendikten sonra romayı bitirince onları alıp oynuyodum

GG

24 Mesaj
13 Haziran 2006; 9:41:49 

Oyunun türkçesini www.oyunyama.com adresinden indirebilirsin Fakat kısa bir üyelik formu doldurman lazım.Sonra bir de bunların şifresi var indirdikten sonra setupunda sorar:3917249 Sonra zaaten oyunu açtığında türkçe olarak görürsün

24 Mesaj
13 Haziran 2006; 9:46:42 

Birde nasıl diye sormuşsun iyi fena deil.rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun.Ama rome total war barbarian invisions (ek paketi)20 21 tane ülke seçebiliyorsun+Gece savaşlarıda yapılabiliyor.

3460 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reasonable
13 Haziran 2006; 9:46:56 

Arkadaşlar Medievil farklı bir oyun Medieval farklı bir oyun.İkisini karıştırmayalım.

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

746 Mesaj
13 Haziran 2006; 12:42:36 

quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Arkadaşlar Medievil farklı bir oyun Medieval farklı bir oyun.İkisini karıştırmayalım.

sen takılıyosun

42 Mesaj
13 Haziran 2006; 12:49:15 

Beyler bi kere rome medivaldan bin kat ii!!!!!Medivalın bi ii yanı orta çağın olması yani türkler haçlı seferleri filan onlar hariç rome medivala herşeyde bin basar!!!!
ı love anygame!!!!!!!!!!!!!!

746 Mesaj
13 Haziran 2006; 12:51:11 

quote:

Orjinalden alıntı: ViNcEtr

Beyler bi kere rome medivaldan bin kat ii!!!!!Medivalın bi ii yanı orta çağın olması yani türkler haçlı seferleri filan onlar hariç rome medivala herşeyde bin basar!!!!
ı love anygame!!!!!!!!!!!!!!

vaay burak kardeşim karne nasıl?

42 Mesaj
13 Haziran 2006; 12:53:23 

Mükemmel dostum merak etme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ı love any game!!!!!!!!!!!!!!!!!!

703 Mesaj
13 Haziran 2006; 13:06:26 

Vincetr ya bizim arkadaş sandım seni
ismin burak ark ın da öle o da vince carter hayranı sonra profiline bakınca anladım

GG

3737 Mesaj
14 Haziran 2006; 2:10:53 

quote:

Orjinalden alıntı: the punnişher

Birde nasıl diye sormuşsun iyi fena deil.rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun.Ama rome total war barbarian invisions (ek paketi)20 21 tane ülke seçebiliyorsun+Gece savaşlarıda yapılabiliyor.

ROME TOTAL WAR, medieval total war a göre çok daha kaliteli..diğer artılarını görmezden gelsek bile rome un grafikleri medieval a göre çok daha göz alıcı..medieval ın da çok hayranı var ama rome bence piyasayı sildi süpürdü..

'rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun' konusuna gelelim..bunu oyunun datalarında yapacağınız küçük değişikliklerle halletmeniz mümkün..mesela 3 ten fazla ırk ile oynayabilmek için oyunu yüklemiş olduğunuz sürücüde şu klasöre ulaşın:
\Rome - Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign klasörün içinde 'descr_strat' isimli bir text dosyası var..onu açarak metin üzerinde gerekli değişiklikleri yapıp; birden fazla ırk ile oynamayı mümkün kılabilirsiniz..örnek olması için kendi yaptığım değişikliği veriyorum..artık siz dosyanın orijinaliyle kıyaslarsınız..ben değiştirmeden önce yedeğini almayı unutmuşum ama siz yedeğini almayı unutmayın
0

bu değişikliği kaydettikten sonra roma senatosu dışında bütün ırklarla oynamanız mümkün..hatta bana sorarsanız dosyayı yedekleyin ve her tarafını kurcalayın özellikle ingilizcesi advanced seviyede olan arkadaşların daha da işe yarar değişiklikler yapacağından eminim

ben mesela en son oyunumda perslerle(selucid) oynamıştım ve başlangıç paramı ise 1000000 denari olarak ayarlamıştım ama tavsiye etmem çünkü M.Ö 240 yılına geldiğimde artık ekonomi çökmüştü her yıl onbinlerce denari zarar ediyordum..para değişikliği yapmadan ekonomiyi ayakta tutmak çok daha kolay inanın

Bu konu daha önce verilmişmidir bilmiyorum ..konuyu görünce atlayıverdim herkese iyi oyunlar

746 Mesaj
14 Haziran 2006; 11:29:24 

eyw awallabille ck işime t-yaradı

80 Mesaj
15 Haziran 2006; 15:32:15 

bence de Medieval:Total War

http://s1.gladiatus.net/game/c.php?uid=82461

409 Mesaj
19 Haziran 2006; 1:30:07 

efsane oyundur

312 Mesaj
19 Haziran 2006; 1:39:45 

quote:

daha sonra çıktı ama medievil daha guzeldi çunku rome total warı oynayınca sende göreceksin oyunu sırf grafik için yapmışlar gibi duruyo ama biz medievilı grafigi için oynamıyodukki.medievilın ayrı bi tadı vardı ya eger oynadıysan bilirsin zaten

+52156415341651

Aion Online

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2006; 3:03:59 

herkesi bekleriz.

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php?board=28.0

burası türkiyenin ilk totalwar sitesi.
aradığınız herşeye cevap var.

Uzaklaştırılmış
19 Haziran 2006; 3:10:33 

Evet aynen ne ararsan var en önemlisi mtw 2 den bilgiler var

746 Mesaj
20 Haziran 2006; 15:30:11 

0

4 Mesaj
22 Haziran 2006; 1:44:22 

ehüehü tüm dünya ülkeleriyle savaşlıyım ve hiç yandaşım yok
ama imparatorluğu kurdum 27şehrim 1i lider olmak üzere 45de generalim var

oyunu rahatça oynamak için;
1- http://rapidshare.de/fi...cr_mercenaries.txt.html bu adresten mercenaries dosyasını indirin 2- \Rome - Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign i açın ve bu dosyayı oraya yerleştirin

bu sayede oyun içinde 850 - 4000altın arası aldığınız askeri birimlerden sayısızca alabilir ve aldığınız kadar para kazanabilirsiniz
örn:
bir fil birimini normalde 4.000altın gibi bi fiyata alıyorsunuz
peki bu paketi eklediğinizde??
bir fil birimi için 1.000.000altın kazanıyorsunuz
ve diğer askeri birimlerde ise 1.000altın kazanıyorsunuz

bu sayede hem ekonominiz hiçbir zaman çökmüyor ve aldığınız birimlerle askerleriniz yenilmez oluyor

bizede dünyayı fethetmek kalıyor

ve isyan çıkan şehirlerinizi de düşmana bedavaya verip ardından hiç tur atmadan oraya saldırırsanız isyanı önlemiş olursunuz ve şehirden gelen vergide artar

bu oyun beni deli etti ya

+
askeri birimleri almak için generali şehir dışına çıkarın resminin üstüne tıklayın ve karşınıza askeri birimler çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nebudzumatch -- 22 Haziran 2006; 2:19:03 >

I came,
I saw,
I conquared...

3759 Mesaj
24 Haziran 2006; 12:21:57 

Abi size çok saçma gelebilir ama bir iki sorum olcak ya oyunu rahat oynayabilmek için daha doğrusu oyundan zevk almak için:

1. Gemiler ne işe yarıyor??
2. Yerleşim yerine saldırıya kalkıyodum merdiven gbi bişeyler var onlardan istiyo onları nasıl yapıcam??
3. Nasıl para kazınılıyor??
4. Allies devletlerden asker ve ya para alamıyorum daha doğrusu vermiyolar??

acilen cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşk.

Bütün hosterlar için premium olarak benim hesabımı kullanarak indirmek için tıklayın

298 Mesaj
24 Haziran 2006; 14:58:24 

1.Gemiler her işe yarar bir yere saldıracağın zaman askerlini taşır ya da o yerin limanını ablukaya alarak gelirinin düşmesini sağlar.
2.Saldırdığın yerdeki duvarların yapısına göre değişir .Mesela merdivenler ile askerlin surlara tırmanabilir ya da koçbaşı ile kapıları ya da tahtadan duvarları yıkıbilirsin(yüzüklerin efendisini izleyenler )
3.Eğer ordun güçlü ise bir ülkeyi koruman altına alırsın onlarda sana o süre zarfında para öder .Tarlalar ve madenler yaparak üretimi artırır ya da vergileri artırırsın.
4.Müttefiklerin sana durup dururken yardım yapmaz.Eğer savaş alanında tesadüfen bir dost orduyla karşılaşırsan düşmanına ortak saldırırsınız.Ayrıca onlara bir ülkeye savaş açmasını söyleyebilirsiniz.

Bunlar oyundaki durumuna bağlı yani diğer ülkeler e göre üstünsen ekonomik,askeri vs. olarak rahatlarsın.Umarım yeterli olmuştur

3759 Mesaj
24 Haziran 2006; 15:09:00 

çok tşk ederim de bu merdivendir kapı yıkmak için gerekli şeyleri nerden şey etcez_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enreka_tr -- 24 Haziran 2006; 15:16:44 >

Bütün hosterlar için premium olarak benim hesabımı kullanarak indirmek için tıklayın

746 Mesaj
24 Haziran 2006; 18:16:26 

Benım de bı sorum var house of julıe ıle rome nın kapısına dayandım ama surları cok yüksek kç başı yapıyorum kapıyı kırmadan yanıyor meymenet ordumda sırf at ve kopek oldugu ıcın bı bk yapamıom nasıl olcak bu ıs anlkıyamadım?

746 Mesaj
24 Haziran 2006; 20:30:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Deccalx89

Mancınığın yok mu?

298 Mesaj
25 Haziran 2006; 0:44:45 

quote:

Orjinalden alıntı: enreka_tr

çok tşk ederim de bu merdivendir kapı yıkmak için gerekli şeyleri nerden şey etcez_?

Bir şehire saldır komutu verdin.Karşına bir pencere çıkar sağ tarfında
1.kuşatmayı kaldır
2.saldır (eğer kapıları açık veya duvarları yıkılmışsa ya da şehirde kapıları açabilecek ajanın yoksa)en az bir tur beklersin.

sayfanın ortasında da bir yapım listesi vardır oradan istediğin kuşatmada kullanılacak birimleri seçebilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: Blazer and Matrax

Benım de bı sorum var house of julıe ıle rome nın kapısına dayandım ama surları cok yüksek kç başı yapıyorum kapıyı kırmadan yanıyor meymenet ordumda sırf at ve kopek oldugu ıcın bı bk yapamıom nasıl olcak bu ıs anlkıyamadım?

dostum koskoca romaya saldırıyorsun hiç mi piyade yapmadın ya da mancınık.Ayrıca eğer yolladığın askerler deneyimsiz ise çıtır öerez gibi yenirler.Sana tavsiyem(romaya saldıracak kadar halk desteğini arkana aldığını varsayıyorum)5 birim piyade ,3 birim süvari,5 birim okçu ve 6 birim de mancınık yapman.Tabi böyle 2-3 tane ordu gönder duruma göre

409 Mesaj
25 Haziran 2006; 1:24:35 

quote:

Bu oyunu ilk defa oynuyorum genelde strateji fien oynamam ama oyun bana hoş gözüktü...
Sizce nasıl?
Bi de bu oyunun açıklanmasını nerden bulabilirim yada türkçe ek pakedini?

kardes ben stra teji oyunu sevmezdim ve oynamazdım takii rome total war ı tanıyana kadar ben bu kadar söylüyorum gerisini sen anla

746 Mesaj
25 Haziran 2006; 2:26:25 

quote:

Orjinalden alıntı: dışişleri

kardes ben stra teji oyunu sevmezdim ve oynamazdım takii rome total war ı tanıyana kadar ben bu kadar söylüyorum gerisini sen anla

Bendede aynı durum

3759 Mesaj
25 Haziran 2006; 10:55:35 

Rome Ally olarak görünüyo abi Attack emri verdiğinde Dosta taarruz emin misiniz diyo bi tick işareti var bide cross ticki yani onayı secemiyorum kapalı görünüyor o nası olcek_?

298 Mesaj
25 Haziran 2006; 13:52:53 

quote:

Orjinalden alıntı: enreka_tr

Rome Ally olarak görünüyo abi Attack emri verdiğinde Dosta taarruz emin misiniz diyo bi tick işareti var bide cross ticki yani onayı secemiyorum kapalı görünüyor o nası olcek_?

Hiçbir sorun yok.Evet saldırmak istiyorum diyeceksin.(o sadece onaydır )ama unutmaki eğer julii ya da diğerleri ile oynuyorsan birine saldırırsan hepsi sana savaş ilan eder.(brutii,scipii,sqor).Ordun güçlü değilse saldırma derim.

Edit:yazının devamını göremedim(dışarıdan şimdi geldim istanbul kadıköy de eylem varda )
O tick daha önce dediğim gibi belirli bir halk desteğini arkana almadan açılmaz.Ama şöle bir durum var eğer halkı arkana almaz isen saldır emri verdiğinde "halkın yeterince sizi desteklemediği mesajı vermesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard D.Winters -- 25 Haziran 2006; 13:58:00 >

3759 Mesaj
25 Haziran 2006; 13:57:21 

Çok tşk. arkadaşlar forum budur işte eyw...

1177 Mesaj
25 Haziran 2006; 15:09:34 

Dostum geçte olsa doğru yolu bulmuşsun Süper oyundur az bitirmedim.Biraz uğraştırıcı ama içerik bakımından güzel oyun.Ayrıca Medival falan hikaye bende oynadım 1 tane atlıyla bi şehiri alıyodum nerdeyse

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2006; 16:42:13 

Yav arkadaşlar ben bu oyunu uzun zaman önce oynamıştım hepte veba yüzünden oyunu silmiştim vebayı nasıl yok etçez

298 Mesaj
25 Haziran 2006; 18:49:17 

quote:

Orjinalden alıntı: @ke®

Yav arkadaşlar ben bu oyunu uzun zaman önce oynamıştım hepte veba yüzünden oyunu silmiştim vebayı nasıl yok etçez

bina yapım listesine var orada hangi binaların sağlık bonusu verdiğini görürsün.genelde kanalizasyon yapman yeterli ama şehirin nufusu 20000 lere geldiğinde problem başlar

Uzaklaştırılmış
25 Haziran 2006; 20:44:58 

Saol Richard D.Winters Richard kardeş oh be 2-3 turda veba geçti.,

1257 Mesaj
25 Haziran 2006; 21:15:04 

quote:

0

Arkaşım bunu ben yapmıştım kendin yapmış gibi vermişsin teessüp ederim

746 Mesaj
25 Haziran 2006; 21:39:21 

quote:

Orjinalden alıntı: w_wallace

Arkaşım bunu ben yapmıştım kendin yapmış gibi vermişsin teessüp ederim

Ben orda kendım yaptım dıye bı sey demedım

1257 Mesaj
25 Haziran 2006; 23:07:41 

ok sorun yok dostum
quote:

Ben orda kendım yaptım dıye bı sey demedım

746 Mesaj
26 Haziran 2006; 0:08:51 

Bina yapımını otomatiğe alın hiç bir sorun cıkmaz o zaman

28 Mesaj
26 Haziran 2006; 12:20:49 

rome total war ın türkçe sürümü güncellenemiyor ve hep hata veriyor. ben o oyunda anadoluyu feth ettim fakat arkadaşlar bu ayunu aşmak için çok çalışmak ve beyni iyi çalıştırmak lazım. çok zor olduğu kadar eğlenceli bir oyun tavsiye edrim. ve diyorumki şu ana kadar gelen en güzel strateji oyunlrından biri. bu stratejı oyunu diğerlerine benzemiyor. sadece savaş taktiğine ve ordu komutanlığı yapabilme kabiliyeti üzere kurulmuştur.

SharK=)...

1257 Mesaj
26 Haziran 2006; 12:25:31 

ROME ROME ROME DİYORUM BAŞKA BİŞİ DEMİYORUM

Uzaklaştırılmış
30 Haziran 2006; 17:39:38 

Bişi sorucam oyunda başkent seçme olayı varmı ben çözemedim bilen varsa sölesin lütfen ankara civarnı ele geçirdimde başkent yapmayı planlıyorum.

298 Mesaj
30 Haziran 2006; 18:21:44 

Edit:Yanlış hatırlamışım aşağıda düzelttiim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard D.Winters -- 30 Haziran 2006; 19:05:46 >

Uzaklaştırılmış
30 Haziran 2006; 18:43:56 

Peki oyun türkçe ise ne dicem yani onun türkçesi nedir teşekkürler.

298 Mesaj
30 Haziran 2006; 19:04:02 

Oyunu Türkçe oynamadığım için yazılar tahmini.
Önce başkent yapmak istediğin şehre çift tıkla

sonra
0

Çizim kötü sayılır ama idare et

Uzaklaştırılmış
1 Temmuz 2006; 21:27:19 

bütün totalwar serisi meraklılarını tek türkçe totalwar sitesi olan sitemize bekleriz:

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/

124 Mesaj
11 Temmuz 2006; 21:12:54 

quote:

Orjinalden alıntı: gökgür

Rome total war d,rekt olarak roma tarihini konu aldığı için ayrı bi güzeldi. Benim hoşuma gitti ve uzun bi süre oynadım bu oyunu. tavsiye ederim

Scythia mı ne olması lazım. Onların Türk olduklarını öğrendikten sonra romayı bitirince onları alıp oynuyodum

bencede rome total war çok daha iiydi çok güzel bi oyundu

3 Mesaj
15 Temmuz 2006; 11:20:23 

slm millet ben rome total war oyununu çok kez bitirdim ama hala nasıl para kazanacagımı bilmiorum ...yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

corpse in world !!!

3 Mesaj
15 Temmuz 2006; 11:22:53 

BENCE GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ OYUNLARDAN Bİ TANESİ KENDİ TARZINDA RAKİBİ YOK DERİM !!!

corpse in world !!!

298 Mesaj
15 Temmuz 2006; 11:49:58 

quote:

Orjinalden alıntı: corpse_xxl

slm millet ben rome total war oyununu çok kez bitirdim ama hala nasıl para kazanacagımı bilmiorum ...yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

Savaş,diplomasi,ticaret ve eğer roma senatosuna bağlı isen görevlerini hemen yerine getirmeye çalış.

Savaşlar da generallerin deneyim kazanır.Özelliklerine göre şehirlere veya legüonların başına getirirsin.Bir şehiri işgal edip ele geçirirsen nüfusun büyük kısmını öldürüp hazineye para aktarır ya da köle yapıp diğer şehirlerinin nufusunu arttırırsın.

Diplomasi de ise sadece bir ülkeden (eğer askeri ve ekonomik bakımdan üstünsen) vergi alabilir ve onu koruman altına alabilirsin.

Ticaret te ise (Trade Rights) Ticaret haklarını diğer ülkelerle sağlarsan bir yardımı olur.

Senato ise sana verdiği görevleri yerine getirmen karşılığında belli miktarlarda para ya da asker verebiliyor.Ama bazen seni çeşitli soruşturmalar yapmakla da tehdit edebiliyor.

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2006; 13:25:21 

arkadasıom umarım bıraz yenılırsı o zman tadını daha ıii cıkaracaksın ıntıkam aklında ıntıkamın gcuyle agzında ıntıkam tatıyla oynayınca cok daha zevklı oluyo ınan yenıldıgımde ıntıkamımı almak ıcın gecelerce uyumadıgımı bılıyorum ben bunu bıtırdım sımdı ek paketı var the barbarıan ınvasıon dıe o nu oynuyorum

135 Mesaj
16 Temmuz 2006; 14:58:35 

slm beyler bnde bu oyunu julii ile bitirdim romayı falanda aldım ancak şimdide mısırla bitiriyim diom onu seççem kapmanyayı başlat diom geri oyunun türünü seçme ekranı gelio karşıma hızlı çarpışma vs. yeniden campaign yapabilmem için bi dosyayı fln mı silmek lzm bana bi yardımcı olursanız çok sewinirimmmm

Niçin küçülüyor eşya uzakta? Gözsüz görüyorum rüyada nasıl? Zamanın raksı ne bir yuvarlakta? Sonum varmış; onu öğrensem asıl?

3441 Mesaj
16 Temmuz 2006; 15:27:29 

sizce en iyi ülke hangisi (roma hariç)mısır bence sizce...

Sayfa:   [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>