Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 kişi ile en geniş katılımlı etkinliğimiz oldu
  • hızlı resim.com dan birkaçtane daha yüklemeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erphan -- 27 Temmuz 2013; 22:45:30 >
  • abi dışardan sitelere gerek yok,

CEVAPLA düğmesine bas burda, sonra aşağıda "RESİM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" yazısına bas, burdan yükle.
  • biliyorum Onur, ama fotoları yüksek kaliteye ayarlayıp çektiğim için olsa gerek dediğin şekilde 10 dk beklememe rağmen yüklemedi burası. o yüzden hızlı resimden yüklüyorum. hadi birtane daha denicem, umarım bu da çıkar :)

DH Bisiklet Ankara Ekibi
  • bu fotoyu çektiğim esnada sizde yerde uzanmışsınız. ama ben farkında değildim o esnada inanın, yoksa sizleride yukardan karelemek isterdim :) sonradan farkettim.
  • arkadaşlar, fotoları hızlıresimden yüklediğim için malesef biraz büyük çıktılar, kusuruma bakmayın ltf. artık sizler bir çaresini bulup herkesin görebileceği şekilde belki küçültürsünüz fotoları. buarada bir üstteki fotoda rahmetli Meril kızımızın resmide görünüyor, tişörtün arkasında, belki de ironi ama, onu tekrar anmış olduk, ışıklar içinde yatsın...acı olayın vuku bulduğu yer olan Angora caddesinden son bir foto;

DH Bisiklet Ankara Ekibi

• Ellerine sağlık resimler güzel çıkmış Erhan... Tekrardan allah rahmet eylesin...
  • bu foto da, sendika.org sitesindeki haberden. en soldaki, sağ kolu havada olan, mavi kasklı benim, foto da Onur da çıkmış sanırım. fotoyu büyütünce belli oluyor. hoşça kalın :)

DH Bisiklet Ankara Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erphan -- 29 Temmuz 2013; 13:10:37 >
  • Gerçekten anlamlı bir etkinlikti, Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim, umarım ufakta olsa birşeyleri değiştirebilmişizdir.
    Resimler için sağol erphan buarada
  • Aynen çok güzel bir kalabalıkla çok güzel bir etkinlik oldu
  • ekip... ses çıkmıyor nerelerdesiniz?
  • Bu ramazan duraklattı bizi...
  • Bayram buluşması yapalım, şehirdışında olmayacaksanız, öyle börtü böcek değilde, merkez biryerde buluşuruz(kentpark vs.) bayramlaşırız, otururuz biryerde muhabbet aktivite planı falan yaparız, gezeriz birazda, sonra çıkarız asfalta pedallarız
  • ben şehir dışında olucam maalesef bugün gidiyorum hatta
  • 500 TL'ye kadar Ankara içi bisiklet tavsiyesi olan ? Aklımda Kron XC 150 var fakat sizlere sormak istedim yinede. Marka ve nereden kaça alabileceğimi yazarsanız çok sevinirim.
  • Bi aksilik olmazsa bayramdan sonra yeni carraro sportive 224 ile aranızda olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortizol

500 TL'ye kadar Ankara içi bisiklet tavsiyesi olan ? Aklımda Kron XC 150 var fakat sizlere sormak istedim yinede. Marka ve nereden kaça alabileceğimi yazarsanız çok sevinirim.

kron alma kadroları sorunlu sedona ya da carraro falan bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortizol

500 TL'ye kadar Ankara içi bisiklet tavsiyesi olan ? Aklımda Kron XC 150 var fakat sizlere sormak istedim yinede. Marka ve nereden kaça alabileceğimi yazarsanız çok sevinirim.

Bir arkadaşım Salcano'sunu satıyor, düşünürsen.
  • mutlu bayramlar Ankara :)
  • geçmiş bayramınız mübarek olsun hazır ramazan bitmişken bi tur yapalım ayaşta kirazdibi gölü varmış oraya gidebiliriz bi raz uzun olur ama özlem gideririz
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.