Şimdi Ara

Xbox One Konferansı Sony'e Yaradı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun dünyası için oldukça önemli bir geceyi yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlanırken, Sony cephesinde de ilginç şeyler yaşandı. Microsoft'un Xbox One konferansı, beklenenlerin aksine Sony tarafına yaradı.

Alınan raporlara göre Microsoft'un Xbox One konferansı başladıktan sonra Sony'nin piyasa değeri yükselişe geçti. Yahoo'nun raporlarında gördüğümüz üzere Microsoft konferansının başlangıç saatinden şu ana kadar Sony'nin hisse değeri tam %9.01 oranında arttı. Sony'de durum böyleyken, konferans sahibi Microsoft tarafında durgun anlar yaşandı. Microsoft'un hisse değeri, konferans başlangıcından sonra %0.63 oranında geriledi.

• Konsol savaşlarına 1-0 önde başladı helal valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpins951 -- 21 Mayıs 2013; 22:58:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony Playstation 4: Return Of The King :)))

• "Yorum yok"

• Sony PLAYSTATİON TÜRKİYE OFFİCİAL TWİTTER

PlayStation Türkiye ‏@PlayStationTR
    PlayStation 4'ü daha da sabırsızlıkla bekleyenler RT! :)

• Sony nin konsolunu önceden tanıtarak ne kadar doğru bi karar verdiği gün yüzüne çıktı. 2.darbe E3 te...

• Oyuncular cevabını verecektir dedim.

PS4 için muazzam bi heyecan varken Xbox One için edilmedik kötü laf kalmadı, özellikle neogaf'da. XD Ama bir umut, E3 için de şanş vermek lazım, hadi bakalım.

• Microsoftta bozdu heleki 2. el oyuna para isteme olayı son noktayı koydu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırmadım :)
  • Xbox One duyduğum en saçma konsol ismi.Konferans desen ayrı fiyasko.Digiturk mü tanıtıyorsun konsol mu?! Sony de medya özelliklerine değindi ancak oyun da gösterdiler gösterdikleri oyunlar da 20 saniyelik ''Teaser'' değildi ! Ayrıca bir konsol tanıtımında hiç mi teknoloji demosu kullanılmaz ey Microsoft! eni Kinect'in de eskisinden tek farkını göremedim gören varsa buyursun lütfen bana açıklasın. Bu neislde Xbox da aldım PS3'ün yanına ama bu sefer PS4 ile yetineceğim çünkü en ufak bir beklentimi bile karşılayamadı bu cihaz.
    Sony bu neslin lideri arkadaşlar tartışmaya lüzum yok.

• Sony, "tasarımı" göstermeden önde başladı bence de bu yarışa. Özel oyunları bile yeter.

• E3'te gösterecekleri 2 sey var oda özel oyunlari ve o projektör cihazini gösteririler o kadar sahsen özel oyunlardanda pek ümitli degilim yarisi kinect tabanli olacaktir.

• Sen müşterilerine yolunacak kaz muamelesi yapmaya devam edersen olacağı bu.
    Geber M$!

• E3 ü bekleyip karar vermek lazım . Bu arada Microsoftun tebrik edilecek tek bir şeyi var oda şudur delikanlı gibi çıktı . Konsol bu dedi millete gösterdi ister decoder diyin ister uydu alıcısı ama adamlar gamepad ile çıkıp konsolu göstermiyoruz demediler . Donanım olarak yine bir şey açıklanmadı . APU nun 40 nm olduğu belli ya CPU+GPU nun gücü ne neler yapabilir hiç değinilmedi hele 8 GB RAM dediler peki ama GDDR5 mi yoksa DDR3 mü bu tarafta havada kaldı tek sevindirici yanı söylentilerin birisinde şu yazıyordu . Hiç olmadığı kadar çok exculsive oyunu olacak . Millet gülüyordu buna 15 tane duyuruldu şimdiden iyi ama kötü 15 tane exc oyun olacak bende katılıyorum yeni kinekt e özel olarak 3-4 tanesini ayırcaklar ama bu olay microsoft açısından olumlu ki , xbox 360 a baktığımızda bir elin parmaklarını geçmiyordu exc oyunlar diyeceğim oki karar vermeden önce bi E3 e bakalım olmadı el sallarız yapacak bir şey yok . O tanıtılan TV özelliklerinin de TÜRKİYE de çalışacağını sanmıyorum he . Maçları izleyebilirsek GS-FB maçları misal o zaman yok satar TÜRKİYE de ... Yoksa kimse açıp halonun dizisini izlemez zaten izlemek isteyen kullanıcı bir şekilde izler o dizileri . Bizden çok ABD ve Avrupada ki insanları ilgilendiren özelliklerini tanıttılar oralarda yine çok satacaktır bundan eminim ama oyun kısımını bu kadar sönük tutarlarsa . SONY alır başını gider.

• Gamepad'i olan DVD player duyurusu bu!

• quote:

Orijinalden alıntı: Megas Red

Gamepad'i olan DVD player duyurusu bu!

Koptum :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

E3 ü bekleyip karar vermek lazım . Bu arada Microsoftun tebrik edilecek tek bir şeyi var oda şudur delikanlı gibi çıktı . Konsol bu dedi millete gösterdi ister decoder diyin ister uydu alıcısı ama adamlar gamepad ile çıkıp konsolu göstermiyoruz demediler . Donanım olarak yine bir şey açıklanmadı . APU nun 40 nm olduğu belli ya CPU+GPU nun gücü ne neler yapabilir hiç değinilmedi hele 8 GB RAM dediler peki ama GDDR5 mi yoksa DDR3 mü bu tarafta havada kaldı tek sevindirici yanı söylentilerin birisinde şu yazıyordu . Hiç olmadığı kadar çok exculsive oyunu olacak . Millet gülüyordu buna 15 tane duyuruldu şimdiden iyi ama kötü 15 tane exc oyun olacak bende katılıyorum yeni kinekt e özel olarak 3-4 tanesini ayırcaklar ama bu olay microsoft açısından olumlu ki , xbox 360 a baktığımızda bir elin parmaklarını geçmiyordu exc oyunlar diyeceğim oki karar vermeden önce bi E3 e bakalım olmadı el sallarız yapacak bir şey yok . O tanıtılan TV özelliklerinin de TÜRKİYE de çalışacağını sanmıyorum he . Maçları izleyebilirsek GS-FB maçları misal o zaman yok satar TÜRKİYE de ... Yoksa kimse açıp halonun dizisini izlemez zaten izlemek isteyen kullanıcı bir şekilde izler o dizileri . Bizden çok ABD ve Avrupada ki insanları ilgilendiren özelliklerini tanıttılar oralarda yine çok satacaktır bundan eminim ama oyun kısımını bu kadar sönük tutarlarsa . SONY alır başını gider.

sana katiliyorum ama sony konsolunu göstermemekle aklililik yapti E3'te tüm gözler sony'de olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Megas Red

Gamepad'i olan DVD player duyurusu bu!

bildiğin VHS Player

• İyi oldu iyi. 2 konsol için kredi kartlarında yer açmaya hazırlanıyordum ki, çok iyi oldu 21 mayıs.

Sadece konsolun üstünlüğü ile değil , yıllardır TR piyasasında resmi olarak oluşu, TR dil desteği , Türk oyunculara son zamanlarda gösterdiği önem...

Ne nintendo nede microsoft Türk oyuncuları 3. dünya ülkesi katmanının vatandaşları olarak yargılarken bu adamlar Ps 1 ile 94'ten beri oyunculuğumuzun yanındalar. Playstation markası ile özdeşleşmiş, geçmiş anılarımızda yadsınamaz.

Yeni nesilde tercihim tek konsola yönelik olacaktır, o da Playstation 4'ten yana olacaktır. Bu artık kesin. Hak edenin kazanacağı bir ortam oluşması dileğim ile.

Ne dersiniz arkadaşlar yeni bir PS 2 dönemi başlar mı :) ?

Sevgilerimle , saygılarımla.
  • Konsolun tipi yetti zaten. Yani Ms AR-GE bölümünde bu konsolun tasarımını yapan ekibe ödül vermek gerekiyo heralde. La sen koca Ms xbox360 tipinden eleştiri almışsın nasıl bir framasın sen hangi akla hizmet böyle bir tasarım yapmalarına izin verirsin.

5-10 yıl piyasada duracak bir alet ve dünyada en çok konuşulan markalardan birisin. İnsanlar bu tasarıma gülmesinlerde napsınlar. Hele Knict tasarımı bldiğin Projeksyon hadi neyse o normal diyelim öyle olması normalde yani Ms şu konsolun tasarımını yaptıracak kadar parası yok heralde yazık eleman bulamamışlar galiba. Fake tasarımlarda birini çıkartsalardı daha iyiydi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.