Şimdi Ara

Tablette Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar tabletle ilgili ses sorunu yasiyorum. Mobee S1200 tabletimden muzik , oyun , video dan normal olarak ses cikmio. Sarkiyi aciyorum hoparlorden ses gelmiyo ancak tus kilidini kapadigim anda sarkinin sesi gelmeye basliyo , tus kilidini acarsam kesiliyo ses. Sizce bu sorun neden kaynaklanabilir. Rom degistirdim , orjinal rom attim yine sorun duzelmedi. Ses cikisi arizalandi dicem ama tus kilidini kapattigim zaman sesde sorun yok normal bi sekilde caliyo sarki ama tus kilidini actigimda ses kesilio. Bu nedenle yazilimsal oldugunu dusunuyorum boyle bi sorun yasayan varmi ?

Not 1: Ana konuya yazdim ancak cevap veren olmadi.
    Not 2: Klavyem Ingilizce oldugu icin Turkce harfleri desteklememektedir.

• Yukari
  • kardeş bende ses sorunu yaşıyordum arada kesik kesik geliyordu şimdi tamamen senin probleminin aynısı oluyor, kilitlendiği zaman ses gelmeye başladı yada baştan öyleydi ben yeni farkettim, bi çaresini bulursak paylaşalım lütfen
  • bendede aynı sorun var yokmu yardım
  • Tablet hala oyle , bi cozumunu bulamadim. Garantiye yollamayi dusunuyorum
  • ben sorunu çözdüm tabletin android sürümü 4.0.4tü 4.1 e güncelledim daha sonra fabrika ayarlarına döndüm daha sonra tekrar 4.0.4 romunu yükledim düzeldi biraz saçma gelebilir ama yaptım oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.