Şimdi Ara

Mobilite: Nokia Lumia 925, Galaxy S4 'Nexus Versiyonu', Sony Xperia SP ve çok daha fazlası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Ender Yıldız, Nokia'nın yeni amiral gemisi Lumia 925, Google'ın Nexus programına dahil ettiği Galaxy S4'ü, Türkiye macerası başlayan Xperia SP'yi, sıvı soğutmalı ilk akıllı telefonu, BBM uygulamasının akıbetini, AMD Radeon HD 8970M mobil grafik birimini, Nvidia Project Shield oyun konsolu ve mobil teknoloji dünyasındaki diğer önemli gelişmeleri değerlendiriyorlar.

• Tam yatıyordum ama mecbur izleyecegiz

• Sıhatler olsun Ender Yıldız.

• Jenerik çok uzun yahu :/

• Tasarım işini nokia ve sony biliyor harbiden. Biri şu samsunga kazandığından birazda tasarıma ayırmasını söylese keşke.

• Nvidia Shield'e bayıldım ama çok pahalı bi oyuncak mış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

Tam yatıyordum ama mecbur izleyecegiz

aynen neyse erdi reyiz 7/24 izlenir
  • Samsung galaxy s4 inceleme videosu ne zaman yayınlanacak sayın yetkililer ?

• Zzzınk

• 5:35'den sonrasını izlemedim
  • Nec in tipsiz altta ve ustte boslugu farkli boyutlarda olan telini goklere çıkarip olayi japon mühendisliğine baglamislar. Hava kanali koyacağım diye bu tipde tel yapilacaksa isimiz var.

• Hani Sorulan sorular yanitlanacakdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 17 Mayıs 2013; 12:40:58 >
  • tekrar soyluyorum s3 un rakıbı xperia t dir sp değil. benchmarkta sp s3 u tokat manyagı yaptı. 720 p ekranda andreno 320 den bahseden yok nedense

• Samsung'a plastik,tasarım özürlü diyoruz da adamlar telefon satmayı biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 17 Mayıs 2013; 2:24:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 XPERİA SP'nin rakibi bile olamaz ben kendi kullandığım xperia P ile gs3 kullananları yanıma bile yaklaştırmıyorum X SP çıksın satışa o zaman görürüz bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy S4 ü nasıl bir inceleme altına aldınız anlamış değilim. Her bir pikselinimi inceliyorsunuz acep?

• Şu casperin katkısını görünce yüreğim hop etti . Aha yine ses yok dedim. Firma panik atak başlattı bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZGR+
    Jenerik çok uzun yahu :/

İşte o yüzden ve istediğim boyutta falan izleyeyim diye indiriyorum videoyu öyle izliyorum. İstediğim yeri atlıyorum...

• Sony telefonlarına önce adam gibi yazılım desteği versin, sonra Samsung'un rakibi olsun. Samsung'da Galaxy Ace 2 bile Jelly Bean güncellemesi alırken, Sony'nin neler yaptığı ortada.

• Bence telefonları sırf işlemci/ram olarak değerlendirmemelisiniz...Xperia SP alt tarafındaki şeffaf led var ve aliminyum çerçevesile ön planda,s3 dende çok daha güçlü bir telefon,bench.lerde s3den önce hertürlü
    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-review-924p5.php

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.