Şimdi Ara

ocakta su lekeleri çıkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
31.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ankastre inox ocak kullanıyorum. daha doğrusu 3 gün anca oldu kullanalı. ama şimdiden çizilmeye başladı bile. şeker damlamış kurumuş, bende sadece orasını yağ çözücü ile hafif sürttüm çıkardım sonra farkettimki orası zımpara yapmış gibi olmuş. hemen çizilmiş.

würt paslanmaz çelik temizleyici ve würt yağ sökücü satın aldım gayet güzel temizliyor ama su lekelerini çıkaramadı. resmen damla resmi duruyor. bunlar nasıl çıkar?

ocak bu:http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/Ankastre_Setustu_ocaklar_PC_640_T_X_HA_TK/pid_F078244TK.do

• würth le temizledikten sonra bir parça güderi bulabilirseniz onla temizleyin. su lekesini çizmeden gayet güzel çıkarması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

würth le temizledikten sonra bir parça güderi bulabilirseniz onla temizleyin. su lekesini çizmeden gayet güzel çıkarması gerek.

güderi derken deriden mi bahsediyorsunuz?

valla böyle zahmetli olduğunu bilsem gider beyazını alırdım
  • evet deri hafif tüylü yumuşak ve mat. çizmeden çok iyi temizler.

zahmetli değil aslında beyazında da zamanla üstündeki emaye kaplama atar kaçışı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 21 Mayıs 2013; 13:56:00 >
  • quote:

evet tabaklanmamış deri hafif tüylü

zahmetli değil aslında beyazında da zamanla üstündeki emaye kaplama atar kaçışı yok

maalesef çizilmeye meyilli. sadece leke bıraksa sorun değil, silersin geçer. sert birşeyle hafif sürtseniz çiziliyor. ne varsa eski eşyalarda var.
    22 yıllık arçelik ocak var ilk günkü gibi duruyor ne emayesi attı, nede çizildi. anca kılcak çizikler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 21 Mayıs 2013; 13:11:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

evet tabaklanmamış deri hafif tüylü

maalesef çizilmeye meyilli. sadece leke bıraksa sorun değil, silersin geçer. sert birşeyle hafif sürtseniz çiziliyor. ne varsa eski eşyalarda var.
    22 yıllık arçelik ocak var ilk günkü gibi duruyor ne emayesi attı, nede çizildi. anca kılcak çizikler var

yeniler keşke o sizin arçelik gibi olsa hocam çizilmede kaçınılmaz inoxta. bizde silverline var inox, 5 yılda dünya haritasına döndü üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 21 Mayıs 2013; 13:23:20 >

• Beim de aynı çizildi hem de 1-2 ay içerisinde, ne varsa eskilerde var..
  • 4 senedir arçeliğin inox ocağını kullanmaktayız

çizildikçe tek yöne doğru ovuyorum dümdüz oluyor
  • 10 AY OLDU BENDEKİ VESTEL İNOX ANKASTRE. OCAKTA CIZIK YOK ŞU AN DİKKATLİ TEMİZLİYORUZ. IZGARALARI DÖKÜMDEN .

BIDE 4 SENE KULLANIP ANKASTRE TAKINCA AKRABAYA ERDIGIMIZ OCAKLI FIRINI VAR ONDADA YOK ÇİZİK YAZILARI BILE SILINMEDI YAG CÖZLE SİLMEYE RAĞMEN DAYANIKLI .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.