Şimdi Ara

Fiber net ne zaman gelir :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben muğla Marmaris ilçesinde oturuyorum (mahallede sarıana) burada fiber kullanan varmı ?
    türk telekomun sitesinde baktığımda şöyle bir yazı çıkıyor

Burada Türk Telekom fiber altyapısı bulunmaktadır. İşaretlediğiniz bina Türk Telekom santraline çok yakın bir mesafededir.
    yazsı alıyorum sizce ne zaman gelir ?

• Evinizde fiber kullanıp kullanamayacağınız bilgisini müdürlük verebilir.
  • bendede aynı şeyi söylüyor saha ekibine sormustum 1-2 aya telekom otomatik gecirecekmiş
  • Ben Marmaris halıcıda Ahmet urkay lanadolu lisesinde okuyorum bugün bi baktım internet yok çıkıştada o ne güzel parıl parıl parlayan Turuncu kabloyu gördüm :) 3 işçi okula fiber çekiyormuş . :))))) bende sordum bize nezaman gelir diye 1 seneye kadar dedi :( peki askeriye ve molakentte neden var dedim (molaken marmariste bulunan bir site) onlarda orası topluluk olduğu için bla bla sizde apartmanca anlaşarak imza toplayıp Telekom müdürlüğüne giderseniz belki olabir dedi ayrıca ttnet tin kendi yerinede gittim telekoma yöneltti beni bakalım ne olacak bu akşam babam gelsin bu konuyu konuşacam (bide fiber problem çıkarıyormuş bütün aparman üstüme :) aprmanda 2 kişi kesin istiyoruzda bakalım :) amma uzattım neyse sizde sorun soruşturun böyle bir şey varmı ilk olkuldayken okulun bilgisayarlarıyla dalga geçerdik şimdi evimdeki pc den daha iyi pc ve fiber noluyor ya çok geride kaldık :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.