Şimdi Ara

Merida Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
12
Favori
41.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tmm saol kardeşim nasip değilmiş. Ama aklında bulunsun aradığım özelliklerde denk gelirsen flan sinyal yaparsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün 2013 Crossway 40-V alarak aranıza katıldım..
  • hayırlı olsun, aramıza hoş geldin
  • Yok mu meridasını satan yahu :((

• bir insan Merida'sını, sadece yeni bir Merida almak için satar

reklama gel :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

bir insan Merida'sını, sadece yeni bir Merida almak için satar

reklama gel :P

Tamam yeni bi Merida alcak yok mu eskisine ben talibim :)

• Arkadaşlar selamlar,

Ben de bu akşam uzun bir kararsızlık sonrasında MErida Crossway 40V almaya karar verdim. Sedona 331 ve Sedona 729'la arasında kaldım ama sanırım sonunda 40V alacağım. (Her ne kadar görünüş olarak Sedona'lar daha güzel olsa da...)

Şimdi diyeceksiniz ki iki tanesi şehir bisikleti, diğeri dağ bisikleti :) Biliyorum ama yine de arada kaldım diyebilirim :)
  • 3 ay önce Merida Speeder T3-D modeliyle aranıza kalmıştım.

Konuyu yeni gördüm.
  • hoş geldin aramıza
  • Salı akşam Merida Crosway 40V almaya gidip malasef ellerinde kalmadığını görünce 20V alıp aranıza katıldım. Dün uzun yıllar sonra ilk kez yollara bisikletime bindim ve gerçekten çok memnunum. Özellikle ana yollarda hızlanma ve konforu muhteşem diyebilirim. Neredeyse en ucuz modeli olmasına rağmen herşey dört dörtlük bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcagatay

Salı akşam Merida Crosway 40V almaya gidip malasef ellerinde kalmadığını görünce 20V alıp aranıza katıldım. Dün uzun yıllar sonra ilk kez yollara bisikletime bindim ve gerçekten çok memnunum. Özellikle ana yollarda hızlanma ve konforu muhteşem diyebilirim. Neredeyse en ucuz modeli olmasına rağmen herşey dört dörtlük bence.

ne kadar aldınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

quote:

Orijinalden alıntı: xcagatay

Salı akşam Merida Crosway 40V almaya gidip malasef ellerinde kalmadığını görünce 20V alıp aranıza katıldım. Dün uzun yıllar sonra ilk kez yollara bisikletime bindim ve gerçekten çok memnunum. Özellikle ana yollarda hızlanma ve konforu muhteşem diyebilirim. Neredeyse en ucuz modeli olmasına rağmen herşey dört dörtlük bence.

ne kadar aldınız acaba ?

Aslında 40V için 500 Dolara anlaşmıştık peşin fiyat olarak ama alamadım tabi onu. 20V'yi de sıkı bir pazarlık sonucu 900TL'ye aldım. Sanırım ellerinde kalan son 20V'ydi.
  • Bu da bizim bi arkadaşın Merida'sı :)

Merida Kullanıcıları
  • Arkadaşlar yeni üye oldum. Ben de Merida kullanıcısıyım. Bisikletim Merida Ride 88.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaDCycleR -- 15 Temmuz 2013; 18:44:10 >
  • hoş geldiniz aramıza
  • Ben de Merida Matts 10'la aranıza katıldım.
  • size de hayırlı olsun
  • arkadaşlar bende yeni üye oldum ve merida'cıyım matts tfs 100 ile tozunu alıyorum yolların bir nevi temizlikçi
  • avcılar gaziosmanpaşa seferi...
     Merida Kullanıcıları Merida Kullanıcıları Merida Kullanıcıları

• Keşke zahmet etmeseydin fotoğraf çekmeye Google Earth'ten bakardık biz

Şaka bir yana, daha yakın fotoğraflarını da bekleriz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.