Şimdi Ara

EA, Online Pass Sisteminden Vazgeçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son dönemde oyun yayıncıları, kendilerine farklı farklı kapılar bulmaya başladı. Bunlardan birisi de, ikinci el ticaretinden kazanç getiren Online Pass sistemiydi. Oyun dünyasının önemli isimlerinden EA, bu sistemden vazgeçti.

VentureBeat sitesine konuyla ilgili açıklamalar yapan firma yetkilisi John Reseburg'un açıklamalarına göre oyuncuların büyük çoğunluğu bu sisteme karşı şikayet iletmişler. EA'in bu sistemden geliri fazla olmayınca da firma, Online Pass'dan vazgeçme kararı almış. Yani bugünden itibaren EA'in gelecekte çıkan oyunlarında Online Pass özelliği bulunmayacak.

• Ben daha çok john riccitello nun gitmesinin bu işe faydasının dokunduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bf4 şimdi online pass olmayacak mı ? Ama bu karar bf4 duyurulduktan sonra alındığı için büyük ihtimalle online pass bf4 de vardır.

• EA para için farklı yöntem bulur

• helal sana EA... hic beklemezdim

• isabet olmuş..

• 2. el akar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALTIN DIŞKI Ödülünü kimseye kaptırmayan (UBISOFT dilim sürçtü birden) EA eminim bunun yerine farklı ve sinir bozucu bir uygulama getirir!!!!

• Geriye dönükişermi acaba anladığım kadarıyla oyunlarınkeyi 2 el olarak satılabilicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.