Şimdi Ara

Lg 42 LA 660s alacaklar okusun... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
5
Favori
56.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksa da 32LA660S yeniden stoklara girmiş. Şu an ki fiyatı 1399 TL fakat günlük indirimler ve bindirimler yapabiliyorlar. Almayı düşünenler sık sık kontrol etsin.
  • Evet aldığım kumanda gayet güzel çalışıyo. Sihirli kumanda ile rahat edemeyenler yukarıdaki sanalpazar linkini değerlendirebilirler.
  • Bu arada bazı arkadaşlar PM ile aldığım normal kumandanın 660S'e uyup uymadığını soruyorlar. Yukarıda da yazdım sorunsuz uyuyor.

Ayrıca ihtiyacı olanlar içinse sihirli kumandalardan izmir üçyol teknosa da 149TL'ye gördüm. Netten de satın alınabiliyor: http://www.teknosa.com/urunler/110250540/lg-an-mr400-sihirli-kumanda En azından orjinal garantili ve ingilizce. Nette 160'a garantisiz ve korecesini satmaya çalışanlar var. Aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elaman -- 13 Temmuz 2013; 1:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elaman

Hatta TV'nin gerçekten o TV olup olmadığını anlayabilmek için aklımca çakallık edip içeriğini sormuştum:
     Lg 42 LA 660s alacaklar okusun...

tv geldi mi acaba o fiyata merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hovicoz
    tv geldi mi acaba o fiyata merak ettim :)

Tabii aldıktan sonraki gün geldi TV. Aynı gün servis kurdu. Açılmamış sıfır kutu, ölü piksel ve bb yok. 10 numara 5 yıldız veriyorum. O fiyata derken 1000TL'ye geldi. Gerek fiyatına gerek ürüne diyecek başka da birşey yok zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elaman -- 13 Temmuz 2013; 0:44:48 >
  • apsuvaayayra kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba dün topkapı vatanbilgisayardan 42LA620S aldım pazartesi günü servis gelip kuracak büyük ihtimalle bende evde olacağım.

LA serisinin tümünü incelemişsiniz bana + ve - lerini müsait oldugunuzda yorumlayabilirmisiniz ?

konuyu uzatmamak adına isterseniz ben konu linkini vereyim ordan yazarsanız sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_80903485/mpage_2/f_//tm.htm#81303814
  • Bu hz olayına ne kadar kafa takıyorsunuz. 50 - 100 hz arasındaki farkı hangi göz algılar ?İnsan gözü kartal gözü değilki.
    elektronik birazda sans işidir
  • LG 42LM660S TV yi teknosadan aldım.yaklaşık 1 hafta oldu çok memnun kaldım.Sihirli kumandası çok kullanışlı,smart menüsü çok kullanışlı,ps3 gt5 oyununu oynadım,dual play özelliği çok kullanışlı.3d yi açınca herkes sadece kendi ekranını görüyor,ekranda ikiye bölünmüyor.2 ayrı tvde oyun oynarmış gibi bu özellik çok hoşuma gitti.Browserı çok hızlı Lumia 920 nin internetini paylaşıma açıp kullanıyorum,ona rağmen çok iyi.Tv nin wirelessı çok uzaktan bile çekiyor.Hd uydu alıcısı olmasıda güzel avantaj,kanal geçişleri biraz normalinden yavaş gibi gelsede büyük bir sorun değil.1080p film izledim,beni tatmin etti.Tv nin en dikkat çekici özelliklerinden biri sesi,smart ses özelliğini açtığınız zaman,sanki normal bir 2+1 ses sistemi bağlı izlenimi veriyor.24W (2 X 12W) + 10W Subwoofer ses çıkış gücü var.Enerji sınıfıda A+,anlık güç tüketimi 52 watt.Tv nin yanında 4 adet 3d pasif gözlük ve 2 adet 3d oyun gözlüğü yanında geliyor.Sonuç olarak 2000-2100 fiyat aralığında alınabilecek güzel modellerden birisi bence.
  • slm.arkadaslar bugun LG LM 640 S 47 İNÇ TELEVİZYONU 1529 TL 12 TAKSİT SEÇENEGİ İLE GÖRDÜM.bu lm serisi nasıldır alınırmı?birde lg tv ler diğer markalara göre sanki karanlık gibi gösteriyor.bu tv de youtube falan gösterirmi.saygılar.ustalardan cvp bekliyorum.artılarını ve eksilerini bilen varsa yardımcı olabilirler mi acaba
  • 42LA660S tv dün kuruldu. Normal yayınlardan önce elimdeki usbden 720p video açıp izlemek istedim. Tv görüntüsü çok net ve çok güzel ama ben tüplü tvye alıştığımdan mı yoksa başka birşeyden midir bilmiyorum hareketli sahnelerde gözlerim kamaşıyo gibi oluyor. Bir an önce sahnenin geçmesini bekliyorum. Sanki videoyu hızlandırmışım gibi oynatıyor. Birde altyazı olayı var her seferinde altyazılı video açınca video ayarlama menüsünden altyazı kaynağını türkçe olarak değiştirmem mi gerekiyor. Sürekli sabit kalması için ne yapmalıyım?
  • Ben de her seferinde türkçe yapıyorum bişi olmaz 47la660 s kullanıyorum gayet memnunum kumanda ile de aram iyi 2200tl ye 1 ay önce g.g dan alınmıştır.
  • LG 55LA660S aldım, teknosa'dan 3599 TL, 300 tl hediye çeki, yanındada 500 liralık LG NB3530A soundbar hediyeli. İyi fiyattan aldım gibime geliyor sizce?

Soundbar çok kullanışlı ve güzel bir şeye benziyor, o yüzden kliksa'dan 3300 + 100 tl world puana =3200 liraya alacagıma, Teknosadan 3600 + 300 tl hediye çeki + 500 tl soundbar aldım = TV 2800 TL'ye geldi gibi bir şey oldu..
  • bu tv nın hafızasını bulamadım bılen bı arkadas varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: apsuvaayayra

Ben philips 42" 7008 k/12 aldim arkadaslar. Allahim sizlere dahada iyilerini nasip etsin...

1500 TL seviyesine inerse aslında o da alınabilir ama şu an çok abartılı fiyata satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

LG 55LA660S aldım, teknosa'dan 3599 TL, 300 tl hediye çeki, yanındada 500 liralık LG NB3530A soundbar hediyeli. İyi fiyattan aldım gibime geliyor sizce?

Soundbar çok kullanışlı ve güzel bir şeye benziyor, o yüzden kliksa'dan 3300 + 100 tl world puana =3200 liraya alacagıma, Teknosadan 3600 + 300 tl hediye çeki + 500 tl soundbar aldım = TV 2800 TL'ye geldi gibi bir şey oldu..

hocam merhaba, bende o kampanyadan aldım ürün eline ulaştı mı ? teknosada 4 x 3d gözlük diyor sadece dualplay gözlükleri de çıktı mı kutu içinden 2 gündür bu ayrıntıya takılmış vaziyetteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chachoo

quote:

LG 55LA660S aldım, teknosa'dan 3599 TL, 300 tl hediye çeki, yanındada 500 liralık LG NB3530A soundbar hediyeli. İyi fiyattan aldım gibime geliyor sizce?

hocam merhaba, bende o kampanyadan aldım ürün eline ulaştı mı ? teknosada 4 x 3d gözlük diyor sadece dualplay gözlükleri de çıktı mı kutu içinden 2 gündür bu ayrıntıya takılmış vaziyetteyim

yeni geldi açmadım, üstünde yazıyo ama 4+2 diye gözlük sayısı..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chachoo

quote:

yeni geldi açmadım, üstünde yazıyo ama 4+2 diye gözlük sayısı..

aynen hocam benımkıde yenı geldı kutuda yazıyo ama umarım teknosa kutu ıcerıgını bozmamıstır, buyuk arıza cıkarırırm :)

hocam bu arada sen duvaramı sabıtleyeceksın sehpamı kulanacaksın ? ben askılı sehpa bakıyorum ama 55 i kaldıracak sehpa askısı bulamadım senin önerin var mı ?
    tesekkurler
  • ben normal sehbanin ustunde kullaniyorum, gozluk cikti bu arada. guzel televizyon ama pek umdugumu bulamadim ozellikle internetten video izlemek eziyet yuklenmio videolar adam akilli :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben normal sehbanin ustunde kullaniyorum, gozluk cikti bu arada. guzel televizyon ama pek umdugumu bulamadim ozellikle internetten video izlemek eziyet yuklenmio videolar adam akilli :(

O sizin internetinizden olabilir hocam. Wifi hızı düşükse kablo ile deneyin.

Bu arada bu kampanya güzelmiş. Soundbar yerine başka şey olmaz mı acaba? Düz 3500 yerine, 3700 veririm,300 tl hediye çeki+soundbarı alırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.