Şimdi Ara

Cooler Master S200 Fan Sesi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dün Cooler Master s200 cpu soğutucu satın aldım. Eski stok fanın çok ses çıkartması sebebi ile bu kararı aldım. ama gelin gördünkü yeni fan eskisindende sesli :) İşlemcim amd fx 8120 bios'tan fan hızını en aza getirmeme rağmen ses azalmadı. şimdi kontrol ettiğmde fanın 2090 rpm ile döndüğünü gördüm bu hızı nasıl daha fazla düşürebilirim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güncel
  • Dostum CPU ısınıyor demek ki o kadar devirde dönüyür. Yok ben oyun oynamıyorum yinede bu kadar fazla ses yapmasın diyorsan bilmem de oyun oynuyorsan sana önerim kulaklık alman

Ayrıca aynı işlemci bende de var evet biraz ses yapıyor ama sonuçta 8 çekirdekli bir işlemciden bahsediyoruz :)
  • Speed fan programından, istediğiniz hıza getirebilirsiniz, anlık rpm hızlarını görürsünüz, belki yapamamışsınızdır yavaşlatmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Speed fan programından, istediğiniz hıza getirebilirsiniz, anlık rpm hızlarını görürsünüz, belki yapamamışsınızdır yavaşlatmayı.

evet sanırım :/ şuan fan 2050 rpm de dönüyor ama bir türlü yavaşlatamıyorum speedfan ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.