Şimdi Ara

Flickr'dan herkese 1 terabyte ücretsiz alan !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu alanınıza 16mp. çözünürlükte 218.453 adet fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. Diğer çözünürlüklerde kaç adet yükleme yapabileceğiniz sitedeki eğlenceli uygulama ile size gösteriliyor...
    Bakınız :http://www.flickr.com/new/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 21 Mayıs 2013; 1:06:43 >

• Fotoğraflarımı online olarak nereye yüklesem ki diye düşünüyordum ki Flickr tam zamanında hızır gibi yetişti. 1tb alan, aylık 300mb fotoğraf yükleme imkanı, tam çözünürlük fotoğraf yükleme gibi özelliklerle çıtayı baya bir yükseltmişler. Teşekkürler Marissa teyze! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 21 Mayıs 2013; 1:12:02 >
  •  Flickr'dan herkese 1 terabyte ücretsiz alan !

Coşturur bu flickr'ı bence...
  • Guzel haber.
  • Oldumu şimdi daha yeni 24$ verdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Oldumu şimdi daha yeni 24$ verdik

Kiminin parası kiminin duası.

Nasıl paylaşım yapılır bu siteden bilemedim henüz.
    Fotoya ait yükleme linklerini nereden oluşuturacağz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goksel_k -- 21 Mayıs 2013; 9:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksel_k
    Kiminin parası kiminin duası.

Nasıl paylaşım yapılır bu siteden bilemedim henüz.
    Fotoya ait yükleme linklerini nereden oluşuturacağz

Siteye yüklediğiniz fotoğrafı sitede açın, sağ tıklayın, menüden paylaşmak istediğiniz çözünürlüklerden birisini seçin (mesela Large 1600, Large 2048 , Original gibi). Gelen sayfada fotoğrafınız üzerinde sağ tıklayıp açılan menüden "Resim adresini kopyala" yı seçin. Gelin forumdaki mesajınıza "yapıştır" ı seçin. Fotoğraf adresinize [simage][/simage] kodunu koyup yollayın mesajınızı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 21 Mayıs 2013; 9:19:29 >
  • Rekabetin gözünü seveyim. Yalnız flickr ın yerini hiç bir site tutmuyor bence halihazırda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Rekabetin gözünü seveyim. Yalnız flickr ın yerini hiç bir site tutmuyor bence halihazırda.

Aynen bence de öyle. Flickr bildiğim en eskisi bu işi yapan. Arada neler, neler gördük. Photobucket, fotokrıtan, kapanan bazı yabancı siteler falan ama flickr tarzı ile de hep eşsiz ve başka bir yeri olan site idi.
    (Bu kadar yağdan sonra herhalde bana 2 terabyte yaparlar alanı)
  • 1 tb alan verdik diyor ama site coktu. iki saattir fotograflarimi acamiyorum.

Bence altyapiyi hazirlamadan kalkistilar bu ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayLight66

1 tb alan verdik diyor ama site coktu. iki saattir fotograflarimi acamiyorum.

Bence altyapiyi hazirlamadan kalkistilar bu ise.

Son 2 saattir falan ben sitede cirit atıyorum :) Hatta birisi de paso fotoğraf yükledi en azından son 1 saattir...
  • Flickr son güncellemede karolaj sistemi getirdiği için daha bi hoş duruyor site bende oldum olası flickr kullanırım memnunumda

• dslr yi alamadım daha ama flicker üyeliğimi alayım dursun kenarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

dslr yi alamadım daha ama flicker üyeliğimi alayım dursun kenarda

d-slr alana kadar flickr'dan almayı düşündüğünüz modellere ait fotoğraflar aratıp bakabilirsiniz de... Kenarda durmasın yani :) Önünüzde dursun...
  • Site dün akşam rezildi terhal bakıma alınmalı bulunamayan sayfalar kasmalar bol boldu karolaj sistemine geçince sapıttı

• quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Sanırım şu an Dünya çapında bu haberi duyanlar siteye saldırı halindeler. O sebeple site olağan halinin belki 100 katı veri aktarma ihtiyacını karşılamak zorunda kalmış ve bu sebeple zorlanıyor olabilir. Bence 1 haftaya falan normale döner. Tabi bir de bu üyelerin şu günlerde paso fotoğraf yükleyeceklerini de düşünürsek... flickr'ın hazırlıksız yakanaldığını söyleyebiliriz belki de !..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 22 Mayıs 2013; 10:05:42 >
  • Aylık 300 mb kota dvam ediyor mu yoksa onuda kaldırdılar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @jiddi
    Doğrudur 2007'den beri üyeliğim var kullanıyorum akşam 7 yıllık birikmiş takılmaları yaşadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@hm@ -- 22 Mayıs 2013; 10:08:30 >
  • Kısa süre önce para ile paket üyelik alanlara yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Kısa süre önce para ile paket üyelik alanlara yazık oldu.

Flickrda kimmişki bana bedava hizmet verecek? Parasını veririm paşa paşa kullanırım sevmem beleş işini dermişim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.