Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Juliuslarla bütün galyayi(fransa) aldim ama ticaret nsl yapiliyo onu bilmiyorum vede senatoda halk1n gözünde nsl yükseleniyo biri bana bunun hakinda cvp yazarsa tesekkür ederim herkese ii fetihler

EN BÜYÜK ROMA
  • senatonun gozunde yukselmen ıcın verdıklerı gorevlerı yapman lazım senota severse halkta sever ama garıptır bır sure sonra rahatlık batıyo galıba durup dururken ısyan edıyorlar çaresi çok basit şehri terket isyan çıkarsınlar sonra tekrar şehri fethet herkesi kılıçtan geçir kökünden temizlik
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Arkadaşlar Medievil farklı bir oyun Medieval farklı bir oyun.İkisini karıştırmayalım.

-1967
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

senatonun gozunde yukselmen ıcın verdıklerı gorevlerı yapman lazım senota severse halkta sever ama garıptır bır sure sonra rahatlık batıyo galıba durup dururken ısyan edıyorlar çaresi çok basit şehri terket isyan çıkarsınlar sonra tekrar şehri fethet herkesi kılıçtan geçir kökünden temizlik

+1905 bende böle yapıyorum
  • güzel oyun bende oynamıştım
  • hayatımda oynadıım en i oyun diebilirim
  • alexander die bi paketi var mı bu oyunun ya???
  • quote:

Orjinalden alıntı: WodanFire

alexander die bi paketi var mı bu oyunun ya???

bize bekleriz.

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php
  • quote:

alexander die bi paketi var mı bu oyunun ya???

Evet ek paket olarak var ama oynayabilmen için sisteminde rome total war ın kurulu olması gerekir.
  • quote:

hayatımda oynadıım en i oyun diebilirim

• medivel daha ii
  • iyi oyun ya
  • boz arkadaşım çok teşekkür ederim
    ayrıca başka bişey daha soracam yaff.
    hangi asker hangi askeri biçiyo bi yazsanız da sebeplensek bizde
    mesela atlılar okluları,falan filan..
    yardımlar için teşekkürler şimdiden
    saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dorukmania

boz arkadaşım çok teşekkür ederim
    ayrıca başka bişey daha soracam yaff.
    hangi asker hangi askeri biçiyo bi yazsanız da sebeplensek bizde
    mesela atlılar okluları,falan filan..
    yardımlar için teşekkürler şimdiden
    saygılar..

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php

• iyi bir ordumu istiyon yunanaistandan paralı askerleri al mızraklı olsun lar onları öne diz arkalarına okçu kanatlara suvari ortada general

mesela ben bunu kullanıyom çok iseyarı yo

istersen dene
  • ya bilgisayarıma virüs girdi romayı sildim sidisini kaybettim internetten indiremezmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

valla adamlar guzel oyun yapmış hala oynuyorum yanı spartalılarla oynamama ragmen o uzun mızraklarla fillere karsı duramıyorum
    arkadaş e iyi mızraklılar mısırlılarda ve iranda olanlarda adlarını unuttum cataprachtlarıda var ayrıca en güçlü okçu birliğide mısırlılarda
  • Carthage ile fil yapmak hangi binaları yapmalıyız ben romada bi türlü yapamadım da!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blazer and Matrax

Carthage ile fil yapmak hangi binaları yapmalıyız ben romada bi türlü yapamadım da!
    arkadaşım carthage de fil yapmak için şehirin nüfusu bi seviyeye gelince ana binanı geliştircen sanırsam 3. okçu binasında filler çıkıodu ama hbrin olsun carthace olma fil birliği için olcaksan daha güçlü fil birlikleri var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blazer and Matrax

Carthage ile fil yapmak hangi binaları yapmalıyız ben romada bi türlü yapamadım da!
    arkadaşım carthage de fil yapmak için şehirin nüfusu bi seviyeye gelince ana binanı geliştircen sanırsam 3. okçu binasında filler çıkıodu ama hbrin olsun carthace olma fil birliği için olcaksan daha güçlü fil birlikleri var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.