Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.236
Cevap
399
Favori
587.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miguel alvarez

beyler gümrük sınır nedir 75 dolar sıkıntı yapar mı?

Yapmaz sınır 75 euro.
  • http://www.aliexpress.com/item/Netherlands-2014-World-Cup-Holanda-Jerseys-V-PERSIE-Top-Thai-Quality-Camisa-Holanda-Home-Away-Football/2029460379.html

bu satıcıdan mavi hollanda forması almayı düşünüyorum. player edition isim ve numara dahil (SNEIJDER 10) 17 dolar, +1 dolar da dünya kupası patchleri için toplam 18 dolara gelecek. bu satıcıdan alışveriş yapan oldu mu?
  • beyler jimmy'den nba forması alan var mı kalitesi nedir? daha önce çokca futbol forması aldım kaliteden ödün vermedi
  • Şu koda bakar mısınız? 25 Kasım'da verdim siparişi bugün 21'i hala gelmedi.

RI252373119CN
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmexes

Şu koda bakar mısınız? 25 Kasım'da verdim siparişi bugün 21'i hala gelmedi.

RI252373119CN

11 Kasımda kampanyadan forma aldım. Bugün 21 Aralık hala gelmedi.
  • arkadaşlar forma seti (forma+şort+çorap) alıcağım aliexpressten de bulamadım bayer munich real madrid barcelona olabilir farketmez eğer varsa link yollarmısınız
  • Arkadaşlar şu kargoya bakarmisiniz. Nerde acaba. EA063272787CN
    Jimmy den siparis verdim. EMS kargo.
    Bide nerden baktiysaniz linkini atarmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 dolar verdik arkadaslarla. 10 forma aldik tek paket. Tutardan dolayi olmaz dimi bi sıkinti.

• yedek.hesap.137 kullanıcısına yanıt
    İşiniz şansa kalmış hem 10 tane almışsınız hemde 150 dolar.
  • kalemberbat44 K kullanıcısına yanıt
    EA063272787CN arkadasim kargoya bakabilirmisin nerde acaba. Bide baktigin sitenin linkini atarmisin. Ems kargo ile gonderildi. Aradim o kadar bulamadim ben.

• Boy 180 kilo 86 beyler. Jimmy den aliyorum. Hangi beden olur

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=EA063272787CN buyrun 17track.com dan takip edebilirsiniz.
    Adidas ve nike bedenleri bana farklı geldi fan versiyon için konuşuyorum. Nike biraz daha geniş. Nike alacaksanız L diyorum. Adidas alacaksanız da XL diyorum ama pek emin değilim açıkçası

• Galatasaray M beden player tam oturdu ustume. Bende M aldim 3 tane kendime. Insallah olurlar. Olmassa yandik

• Jimmy e mesaj attım oda bana aliexpress hesabını attı ne yapmam gerekiyor alacağım formayı Jimmy e aliexpress hesabından bildirmelimiyim.
  • kalemberbat44 K kullanıcısına yanıt
    Prosedür şöyle işliyor...

Alıcı: "Merhaba Satıcı, Ben (forma linkini koyup eklersin) Formasını istiyorum." Şeklinde diyalog başlar.

Satıcı: Kalıp cümle kullanır ve sana "1 pcs is 25$" der tanesi 25 dolar... Altına istediğin forma ile alakasız fakat sana dediği forma değerinde yani "25 Dolarlık" bir ilan adresi atar. Burada amaç parayı tahsil etmektir. Sitede senin istediğin formanın tıpatıp aynısının olduğu bir ilan adresi açmaz. Nitekim bu sahte forma satışlarından dolayı aliexpress sitesi tarafından hesabının kapatılmaması için bir önlem olduğunu düşünüyorum.

Alıcı: Satıcının kendisine verdiği 25 dolarlık ilana girip satın alma işlemini yapar. (Teslimat Adresi ve diğer sorulan bilgiler de Aliexpress'te girilir) Satın alma işlemi tamamlandığı anda Aliexpress bir Order No oluşturarak Alıcı'ya verir. Alıcı bu "Order No"yu kopyalayıp Satıcıya şu şekilde tekrardan bir e-posta atar.

Alıcı: "Merhaba Satıcı, Order No: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ödemeyi yaptım. Ben (forma linki) Formasını istiyorum. Şu Beden + Şu Yamalar + Şu Numara + Şu İsim + Şu Kalite vs"

Satıcı Order Noyu alır ve Aliexpress sitesinin ödemeyi onaylamasını bekler bu 24 saat sürer. Ardından Alıcı'nın ödemeyi yapmasından bir veya birkaç gün içinde Formayı hazırlayıp paketini yapar. Posta Şirketine teslim eder ve fotoğrafını çekip Alıcıya şu şekilde bir e-posta gönderir.

Satıcı: "Merhaba paketinizi gönderdim. Formanızın fotoğrafları bu e-postanın ekinde bulunmaktadır. (2 fotoğraf bulunur, birisi formanın fotoğrafı birisi de "RC XXX XXX XXX HK" biçiminde formanın paketinin takip barkodudur.) formada bir sorun görüyorsanız 3 saat içerisinde "ERROR JERSEY URGENT" başlığı ile bana e-posta atınız."

Alıcı: Formada bir sorun görmediğini yazar teşekkür eder...

Daha sonra Aliexpress sitesi XX tarihinde paketin kargoya verildiği ile alakalı bir e-posta atar. Paket Kargoya verildikten bir kaç gün sonra takip sisteminde gözükmeye başlar.

Alıcı takip barkodu nosu ile, Paket Hong Kong'dan ayrılanana kadar bu site içindeki Global Postal kısmından "17track.net",

"201X-XX-XX XX:XX (Tarih), The item was forwarded to the destination country (Otb), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), HONG KONG (Yurt Disi)" Mesajını gördükten sonra ise şu siteden: "PTT.gov.tr" takibe devam eder.

"Forma elinize ulaştıktan sonra" sonra Aliexpress sitesinde My Orders kısmına girip Confirm Order Received tuşuna basıp Ödemeyi onaylamanız lazım. Yoksa Paranız Satıcıya ulaşmamış oluyor....

• Galatasaray forması için kimi önerirsiniz? Önceden kevinden alışveriş yapmıştım ama kataloğu açılmıyor yenisini bilen varsa atabilir mi ?
  • beyler çorap ve şort alacağın bunları satıcıya nasıl ifade edeceğim daha önce forma almıstık direk linkini atıyordum

• Bu arkadaşlar hangi gün yılbaşı tatiline giriyor ? Bu hafta içinde 3 ayakkabı daha sipariş edeceğim
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese. Ben bu Çin'den forma getirtme olayını henüz yeni keşfettim. Daha önce ürün aldığınız ve memnun kaldığınız satıcıların linklerini yollarsanız çok sevinirim. Bir de ben kredi kartı kullanmıyorum fakat banka maaş hesaplarım var. Ödemeyi ne şekilde nasıl yapabilirim ? Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.