Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.360
Cevap
17
Favori
123.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelirken Biletinizi çöpe atmayın ben eve giderken o bileti alıcam elinizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenco

Gelirken Biletinizi çöpe atmayın ben eve giderken o bileti alıcam elinizden

Bak bak laflara bak hey allahim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün muayene oldum inşallah 93/4 gidicem :) Hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar.
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Adettir askerde Torunun bileti alınır
  • quote:

Ee peki sonra napıyolar o bileti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlparslanEmir

Dün muayene oldum inşallah 93/4 gidicem :) Hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar.

Hadi Hayırlısı tertip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

quote:

Dün muayene oldum inşallah 93/4 gidicem :) Hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar.

Hadi Hayırlısı tertip

Aynen Hayırlısı Tertip :D Şimdiden heycan sardı vallaha acaba nereye düşcem die :D myo mezunu statüsünde gittim inş adam gibi biyer düşerde rahat ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

quote:

Ee peki sonra napıyolar o bileti?

Sadece Esprisine tabiki :))
  • Mezar taşim konu acmiss 92/2 safak 30

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasimi bekliyorum bende 4 gozle teskere almak icin. Sizin icin cabuk gecer ama bize gecmiyo iste gelin de yer degistirelim artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu sevk tarihi ne olyo şimdi ben askere ne zaman gidicem sevk tarihi 04.11.2013 yazıyo bu tarihte şubeye gel dedi memur nasıl olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar58

arkadaşlar bu sevk tarihi ne olyo şimdi ben askere ne zaman gidicem sevk tarihi 04.11.2013 yazıyo bu tarihte şubeye gel dedi memur nasıl olucak

Kardeş sen Ekim'in 20'sinden sonra yerler açıklansın hemen sonra şubeyi ara sor. Büyük bi ihtimal 4 Kasım'da acemi birliğinde oluncak heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

quote:

Orijinalden alıntı: ensar58

arkadaşlar bu sevk tarihi ne olyo şimdi ben askere ne zaman gidicem sevk tarihi 04.11.2013 yazıyo bu tarihte şubeye gel dedi memur nasıl olucak

Kardeş sen Ekim'in 20'sinden sonra yerler açıklansın hemen sonra şubeyi ara sor. Büyük bi ihtimal 4 Kasım'da acemi birliğinde oluncak heralde.

Benımde sevk tarihim 04,11,2013 dostum =) Arkadaşın dedigi gibi ayın 4 ünde acemi birligine gitcez heralde :D
  • quote:

hocam bende 93/4 gidecem çok büyük bir ihtimal. yoklamaya giderken ne götürdün sen eksik birşey olmasın yanımda askerlik şubesi uzak baya
  • hocam ben hiç birşey götürmeden gittim kısaca anlatayım;
    Sıra numarası aldım, Techilimi bozdurup askere gitmek istediğimi söyledim.
    Bana 2 adet form verdiler ve yan odada fotoğraf çekmemi söylediler ve onları yaptıktan sonra kagıthane askerlık subesi odasına git dediler.
    form u doldurdum fotoğraf çektirdim ve dediigi odaya gittim verdim.
    bir kaç soru sordu kadın okul hakkında falan.bu işlemler yaklaşık 1 saat sürdü.
    Ondan sonra doldurdugum imzaladıgım kagıtları bir zarfa koydu ve Aile hekımıne git muayene ol sonra bu zarfla geri gel dedi.
    Muayene oldum zarfı getirdim.Bana Sevk kağıdını verdiler.
    Herşey bundan ibaret.
    Ama sen eğer Lise Mezun yada Üniversite mezunu isen yanında diplomanın aslını 5/10 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanınla git.
    Belgelerin varsa onlarıda götür Ehliyet & Bonservis vs.
    Eğer hiçbir sıkıntı olmaz ise, 1 saatte şubedeki işin biter seni aile hekımıne yollarlar sonra muayene olursun ve ordaki doktorun verdigi kagıdı şubeye tekrar götürürsü.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• 92/4 lerin ilk konusunuda ben açmıştım şimdi torunlarım konu açmış askerlik bitiyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcrrwwrx

92/4 lerin ilk konusunuda ben açmıştım şimdi torunlarım konu açmış askerlik bitiyor galiba

94/4 lerinde biz görürüz inşallah
  • xcrrwwrx kullanıcısına yanıt
    aynen tertip :D
  • arkadaşlar ben normalde kasımda gidicem ama ağustosa alamazmıyım
  • Arkadaslar kolay gelsin... kasım celbinde askere gitmek istiyorum da 2 yıllık üniv.mezunuyum acıktanda aöf okuyorum fakat dersler kesat oldugu için askere gitmeye karar verdim,ne yapmamız lazım forumlardan falan arastırdım da baya bir netice alamadım tecili hemen bozdurursam kasım celbinde gonderirlermi yoksa 2014 şubat donemine mi atarlar.Bu arada kütük Hatay/İskenderun yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.