Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,ben bu oyunu yıllar sonra tekrar oynamak istiyordum,ancak baktım ki 2.cd bozulmuş:( bana 2. cd de ui_1 pak ve sky dosyaları lazım upload edicek kişi varsa cok makbule gecer, not: lutfen rapid dışında alternatif upload edin,
  • ya arkadaşlar ben RTW yi 3-4 yıl severek oynadım ama bu yaz başı bilgisayara bişi oldu format attık tabiki rtw uçtu gitti.oyunu arıyodum.her yerde. sonra bi oyun satan bi yere gittim. adam rome yi dvd ye basmış. sevinç ten ağlıcak gibi oldum.

hemen cebimde parayı çıkartıp uzattım.

ve aldım.

koşa koşa eve gittim.

açtım bilgisayarı..

mutluluk içinde yükledim.

yüklendi

oyuna tıkladım. ve girdim.

o an dedim ki allahım sana şükürler olsun. sonunda oyunuma kavuştum derken o rtw nin müziğini duydum.

sonra ekrana bi baktım.

aaa!

yarısı yok!!!

ekranın ortan 2 ye bölersek sol tarafı tüm ekranı kaplamış vaziyette gösteriyor.

ben son günlerde ekran kartını yükseltmiştim. acaba ekran sebebi ondan felanmı yoksa ayarlamakla geçer mi? geçerse neyi ayarlıyım..?

lütfen cevap yazın yoksa ağlıcam...

• beyler rome ve 50 şehir alınca oyun bitiyomuş bendede öyle oldu şimdi bunu uzatmak istiyorum ama nasıl yapcam bi yolu varmıdır daha bi cok yeri almak istiyorum ayrıca romeyi vverip oyuna devam edebilirmiyim acaba ?
  • pratik çözüm:

1) multiplayer felan oyna..

2)en iyi çözüm--------------->baştan başla
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Bozkır*

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var RTWnin ek paketi Alexanderda hindistanda bir şehir var önü indus nehriyle kapatılmış oraya gidilemiyor ama o şehri almak istiyorum.

iki seçeneğin var ya karadan gemi yürütürsün Fatih olursun yada gemiyle geçer İskender olursun.başka yolun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: genccimbomlu

beyler rome ve 50 şehir alınca oyun bitiyomuş bendede öyle oldu şimdi bunu uzatmak istiyorum ama nasıl yapcam bi yolu varmıdır daha bi cok yeri almak istiyorum ayrıca romeyi vverip oyuna devam edebilirmiyim acaba ?

her yeri al ama bitek roma yı alma en sona bırak yani oyundaki tüm şehirleri al en sona romayı bırak zaten oyun senatoyu devirince bitiyo sende öle yap oka
  • süper oyun ya ben de oyniyorum harika bence en iyi strateji oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaqloR -- 20 Ağustos 2008; 16:53:02 >
  • Sayenizde bir sürü oyun aldım listeme pc bayram edicek
  • ya arkadaşlar ben bisi sorucam ilk başta 3 klanla oynuyoruzya ben onu datadan değiştirdim bütün klanlanlar kaln seşme yerinde gözüküyo ama sadece macedonya ve pontus la oynuyorum diğer klanlara tıklayınca oyundan atıyor lütfen yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: zorko

ya arkadaşlar ben bisi sorucam ilk başta 3 klanla oynuyoruzya ben onu datadan değiştirdim bütün klanlanlar kaln seşme yerinde gözüküyo ama sadece macedonya ve pontus la oynuyorum diğer klanlara tıklayınca oyundan atıyor lütfen yardım edin

bence boşuna oyunun datalarıyla oynamışsın al o en baştaki 3 devletten birini oyunu kısa senaryona bitir fakat oyun sırasında haritanın her bi ucuna diplomat gönder ve tüm milletlerle irtibat kur sanırım oyunda irtibat kurduktan sonra o devletler oynamaya açılıyor tabi senaryoyu bitirdikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locturnal -- 21 Ağustos 2008; 22:09:04 >
  • senaryoyu bitirince sadece 8 klan açılıyo ama bide dediğin yapiyim saol
  • güzel oyun
  • oyun güsel m 1 göre bu daha iyi grafik ve senaryo olarak
  • selam arkadaşlar
    bi kaç sorum olacak sizlere
    bu merchantlarla nasıl para kazanıyoruz.harita üzerinde ne yapmamız gerekir
    birde haçlı seferleri ile ilgili sorum var
    papa efendi paso haçlı haçlı diyor ama kudüs taa nerde.ben ispanyadayım.o ordu ordan oraya nasıl gider.imkan yok.haçlıllar tek bi ordu latında toplanmıyor mu bu oyunda
    birde bu pirensesler ne ayak acaba onuda diyi verin
    teşşekürler şimdiden
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eolian

selam arkadaşlar
    bi kaç sorum olacak sizlere
    bu merchantlarla nasıl para kazanıyoruz.harita üzerinde ne yapmamız gerekir
    birde haçlı seferleri ile ilgili sorum var
    papa efendi paso haçlı haçlı diyor ama kudüs taa nerde.ben ispanyadayım.o ordu ordan oraya nasıl gider.imkan yok.haçlıllar tek bi ordu latında toplanmıyor mu bu oyunda
    birde bu pirensesler ne ayak acaba onuda diyi verin
    teşşekürler şimdiden

hocam rome TW'da din yok ki medieval dan bahsediyorsan merchantları yapınca o kendi parasını kendi kendine yapıyor haçlı seferi için de ilk önce kilise kurucan ondan sonra bi başka yapı çıkıcak adını hatırlamıyorum onu yapıcaksın sonra asker üretme ekranında haç şeklinde bişey var crusade onu yapıcan 4 sene sonra crusade çıkınca onu alıcan herhangi bir müslüman toprağının üstüne bırakıcan bi ekran çıkıcak kabul etcen ordu kurulmuş olucak o ordu küçük tabi kendi ordundan da takviye yapıcan bi sınır yok sanırım ben 3000 asker yapmıştım en fazla sonra yola çıkıcaksın zaten hristiyan topraklardan geçtikçe orduna katılanlar olur
    prensesler de ajan görevini üstlenirler öldürülmeleri çok zordur ha birde evlenip çocuk yaparlar yaşı geçmeden evlenmeleri iyi olur yoksa alan çıkmıyor
    bu arada pirenses değil prenses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locturnal -- 14 Eylül 2008; 22:55:08 >

• Arkadaslar Barbarian İnvasion Ek paketini konuşacagımız bir konu bulamadım forumda..
  • şu oyuna bi alışamadım ya hiç hoşuma gitmiyo :(
  • ya cok seviyorum bu oyunu..

hele barbarian ek paketini..

ama para şifresi olamdan oynayamıyorum..

size nası para kazanıyorsunuz yav bende hep eksiye iniyor
  • rtome total war biraz karışık deilmi :S
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.