Şimdi Ara

Assassin's Creed Filmi 2015'te Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Oyun dünyasının önemli serilerinden Assassin's Creed için bir film projesi yürütülüyor. 20th Century Fox, Assassin's Creed filmi için bir tarih belirledi.

Yapılan açıklamalara göre Assassin's Creed'in filmi 22 Mayıs 2015 tarihinde çıkacak. Senaryosu Michael Lesslie tarafından ele alınan ve arkasında Michael Fassbender'ın bulunduğu film, Avengers 2 ile aynı dönemde çıkışını yapacak.

• Sanki dizi çıkaracaklardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir oyun uyarlamasını iyi bi film olarak göremedim. Muhtemelen göremeyeceğimde ve bu yüzden sendende umudum yok Assassins Creed Filmi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir senaryo ve iyi bir yönetmenle çok iyi bir iş çıkabilir.. Apple ve Apple'ı Dünya'ya getirenlerinde anlatılması gerekir.. Böylelikle hem seri hemde çok güzel bir kurgusu olmuş olur..

Benim ümidim var, ve gerçekten güzel bir iş çıkmasını diliyorum.. En çok beğendiğim oyun serisidir kendisi..

• İyi Güzel Allah İzin Verirse Askerden Gelmiş Oluyoruz Bidahaki Sene Çıksaydı Üzülürdüm

• Bu oyundan gerçekten mükemmel bir film çıkar ancak ne yazık ki ne zaman bir oyunun filmi yapılsa vasat bir şeyle karşılaşıyoruz. Bir dizi veya filmin oyunu yapılınca da aynı şey gerçekleşiyor. Umarım bu film güzel bir şey olur.
  • Oyunu sevmişdim filimde acaba hangi oyunun karakterini kullanıcaklar inşalah ezio kullanırlar.

• neden herkes " - " yorum almış ? neyin kafası bu ?

• Vizyonda Yenilmezler 2'i vizyonda iken bu filme kim gider ki?
  • önce nfs filmi sonra da bu.
    ancak avengers 2 ile aynı zamana denk getirmeleri ilginç.o kadar mı güveniyonuz filme?
  • Adminler şunu düzeltsin bi tayfa herkese eksi basmış

• Hikaye olarak Ezio ve hayatı ele alınmalı bence yoksa sönük bir film olur.
  • Aslında iyi olabilir.Prince of Persia'yı çoğu kişi beğenmemişti ama ben çok beğenmiştim ve abartısız en az 5 kere izlemişimdir.Üzerinde uğraşılır ve konusu güzel olursa güzel olur bence.Ve umarım İtalya'da Ezio ile geçer.Eminim çoğu kişi bunu istiyordur
  • Altair karakterine Cristian Bale çok iyi gider diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Altair karakterine Cristian Bale çok iyi gider diye düşünüyorum..

Bence de bu filme christian bale güzel gider. Senaryasuda ya saf suakistçi ruhunun olduğu altair dönemine gitsinler yada yeni bilinmeyen bir senaryo ile gelsinler. Bildiğimiz bir şeyi izlemek güzel gelmez yoksa. Umarım pers prensinde olduğu gibi buda güzel olur.

• Avengers 2 vs Assasins creed movie = Deve vs pire
  • bana göre Desmond Tom Hardy, Altair Christian Bale olmalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.