Şimdi Ara

Microsoft, Windows Phone için geliştirilen YouTube uygulamasını güncelledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Hatırlayacağınız üzere Google, Microsoft'un yenilenen YouTube uygulamasını Windows Phone Store üzerinden kaldırmasını istemişti. Bu isteğin üzerine harekete geçen Microsoft, YouTube uygulamasını yeniden güncelleyerek Google'ı rahatsız eden pürüzleri kaldırma yönünde adımlar attı.

Şirketin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Google'ın endişe duymasına neden olan kısıtlanmış video ve çevrim dışı video özelliklerinde çeşitli düzenlemelere gidildiği belirtildi. Ayrıca, uygulamanın daha iyi bir hale gelmesi için Google ile çalışmaların devam edeceğine de değinildi.

Güncellemeyle birlikte reklam desteği uygulamaya dahil edilmezken, video indirme desteğinin kaldırılan özellikler arasında yer aldığı görülüyor. Google'ın Microsoft'a verdiği sürenin dolmasıyla birlikte gelen bu güncellemenin Google'ı ne kadar memnun edeceğini ise, ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

• Ben o video indirip çevrim dışı izleme özelliğini çok sevdim ve güncellemiyorum

• Download özelliğini kaldıracaklarını bildiğim için bugün gelen güncellemeyi yapmamıştım, iyi kide hemen sazanlık yapmamışım :)

• İşte Google böyle bir çirkefsin...Tamam reklam tamam da indirme niye sana acı veriyor.PAYLAŞMA YOK MEDYA KİTAPLIĞINA KAYDEDİLMİYOR SADECE UYGULAMADAN ÇEVRİMDIŞI İZLEME GİBİ...

Güncellemedim.Hem reklamsız kullanacağım onlar para kazanamasınlar ben de indireceğim

• Google Windows Phone a destek vermemekle buyuk hata yapti bi suru windows phone kullanicisi su an google dan nefret etme asamasinda...

• Okuduğum bir habere göre uygulamayı güncellenmesek bile bir süre sonra uygulama video indirememeye başlayacak. Tabi dayandığı yere kadar kâr..
  • microsoft fena tırsmışa benziyor
  • Bende guncellemiyorum ahahaa :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korku ne yapıyor.
  • Demin yüklüydü uygulama telefona reset attım indirmeye çalışıyorum indirmiyor ne oldu bu uygulamaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.