Şimdi Ara

YGS PUANINIZI BİREBİR HESAPLAYIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bir kaç gündür deneme amaçlı uğraşım sonuç verdi.
    Bulduğum verilerle denediğim kadarıyla yaklaşık 0,001 kadar bir sapma ile ÖSYM puanına yakın hesap yapıyor.

Buyrun kendiniz deneyin.

2013 YGS Puan hesaplama

Yorumlarınızı bildirirseniz sevinirim. Eğer rağbet olursa LYS için de yapmayı planlıyorum. Fakat LYS-2013 verileri elimizde olmadığından yüksek doğrulukla hesaplayamayabilir. Yine de puanınızı hesaplayıp, geçen senenin yığınsalıyla otomatik karşılaştırıp yaklaşık sıralama aralığınızı bulabilen, okul puanınızla az çok ne kadar oynatacağını sayısal olarak ifade edebilen bir motor yapmaya çalışabilirim.

Yine ilgi olursa yakın zamanda android uygulaması olarak port edebilirim.

EDİT: ANDROID versionu geldi
     YGS PUANINIZI BİREBİR HESAPLAYIN!

BireBir YGS LYS Hesaplama

Tüm android marketlerde. Tükenmeden indirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dualwarior -- 23 Mayıs 2013; 7:09:48 >

• helal olsun virgülüne kadar tutturdun vallaha. aynısını lys için de bekliyorum. 2012 standart sapmalarını kullanırsın. :)
  • Baya iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen tam hesapliyo benimkini de. Bunun uzerinden lys hesaplayani da yapsan super olur diger sitelerin hepsi eksik hesapliyo baya

• küsüratı bile tutuyor
  • Bire bir aynısı çıktııı LYS 'sini yapmayı düşünüyor musun ?
  • 1 puan eksik

• Puanımı gerçek hesaplayan tek modül diğerlerinde 5 6 puan eksik çıkıyodu bu virgülüne kadar aynı :)

• Aynı :) lys hesaplayani da yapsan keşke :))
  • Bravo. Lys hesaplamalarını da istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dualwarior

Son bir kaç gündür deneme amaçlı uğraşım sonuç verdi.
    Bulduğum verilerle denediğim kadarıyla yaklaşık 0,001 kadar bir sapma ile ÖSYM puanına yakın hesap yapıyor.

Buyrun kendiniz deneyin.

2013 YGS Puan hesaplama

Yorumlarınızı bildirirseniz sevinirim. Eğer rağbet olursa LYS için de yapmayı planlıyorum. Fakat LYS-2013 verileri elimizde olmadığından yüksek doğrulukla hesaplayamayabilir. Yine de puanınızı hesaplayıp, geçen senenin yığınsalıyla otomatik karşılaştırıp yaklaşık sıralama aralığınızı bulabilen, okul puanınızla az çok ne kadar oynatacağını sayısal olarak ifade edebilen bir motor yapmaya çalışabilirim.

Yine ilgi olursa yakın zamanda android uygulaması olarak port edebilirim.

lys yi istiyoruz lütfen bu arada helal sana !

• Tebrik ederim bire bir hesapladı

Lys'yi yapmanıda isteriz
  • 2-3 gün önce Google Plus'tan görüşmüştük bu konu hakkında, uğraşların sonuç vermiş hayırlı olsun :) Benim motorunda katkısı oldu yanılmıyorsam
  • Lys için de olsa çokgzel olur
  • birebir hesapladı
  • bunun lys'si yok mu =D
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

2-3 gün önce Google Plus'tan görüşmüştük bu konu hakkında, uğraşların sonuç vermiş hayırlı olsun :) Benim motorunda katkısı oldu yanılmıyorsam

hocam artık kendi konunun başlığını editle. daha iyisi çıktı

seninki görsel olarak daha iyi tabii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 16 Mayıs 2013; 14:16:57 >
  • Oha.O zaman benimle aynı netleri yapan aynı puan mı alıyor?Belki ben daha zor soruları çözdümkafam karıştı??

Bu arada ygs4 dışında küsüratlar tuttu.Ygs4'te küsürat 0,05 gibi birşey fazla hesapladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchiha69 -- 16 Mayıs 2013; 13:50:16 >
  • 0.5 puan düşük hesapladı

• Gözünü capagini seviyim lys icin de yap

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.