Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
17
Favori
123.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara/Polatlı Topçu ve Füze Okuluna Giden Kaç kişi var yazsın alta :)
  • insanın anasından babasından ayrılması kurulu düzenini bozması zor Allah hepimize yardım etsin.

Bu arada bende İzmir Gaziemir ulaştırma taburuna gidiyorum.

Abimin bir sozu var arkadaslarına cok dıkkat et temız ınsanlarla arkadaslık yap sızde dıkkat edın kardeslerım,Allaha emanet olun.
  • 75 Gün makatı kollamak gerek acemilikte beyler cüzdanınızı eşofmanın ipine bağlayın ve içeri yollayın ordan alamazlar geceleri şu bot olayına çözüm şart 3 5 tane kilit vuracağım ben çalınmasın diye Ayrıca en önemli olan traş takımınızı çok iyi bi yere zulalayın ben yastığın altına koymayı düşünüyorum nolur nolmaz çalınır sabaha tıraş olamam bi ton dayak yerim neyim

Zırhlı birlikler tümen komutanlığında olan varsa özelden pm atsın yarın öğlen 2 gibi teslim olacağım.
  • Bu arada ben yemin töreninden sonra her haftasonu evci çıkabilirmiyim acemilik bitene kadar ankarada yaşıyorum
  • Oha...
    Gun geldi catti...
    Bugun biniyor yarin teslim oluyoruz...
    Ne ara gecti o kadar zaman...
    Kazasiz belasiz hayirli teskereler herkese..
    12 ay sonra burda bulusalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RJReYNoLDs -- 5 Kasım 2013; 6:21:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden ne çabuk geçti o kadar zaman akşam biniyoruz yarın teslim oluyoz haydı hayırlısı. herkese hayıelı tezkereler.
  • Yarın 2-3 gibi kısmetse izmir/yenifoça dayım..
    Herkese hayırlı teskereler şimdiden..

• ben varım ankara polatlı.. bende yarın gece biniyorum 7 si sabahı teslim oluyorum. Allah yardımcımız olsun arkadaşlar:)
  • Bugün akşam 22:00'da bineceğim. Yarın sabah 08:00 - 09:00 arası Kütahya'ya varmış olurum Allah'ın izniyle. 12:00'a kadar gezip 12:00'dan sonra teslim olmayı düşünüyorum. En geç 14:00'a kadar teslim olmam gerekiyor zaten. Şu malların çalınmasıyla ilgili ben tedbirimi alırım. Benim malımı çalabilen olursa çalsın serbest ama çalanı yakalarsam çok pis yaparım. Komutan, çavuş dinlemem karşımdakini komaya sokana kadar döverim. En nefret ettiğim iki şey; paramın kaybolması ve hırsızlık. Komutanda döverse dövsün önemli değil, Bota falan ismimi yazmayı düşünüyorum ne bileyim en azından benim olduğunu bilmem için bir işaret falan koyarım kilitte atarım. 5 tane kilit aldım zaten =) Herkese hayırlı askerlikler. Sabırlı olun Allah'ın izniyle seneye bu zamanlar hepimiz bitirmiş olacağız. Hepimizin üzerinden büyük bir yük kalkmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meireles -- 5 Kasım 2013; 15:17:55 >
  • Icetea almayi unutma tertip

• Su ana kadar bulundugum yerde en ufak bir hirsizlik olmadi valla hele bot hirsizligina hic denk gelmedim zaten herkese 2ser boT veriliyor ki sampuan dis fircasi mAcunu da devletten zaten tras bicaginizi da mach 3 goturun size yeter tugayda zaten 5 tl mach 3 :D

• rudeboytr kullanıcısına yanıt
    başkan bot ipi ile acemi kemeri almaya gerek varmi.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbolat

başkan bot ipi ile acemi kemeri almaya gerek varmi.?

Yedek bulundurmak istersen bot ipi al ben hic ihtiyac duymadim acemi kemeri zaten verilecek size ama kullandirtmayacaklar palaska kullanacaksiniz

• Evet torunlar başlamak bitirmenin yarisidir. Hepinize hayırlı olsun. Şafak 54

• Arkadaşlar Allah hepimize güle güle gidip gelmeyi nasip eder inşallah.

Bende Ankara zırhlı birlikler e katılmak için bu gece 00.30 da otogardan yola çıkacağım. Yarın sabah da 10 a kadar teslim olacağım allah nasip ederse :)
  • hayırlısıyla yerimize galdik 1 2 saat sonra teslim olruz tokat
  • A grubu tertiplerimiz gitti.Burayı idare etmek bize düştü B grubu gidecekler benden başka kimse varmıdır acaba ?
    BURDUR/MERKEZ 58.piyade alay komutanlığı... sevk tarihi:18 arlaık
  • kınamızıda yaktık beklemeye geçtik perşembe sabah 7 de bekle beni erzincannnn herkeze hayırlı teskereler tertiplerimmm
  • Akşam 22:00'da biniyorum yarin en gec 10'a kadar birligime katilicam tertiplerim hepimize hayirli teskereler Allaha emanet olun. Allah ailenize sag salim kavustursun. Seneye burada görüşürüz.

• Bu gece otogardan 00.30 saatinde Kamil Koç firması ile ankaraya hareket edeceğim Allah nasip ederse. İnşallah hepimize hayırlısı ile gidip gelmek nasip olur. Bakalım forumdan kimlerle tanışabileceğiz orada :)
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.