Şimdi Ara

Rainbow Six: Patriots Gamestop Listesinden Silindi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ubisoft tarafından oldukça uzun bir süredir geliştirilen Rainbow Six: Patriots ile ilgili ilginç gelişmeler yaşanıyor. Amerika'nın en büyük perakende oyun satış mağazası Gamestop oyunu veritabanından sildi. Aslında böyle bir durum sadece resmi olarak oyun iptal edilirse yapılıyor.

Yine de akıllara gelen ilk şey oyunun Xbox 360 ve PS3 sürümlerinin iptal edildiği ve onun yerine Playstation 4 ve yeni nesil Xbox için hazırlandığı oldu. Bunun yanı sıra oyunun konsepti ve ismi de tamamen değişmiş olabilir.

Açıkçası akla en mantıklı gelen şeyin oyunun yeni nesil platformlara hazırlandığı ve bu nesildeki sürümlerinin iptal edildiğini söyleyebiliriz. Zaten Ubisoft yeni nesle adım atmak için sabırsızlık içindeydi.

• İsabetli bir karar olur yeni nesile gelmesi zaten çok geç çıkartıyorlar bu oyunu bu nesile çıkmasının anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

İsabetli bir karar olur yeni nesile gelmesi zaten çok geç çıkartıyorlar bu oyunu bu nesile çıkmasının anlamı yok.

+1

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En başında beri gösterilen videolar zaten yeni nesil gibi duruyordu umarım oyunu komple iptal etmemişlerdir.
  • Bu Oyunu Bekliyorum, COD, GR, BF yalan Bi tek Rainbow Six var. Umarım tamamiyle iptal etmezler. Günümüzde yığınla çıkan FPS oyunlarından beni heyecanlandıran tek seri budur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • zaten mevcut konsollar kaldıramazdı,yeni nesile gelsin daha iyi işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.