Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onernba

2 haftaya kadar yeni bisiklet alırım muhtemelen ben de katılmaya başlarım.İlk sayfaya ekleyebilirsiniz.Mustafa Kemal tarafındayım.

@kobithekobi Mustafa Kemal'in ne tarafındasın?

Barış sitesinde oturuyorum... Sen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

daha mı erken buluşsak arkadaşlar, bu sıcakta nasıl bisiklet süreceğiz

Evet sıcak bizi zorlicak çok güneşde sürmeyelim dinlene dinlene gezeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

daha mı erken buluşsak arkadaşlar, bu sıcakta nasıl bisiklet süreceğiz

Evet sıcak bizi zorlicak çok güneşde sürmeyelim dinlene dinlene gezeriz

10 normal işte 10 da buluşalım
  • Arkadaşlar merhaba, geçen hafta gelememiştim, inşallah yarın bende batıkentten katılıcam size. görüşmek üzere
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onernba

2 haftaya kadar yeni bisiklet alırım muhtemelen ben de katılmaya başlarım.İlk sayfaya ekleyebilirsiniz.Mustafa Kemal tarafındayım.

@kobithekobi Mustafa Kemal'in ne tarafındasın?

Barış sitesinde oturuyorum... Sen?

havelsanın orada
  • Biz kobithekobi ile saat 9.30 da 100. Yıl'da buluşup 10.00'da Fen Lisesi önünde olacağız.
  • Sincan'dan oraya gelmek isterdim de vücud kaldıramaz gibi geliyo o turu :)) hem burdan ora tekrar ordan bura :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktas698 -- 30 Haziran 2013; 9:55:17 >
  • sağlık problemi nedeniyle ben bugün katılamadım, ancak urqun ve kobithekobi Eymir'deler şu an
  • Forameindo kardeşimle bizde güzel bir tur yaptık, 11'e kadar bekledik sizi, sonra tura geçtik, geçmiş olsun bu arada umarım iyileşirsiniz kısa zamanda,
    @Onur NET
  • Ekip arasında telefonları almadığımızdan bir iletişimsizlik oldu maalesef. Turlara kesin gelecek olan arkadaşlar özelden telefon numaralarını yazarlarsa en azından irtibatı sağlarız.

Bir de saat 10.00 yaz günleri için çok geç bir saat oluyor, onun farkına vardım. Tam güneşin yakmaya başladığı zaman yolda olmuş oluyoruz. Ya saat 6-7 gibi buluşacağız ya da akşam üstü buluşup akşam sürüşü yapacağız.

Sizin önerileriniz neler?
  • Aynen öyle kimin gelip gelmediğini bilemiyoruz. Bugün kimse gelmicek biliyordum o yüzden eymire gittik

• quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Forameindo kardeşimle bizde güzel bir tur yaptık, 11'e kadar bekledik sizi, sonra tura geçtik, geçmiş olsun bu arada umarım iyileşirsiniz kısa zamanda,
    @Onur NET

Resim falan çekmedinizmi hocam?

• Bu akşam eğer katılımı yükseltebileceksek 4,5 kişi falan olabilirsek Kentpark'taki Decathlon önünde buluşup sohbet edebiliriz diye düşünüyorum. Saat 19 falan gibi mesela.
    Hem sohbet eder tanışırız, hem de yaz sezonunda neler yapabiliriz onu konuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 30 Haziran 2013; 14:55:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Forameindo kardeşimle bizde güzel bir tur yaptık, 11'e kadar bekledik sizi, sonra tura geçtik, geçmiş olsun bu arada umarım iyileşirsiniz kısa zamanda,
    @Onur NET

Resim falan çekmedinizmi hocam?

Hocam malesef çekinmedik, birdahakine daha güzel bir organizasyon yapıp topluca çekiliriz inşallah.

Decathlon olayını haftaiçi yapabiliriz aslında iş çıkışı, 45 km civarı yol yaptım bugün, off'a aldım kendimi

• OK, hafta içi de olabilir ancak 7'de olamam :D
  • Neyse bugün yaptığımız tur sayesinde kondisyonumun ne kadar düşük olduğunu öğrenmiş oldum , çalışmalara başlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Forameindo

Neyse bugün yaptığımız tur sayesinde kondisyonumun ne kadar düşük olduğunu öğrenmiş oldum , çalışmalara başlıyorum

Merak etme biz de zaten yıllardır sürmüyoruz. En eskimiz 6 aylık
  • Kimsede öyle ahım şahım kondisyon yok. Dinlene dinlene gidiliyor

• hafta içi ne zaman buluşuyoruz ?
  • kurtboğazı yapsak aslında kötü olmaz :) haftaya pazar günü için... Ama yaşım 16- aile izni, kask fln gerekli mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.