Şimdi Ara

Molyneux: 'Yeni Xbox, X360 Kadar Heyecan Vermiyor'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Yeni nesil Xbox konsolunun duyurusuna saatler kala heyecan da artmaya başladı. Gün içerisinde bazı açıklamalar yapan oyun dünyasının önemli isimlerinden Peter Molyneux, yeni nesil duyuruları değerlendirdi.

Microsoft çatısı altında Fable serisiyle tanıdığımız Peter Molyneux, stüdyodan ayrılarak 22Cans isimli yeni bir stüdyo kurmuştu. BBC'ye açıklamalar yapan Molyneux, yeni nesil Xbox konsolunun Xbox 360 kadar heyecan vermediğini dile getirdi. Yaptığı açıklamalarda Molyneux, "Microsoft bu nesildeki savaşı kazandı. Artık rakibi sadece Sony ve Nintendo değil. İşin içinde Apple, Google, Samsung ve Valve da var. Xbox 360 büyük bir adımdı. Fakat yeni nesil Xbox'ta oyuncuları heyecanlandıran bir durum yok." sözlerini söyledi.

• oouuuuyyyyy döş döş döşşş:))
  • Yeni xbox tam bir fiyasko olacak. Ellerinde adam gibi Exc oyun yok Cod DLCsi yapmaya çalışıyorlar. Donanım olarak da PS4'ün gerisinde kalacak.
  • Sony özel oyunlarıyla tokat gibi çarpacak, microsoft multi oyunları göstermeye devam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • microsoft bu nesildeki savasi kazandi hahahahahaha koptum yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilaver1453kaya

microsoft bu nesildeki savasi kazandi hahahahahaha koptum yaaa

Satışlardan bahsediliyor.
  • microsoft neyi kazandı merak ediyorum.. ps3 1 sene sonra çıkış yapmasına ragmen dağıtımda öne geçmeyi başardı... hayır konsol exc konusunda acı çekmese neyse :D live sistemi paralı olmasıda bir muamma..

• Adam çok haklı bence.Xbox sahibi olmama rağmen bu Xbox duyurusu beni zerre heyecanlandırmıyor.Hatta konferansı sırf Multiplatform oyunlar için izleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stun

microsoft neyi kazandı merak ediyorum.. ps3 1 sene sonra çıkış yapmasına ragmen dağıtımda öne geçmeyi başardı... hayır konsol exc konusunda acı çekmese neyse :D live sistemi paralı olmasıda bir muamma..

sonuna kadar katiliyorum. Bluray eksikliginide unutmamak lazim hala bazi oyunlar 2-3 cd cikiyor.

• insanlarda genelde sony ve microsoft un konsol satarak para kazanıyor gibi yanlış bir düşünce var. xbox da ve ps 3 de satılan her oyundan microsoft ve sony para kazanıyor. şuanda xbox oyun satışlarında ps 3 ü 2 hatta 3 e katlamış durumda. sony den kat kat fazla kar etti microsoft. bu neslin galibi kesinlikle xbox 360.

• konsol sayısı ile ilgi değil kar bakımından bahsediyor bence satışa bakarsan da kaybetmiş durumda ps2 160 milyon ps3 76 milyon bir önceki nesil le karşılaştırırsan ps için büyük kayıp xbox 20 milyon Xbox 360 79 milyon ps nin satışları yarıya inmiş Xbox satışları üçe katlamış sizde kazanan kim ergenler

• molyneux amca yaşlandın sen ondan heyecanlanmıyorsundur

• quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

insanlarda genelde sony ve microsoft un konsol satarak para kazanıyor gibi yanlış bir düşünce var. xbox da ve ps 3 de satılan her oyundan microsoft ve sony para kazanıyor. şuanda xbox oyun satışlarında ps 3 ü 2 hatta 3 e katlamış durumda. sony den kat kat fazla kar etti microsoft. bu neslin galibi kesinlikle xbox 360.

çok doğru tespit

• biride olumlu yorum yapsa şaşarım :D ps1 ps2 ps3 ps vita + xbox xbox360 ismini sayamadığım bir sürü konsol kullandım neden opjektif olmuyorsunuz her konsolun farklı özellikleri var bazılarının özel oyunları daha güzel olurken bazılarınında ekte olan çabaları geleceğe umut verir.xbox 720 şimdiden kötü yorum yapanlara sorarım ps vita çokmu iyi bir satış grafiği var fiyasko olan bir durumu bertaraf edip microsoft kötülemek neyin kanıtı ben ps3 joypad hiç beğenmiyorum 30 dkk sonra ellerim terliyor ve parmaklarım ağrıyor ! ama xbox360 joypad 5 saat oyna bana mısın demezsin ! adil yorumlar yapın bu akşam tanıtılıcak olan xbox fanatizim düşüncelerinizle örtmeyin provake etmeyin.objektif bakın ve hangisi hoşunuza gidiyorsa paranızda varsa onu alın.
  • Microsoft bu nesilde Sony ye her konuda öyle bir fark koydu ki yeni nesilde de bu böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Microsoft bu nesilde Sony ye her konuda öyle bir fark koydu ki yeni nesilde de bu böyle devam eder.

evet xbox'ta o kadar kaliteli exc oyunlar vardı ki sony yanına bile yaklaşamadı xboxçular multiplatforma kaldı hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

biride olumlu yorum yapsa şaşarım :D ps1 ps2 ps3 ps vita + xbox xbox360 ismini sayamadığım bir sürü konsol kullandım neden opjektif olmuyorsunuz her konsolun farklı özellikleri var bazılarının özel oyunları daha güzel olurken bazılarınında ekte olan çabaları geleceğe umut verir.xbox 720 şimdiden kötü yorum yapanlara sorarım ps vita çokmu iyi bir satış grafiği var fiyasko olan bir durumu bertaraf edip microsoft kötülemek neyin kanıtı ben ps3 joypad hiç beğenmiyorum 30 dkk sonra ellerim terliyor ve parmaklarım ağrıyor ! ama xbox360 joypad 5 saat oyna bana mısın demezsin ! adil yorumlar yapın bu akşam tanıtılıcak olan xbox fanatizim düşüncelerinizle örtmeyin provake etmeyin.objektif bakın ve hangisi hoşunuza gidiyorsa paranızda varsa onu alın.

sen bi doktora göster ellerini ozaman:))) yıllardır saatlerce oynuyorum ne terleme ne de bi ağrı sorunu yaşamadım buda demek oluyoki sorun senin ellerinde :))

• microsoft bu savaşı kazandımı :) neye dayanarak bunu söylüyor acaba gönlünden öylemi geçmiş... konsol savaşını kimin kazandığı herzaman satışlar belirler bir konsol güçlü diye savaşaı kazanacak olsa xbox1 ps2yi geçerdi...

• bu akşam yeni xbox tam bir hayal kırıklığıyla gelicek saat 8 i bekliyelim :)))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.