Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walllace bu skorları ypmanı saglayan adresı tam olrak vrr msın?
  • quote:

slm beyler bnde bu oyunu julii ile bitirdim romayı falanda aldım ancak şimdide mısırla bitiriyim diom onu seççem kapmanyayı başlat diom geri oyunun türünü seçme ekranı gelio karşıma hızlı çarpışma vs. yeniden campaign yapabilmem için bi dosyayı fln mı silmek lzm bana bi yardımcı olursanız çok sewinirimmmm
    quote:

beyler bana bi el atsanızzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: alican949

quote:

slm beyler bnde bu oyunu julii ile bitirdim romayı falanda aldım ancak şimdide mısırla bitiriyim diom onu seççem kapmanyayı başlat diom geri oyunun türünü seçme ekranı gelio karşıma hızlı çarpışma vs. yeniden campaign yapabilmem için bi dosyayı fln mı silmek lzm bana bi yardımcı olursanız çok sewinirimmmm
    quote:

beyler bana bi el atsanızzzz

Oyunun Data klasöründe bir dosyanın içeriğini değiştirmişsin/değişmiş bu yüzden hata veriyor.Herhangi bir tanesi değişmiş olabilirde birkaç tanesi de değişmiş olabilir.Tavsiyem oyunu yeniden yüklemendir.

• babalar ben oyunu rome muttefiki olarak bitirdim zaten...o basit yani kimse sana saldırmıyor.diyer ülkelerde savaşmak bu güzel mesela biritanya.bu arada apra kazanmayı ögrendim ama asker olarak güçsüzüm.mısır mok dinar veriyor.bence orayı fetedin:D
  • ben rome u pek sevmedim medievaldan sonra bu oyun tam bi hayal kırıklıgı oldu benim icin
  • fazla kaptırırsan rüyanda bile savaş taktiği düşünür olursun, dikkat et derim.
  • bu oyunda historical battles varya bunların başkalarını bulup çekebileceğimiz bir yer varmı
  • arkadaşlar ben bu oyun aldım ama görüntüse bi sorun var:(( oyun açılıyo ama ekran tam oluyo ve yarısı gözükmüyo sinir oldum beceremedim bi yardım etseniz çok makbule geçer şimdiden teşekürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodos

arkadaşlar ben bu oyun aldım ama görüntüse bi sorun var:(( oyun açılıyo ama ekran tam oluyo ve yarısı gözükmüyo sinir oldum beceremedim bi yardım etseniz çok makbule geçer şimdiden teşekürler

sistemin oyun için yeterli mi?
  • hatta fazlasıda çalışmadı ilk başta ama oyuna sağ tıkladım orda uyumlulukla ilgili bi sorun varmış yaptım ama sağolasın tekrardan ama bi sorum daha olucak oyundaki amacımız galiba fetihler yapmak bazı kasabalarda yapılacak bişeyler çıkmıyo yani yapıyosun evler felan sonra hiç bişi çıkmıyo bu normalmi şehirlerdeki insanların yüzü kırmızı oluyo yada sarı bunlar nasıl hallolucak son kezde param eksilere kadar iniyo bunu yukarıda tutmamk için ne yapmalıyım
  • rome hakkında bildiğim ve yaptığım her şeyi anlatıyım:

1.para:
    kazanmanın belli başlı yolları vardır:
    1.her ülke ile ticaret anlaşması yapacaksın
    2.aldığın şehirdeki herkezi doğrayıp paralarını alacaksın(şehir gelişmişse veya çok sinirli bir halk varsa tavsiye edilir.)
    3.köle ticareti.
    4.genarelleri
  • quote:

hatta fazlasıda çalışmadı ilk başta ama oyuna sağ tıkladım orda uyumlulukla ilgili bi sorun varmış yaptım ama sağolasın tekrardan ama bi sorum daha olucak oyundaki amacımız galiba fetihler yapmak bazı kasabalarda yapılacak bişeyler çıkmıyo yani yapıyosun evler felan sonra hiç bişi çıkmıyo bu normalmi şehirlerdeki insanların yüzü kırmızı oluyo yada sarı bunlar nasıl hallolucak son kezde param eksilere kadar iniyo bunu yukarıda tutmamk için ne yapmalıyım

Binalar kısmında yapılcak şeyler çıkmıyor demişsin. hiç mi görünmüyor yoksa görünüyor fakat inaşşatı mı başlatamıyosun? eğer inşaatı başlatamıyosan o şehirde bi vali yoktur o yüzdendir. O insaların yüzünün kırmızı, sarı veya yeşil olması halkın refahını gösteriyor. Şehir gelirlerini arttırarak halk için eğlence yapılarını yaparak falan halkını mutlu edebilirsin

• şimdi oyuna başadımda empreial campinge yane bitane kasabayı ele geçirdim geçirdikten sonra karşıma bir tane kutu geldi iki tane seçenek seçilebiliyodu bu kutuda galiba dediğin insanları öldürme felan oraya ordu yolladım kasabada ordu var şu anda yani kasabaya basınca army varya oraya basınca general var benim bildiğim bu peki valiyi naıl atıyoruz buraya birde bu diplomatlar varya onlarla ülkelerle hangisine basıp ticaret anlaşması yapacaz tercime etmeye çalıştım ama bulamadım????
  • quote:

şimdi oyuna başadımda empreial campinge yane bitane kasabayı ele geçirdim geçirdikten sonra karşıma bir tane kutu geldi iki tane seçenek seçilebiliyodu bu kutuda galiba dediğin insanları öldürme felan oraya ordu yolladım kasabada ordu var şu anda yani kasabaya basınca army varya oraya basınca general var benim bildiğim bu peki valiyi naıl atıyoruz buraya birde bu diplomatlar varya onlarla ülkelerle hangisine basıp ticaret anlaşması yapacaz tercime etmeye çalıştım ama bulamadım????

Tamam o general vali görevi görcek ztn. yeni valiler evlenme veya çocukların doğup büyümesiyle karşına gelcek. bu komutanlar başkentinde olacak sen onları ordan istediğin şehre yönlendireceksin. diplomaside de şimdi hatırlamıyorum ingilizcesini ama sanırım trade gibi bişey olması lazım ticaret anlaşması. eğer inglizcen yeterli değilse seni zorluyorsa oyunyama.com dan türkçe yamasını indir

• şimdi forumdaysan msn de görüşelim gökgür
  • quote:

şimdi forumdaysan msn de görüşelim gökgür

Şimdi gördüm. ekledim seni msn e orda görüşürüz
  • site fln yok kendim yaptım eklentisizorj
    quote:

Orjinalden alıntı: onur91

walllace bu skorları ypmanı saglayan adresı tam olrak vrr msın?
  • oyun çok kolay bilgisayar direnemiyor oyunu zorlaştırmak için sürekli isyan çıkartma yoluna gitmişler ama yeterli diil
    şahsen medieval ı oynanışı ve birim seçenekleri açısından rome u grafik detayları ve şehir savaşları (medievaldeki kuşatmalar çok kötüydü) shogunuda oyuniçi videoları için seviyorum keşke hepsinin birarada olduğu bir total war çıksa

not:para sıkıntısı çekmemek için aldığınız şehirlere ilk olarak ekonomik gelir getiren bi,naları yapın özellikle deniz ticaretine önem verin
  • yaw ben rome total warda şehirleri geliştiriom ama nüfüs artınca hem isyan çıkıo hemde şehrin gelirler -5000'lere düşüo o sorunu bi türlü çözemedim nası çözebilirim acaba ??
  • arkadaslar senato benden gaullarin protectatoru olmami istedi. nasil olucam. lutfen yardimci olun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.