Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
586.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar jimmyden forma fiyatlarını aldım buraya yazıyorum :

1
    $20
    2
    $38
    3
    $56
    4
    $76
    5
    $89
    6
    $107
    7
    $125
    8
    $136

adete göre değişiyor fiyatlar. Ayrıca futbolculara özel olan formalar yani t-band ve techfit özellikleri olan formalar 5dolar daha pahalı oluyor. bunun dışında uzun kollu formalar 23 dolar , nba formaları ise 25 dolar. patch ve numara isimlere ayrı para yok .

örneğin ben 2tane normal forma 38 dolar + 1 techfit forma 25 dolar + 1tane nba forması 25 dolar toplam kargo dahil 88 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

quote:

quote:

utah jazz forması yok mu ya hiçbirinde?

http://www.nbafans-home.com/nba-jerseys-utah-jazz-c-1_42.html

bir de hangi ülkeden geliyor bu?

Usta alacaksan eğer bende bir Bulls ve Nets forması çekeyim, kargoya ortak girelim ?

olur bana uyar, iyi de olur.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

bu ikisinden çekerim de, 184 boy, 85 kilo için hangi beden uygun olur ki?

İşte o konuda hiçbir fikrim yok harbiden.Dur onunla alakalı kalıp koyan siteler var onlara bakarım şimdi.

DWill'in beyaz forması yok Neyse Nets'ten

Bulls için henüz seçemedim, çok seçenek var
  • şuan tek korkum gümrük. fakat sanırım 75euroymuş gümrükte sınır . benim alacaklarım ise 89 dolar . yaklaşık 70 euroya denk geliyor
  • Alıp kullanacak arkadaşlar için dediğin kadar kaliteliyse fiyat uygun , ama alıp satılacak ürünler değil. Alıp satmak için tanesini en çok 7-8 dolara mâl etmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Alıp kullanacak arkadaşlar için dediğin kadar kaliteliyse fiyat uygun , ama alıp satılacak ürünler değil. Alıp satmak için tanesini en çok 7-8 dolara mâl etmek gerekiyor.

Tek forma alıpta satacaklar için karlı yol değil. Fakat örneğin 4 forma alırsan. tanesi 20 dolara denk geliyor sana. 20 dolarda 38 lira civarı eder sanırım. Burada bu formaları 90 liradan satıyorlar bu işin ticaretini yapıyorlar ve çok fazla da gidiyor . forma başı 50 lira kar edersin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

utah jazz forması yok mu ya hiçbirinde?

http://www.nbafans-home.com/nba-jerseys-utah-jazz-c-1_42.html

bir de hangi ülkeden geliyor bu?

Usta alacaksan eğer bende bir Bulls ve Nets forması çekeyim, kargoya ortak girelim ?

olur bana uyar, iyi de olur.

bu ikisinden çekerim de, 184 boy, 85 kilo için hangi beden uygun olur ki?

İşte o konuda hiçbir fikrim yok harbiden.Dur onunla alakalı kalıp koyan siteler var onlara bakarım şimdi.

DWill'in beyaz forması yok Neyse Nets'ten

Bulls için henüz seçemedim, çok seçenek var

valla ben alırsam bunlardan başka sadece chris andersen'ın formasını alırım denver'dan, ama gerek yok ya, evin bir köşesini utah jazz koşesi yapmayı planlıyorum.

sen karar ver, ne kadar gerekiyorsa söyle havale edeyim. bu işlerden anlıyorsun gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBulls90's

quote:

Alıp kullanacak arkadaşlar için dediğin kadar kaliteliyse fiyat uygun , ama alıp satılacak ürünler değil. Alıp satmak için tanesini en çok 7-8 dolara mâl etmek gerekiyor.

Tek forma alıpta satacaklar için karlı yol değil. Fakat örneğin 4 forma alırsan. tanesi 20 dolara denk geliyor sana. 20 dolarda 38 lira civarı eder sanırım. Burada bu formaları 90 liradan satıyorlar bu işin ticaretini yapıyorlar ve çok fazla da gidiyor . forma başı 50 lira kar edersin

Formalar orjinal değil ki ama , orjinal olmayan formayı 90'a satıyorlarsa oturulur düşünülür , uygun gibi duruyor. Forma orjinal değil ancak orjinal adı altında 90'a satılıyorsa o da biraz kişilik meselesidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBulls90's

quote:

Formalar orjinal değil ki ama , orjinal olmayan formayı 90'a satıyorlarsa oturulur düşünülür , uygun gibi duruyor. Forma orjinal değil ancak orjinal adı altında 90'a satılıyorsa o da biraz kişilik meselesidir.

İnternette özellikle satılan formaların yüzde 90ı bu şekilde. Zaten onun dışında mağazada satılanlar maç forması olmayan formalar , taraftar formaları. fiyatlarıda üstelik daha fazla. O yüzden millete cazip geliyor bu formalar. Yurtdışında bu olayı bilmeyen adamlar veriyorlar 90 100 lira alıyorlar .
  • San Francisco 49ers forması almak istiyorum çin mi tayland malı mı oldugunu anlayamadım.. alan var mı hiç NFL forması bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun_sultans

San Francisco 49ers forması almak istiyorum çin mi tayland malı mı oldugunu anlayamadım.. alan var mı hiç NFL forması bu arada

satıcıya mail yolla hocam bilgilendirir
  • Lazım olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şimdi bir forma ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Hocam şimdi bir forma ne kadar ?

1
    $20
    2
    $38
    3
    $56
    4
    $76
    5
    $89
    6
    $107
    7
    $125
    8
    $136

adete göre değişiyor fiyatlar. Ayrıca futbolculara özel olan formalar yani t-band ve techfit özellikleri olan formalar 5dolar daha pahalı oluyor. bunun dışında uzun kollu formalar 23 dolar , nba formaları ise 25 dolar. patch ve numara isimlere ayrı para yok .

örneğin ben 2tane normal forma 38 dolar + 1 techfit forma 25 dolar + 1tane nba forması 25 dolar toplam kargo dahil 88 dolar

jimmy adlı satıcıdan aldığım fiyat bilgileri bunlar
  • Mesajim uslu uslu otursun elime biraz para gecince alırım.

• Daha demin Jimmy bana mail attı. Free shipping dedi.
  • arkadaslar simdi 1 tane Juventus formasi ala bilir miyiz?
    mutlaka 5-10 forma mi almam lazim?
    nasil oluyor bu is? paypalla mi aliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atacante -- 18 Mayıs 2013; 21:42:19 >
  • mesaj bulunsun
  • sagol kardes bende jımmy ıle bı ırtıbata geceyım
  • Lazım olur, takip
  • Ebay'dan alınsaydı Dortmund formasını beklemeden alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.