Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Edwinturin

arkadaşlar fazla zamanım olmadığı araştırmadım topic içinde varsa peşinen özür... sizden ricam version upgradeler ve patchler hk.da eksik/yanlış bilgilerimi düzeltmeniz.bildiğim kadarı ile:
    oyun kurulumu v 1.0; ardından v 1.1 ve v 1.2;sonrasında v 1.3 ve v 1.5 patch geldi.
    barbarian invasion expansion package bu version upgradelerin neresinde kalıyor? kronolojik olarak soruyorum. okuyan herkese tşk.ler.
    syg.

barbarian için minimum 1.3 patch kurulu olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayurdakok -- 24 Nisan 2007; 17:07:28 >
  • bende bu rome totalwarla ilgili bi soru sorcam bu campingde birimlerin anında üretilmesi için process_rc şehrin adını yazıoruz ama olmuo internetten bakmıştım ama inşaatların hepsi process_cq (şehrin adını yazınca oluyor napıcağımı bilen varmı :D:DD
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazytrex

bende bu rome totalwarla ilgili bi soru sorcam bu campingde birimlerin anında üretilmesi için process_rc şehrin adını yazıoruz ama olmuo internetten bakmıştım ama inşaatların hepsi process_cq (şehrin adını yazınca oluyor napıcağımı bilen varmı :D:DD

yardım pls
  • Ben Rome da Carthaga Dacia ve Gaul(fransızlar) yok etmiştim bir de üstüne roma'ya saldırdım senatoyu yok ettim nicomedia carthage sphodes thapsus palma batı istanbul adını şu an tam olarak hatırlıyamıyorum birde romayı ele geçirdim sonra carhaga lılarla tekrar baslıyayım dedim aouto save üstüne yüklemiş bende sıkıldım invasaons a geçtiö şimdi Hun devletiyim ama mediavıl 2 çıktı onu alayım diyorum ama bizim bu tarafta onun korsanı yok
  • Yav arkadaşlar bu senatodan kurtulmanın bi yolu yok mu? oyun bitecek ben hala senatoya çalışıyorum yaa...Antioch a kadar gittim.Bizim hataymış orası zaten... Bu senato ne zaman fesh edilecek? diğer iki roma ailesiyle de neutral durumdayım ama saldıramıyorum.Özellikle yeşiller acaip güçlendi.Mısıra ordu yığdım ama onları geri çekmeyi düşünüyorum.Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: JanissaryY

Arkadaşlar ben Rtw'yi yeni kurdum.Fakat oyun açılınca yarısı gözüküyor yarısı gözükmüyo.yani nasıl anlatayım işte sağ taraftan çekilmiş gibi .nasıl çözebilirim bu sorunu ???

aynııı aynı tipatıp aynı sorun bendede vardı cdyi değiştirdim düzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: leanback

şunun osmanlı yaması yokmu ya

osmanlıyla ne alakası var arkadaşım..osmanlı ne zaman kuruldu allah aşkına..arada bin sene var
    ha illaki türklerle oynarım diyosan medieval 2 yi yükle
  •  Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

M2Tw da çok güzel yenilikler var .. Boşverin rome tw ı medieval a geçin..
  • rtw müzikleri falan süper.bunun %100 tr yamasını bilen varmı
  • okitoxxx;

senatoya saldırman için belli bir süre geçmesi lazım görevleri salla kim takar senatoyu gittim bi bastım rome şehrini senatonun başına geçtim hatta vidyoyla gösteriyo you are victory diyor ben de sağol ALLAH razı olsun diyom
  • 35-40 şehir alırsam romaya saldıracak populariteyi kazanırsınn.yalnız iyi bi ordula git.hata bi kaç orduyla ve yanunda mancınıkta da götürkü bi turda işi bitiresin yoksa diğer iki aile orduları romanın önüne yıkar işin zorlaşır.(romayı aldıktan sonra seneto diye bişey olmadığından istediğine saldırırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpayne_88 -- 10 Ağustos 2007; 14:18:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxpayne_88

35-40 şehir alırsam romaya saldıracak populariteyi kazanırsınn.yalnız iyi bi ordula git.hata bi kaç orduyla ve yanunda mancınıkta veya havan topu(yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın) da götürkü bi turda işi bitiresin yoksa diğer iki aile orduları romanın önüne yıkar işin zorlaşır.(romayı aldıktan sonra seneto diye bişey olmadığından istediğine saldırırsın

o kastettiğin şey havan topu değil birader havan topunu Fatih Sultan Mehmet İstanbul kuşatması sırasında icat etti

yanlış anlama sadece havan topunu Türklerin bulduğunu anlatmak istedim

• quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

quote:

35-40 şehir alırsam romaya saldıracak populariteyi kazanırsınn.yalnız iyi bi ordula git.hata bi kaç orduyla ve yanunda mancınıkta veya havan topu(yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın) da götürkü bi turda işi bitiresin yoksa diğer iki aile orduları romanın önüne yıkar işin zorlaşır.(romayı aldıktan sonra seneto diye bişey olmadığından istediğine saldırırsın

o kastettiğin şey havan topu değil birader havan topunu Fatih Sultan Mehmet İstanbul kuşatması sırasında icat etti

yanlış anlama sadece havan topunu Türklerin bulduğunu anlatmak istedim

düzelttiğin için saol.

• quote:

rtw müzikleri falan süper.bunun %100 tr yamasını bilen varmı

oyunyama.com da vardı da tam olrak %100 olduğu söylenemez bazı yerlerde sorunlar vardı ama rtw için bulabileceğin en iyi yama o sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: gökgür

quote:

rtw müzikleri falan süper.bunun %100 tr yamasını bilen varmı

oyunyama.com da vardı da tam olrak %100 olduğu söylenemez bazı yerlerde sorunlar vardı ama rtw için bulabileceğin en iyi yama o sanırım

bende onu kullanıyorum türkçe olmayan bir çok yer var
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var RTWnin ek paketi Alexanderda hindistanda bir şehir var önü indus nehriyle kapatılmış oraya gidilemiyor ama o şehri almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Bozkır* -- 3 Temmuz 2008; 16:02:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var RTWnin ek paketi Alexanderda hindistanda bir şehir var önü indus nehriyle kapatılmış oraya gidilemiyor ama o şehri almak istiyorum

hiç kimse bilmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Bozkır* -- 3 Temmuz 2008; 16:03:20 >
  • Süper bir oyun
  • quote:

quote:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var RTWnin ek paketi Alexanderda hindistanda bir şehir var önü indus nehriyle kapatılmış oraya gidilemiyor ama o şehri almak istiyorum

hiç kimse bilmiyor mu?

belkide alınmıyodr.. normal romeda da vardı böyle bi şehir rusyanın üst taraflarında

alexander oynamadığım için bi bilgim yok ama öyle olması lazım

• O şehir hintlilerindi(zaten tek şehriydi) persler aldı of of tam dolu ordu hepsi 9lvl ful uprade büyük iskenderde var nehrin yanına kap kurdum kös kös oturuyorum denizdende oraya çıkarma yapamıyorum ağaçlar var YARDIM EDECEK KİMSE YOK MU?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Bozkır* -- 1 Temmuz 2008; 20:57:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.