Şimdi Ara

Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
2
Favori
22.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gözcü 141

Çoğu arkadaşların cihazında 4.1.2 ve .4.2.1 romlarda sıkıntılar meydana geldi.4.1.2 rom kendi cihazımda sorusuz kullandım fakat sim rehberi olayı olmadığından stock 4.0.4 kurdum.Başka bir in touch 2 cihazı elime geçince yedeğini alıp kendi cihazıma kurdum,4.1.2 ve .4.2.1 kurarken hangi talimatlara göre kurulum yapıyorsunuz.

http://zteblade3.com/zte-blade-3-install-a-custom-jelly-bean-rom-ics-rom-from-scratch/install-the-custom-rom/

buradaki anlatılanları uyguluyorum. Dediğim gibi 4.0.4 dışında telefon açılışta kilitleniyor. Gerçi 4.0.4 dende acayip memnunum! Apex Luncer ve APex e özel temalar süper! Daha donma kapanma v.s. hiç bir sorun olmadı...

• S.a Biraz Aradan Sonra Tekrar Foruma Zıpladım :)

Ve Ve ve :D Modaco forumdaki bütüüüüün blade 3 romlarını tek tek deneme kararı aldım indirdim attım hafıza kartıma :D şuan pac 4.1.2 sürümü yükledim acılmasını bekliyorum ve kocaman bi sony yazısıyla karsı karsıyayım :D

Avea intouch 2 (ZTE BLADE 3) + Sony :D kırma Cins Bi TElefonum oldu sanırım :D Acılsın denicem Haydin iyi geceler :D

ROM LİNKhttp://www.modaco.com/topic/363075-devromcm10aokppa-pac-man-rom-v1930-for-zte-blade-3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur.mertt2 -- 26 Haziran 2013; 1:17:11 >

• Bunu gördüm ama şu an için stock olan 4.0.4 rom en stabili
  • SS'lar Bu Şekilde Göstereyim şuan Kurulu Deniyorum SERİ SIKINTISIZ 4.1.2
     Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)
     Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)

• Fm radyo çalışıyormu çalışmyan uygulama varmı.
  • Radyoyu bn orjinal yazilimda bile calistiramadm birinde calisti onunda sesi az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fm radyo bazen ihtiyaç oluyor,
  • Maalesef Dostum Radyo yok ama rom gayet iyi denemeni tavsiye ederim antutu testide atayım arada

• slm
    arkadaşlar rom yukleme olayını tam manaısyla anlatırmısınız
    ben yukluyom avea ekranında takılıyo
  • yesilpc Y kullanıcısına yanıt
    Avea ekranında takılıyorsa ABD driver ile tantacaksın görev yöneticisinden.
  • herkese merhaba bazı telefonlarda görüyorum rehberdeki kişiler resimli oluyor nasıl yapabiliriz bu olayı ?
  • CoskunSARIHAN C kullanıcısına yanıt
    Google hesabında kişileri düzenle resim eklersen telefoda çıkıyor.
  • Ya Arkadaş Bi Kaç Gündür Aynı Şey İçin Uğraşıyorum

orjinal Recovery ile avea orjinal rom neden yüklenmiyor stockları kuruyor fakat avea rom bana mısın demiyor
  • onur.mertt2 kullanıcısına yanıt
    Avea zip dosyası ile oynaman lazım içindeki splash.img sorun yaratıyor.
    Avea yedekgini foruma yüklemiştim
  • Sıkınti rom degil zaten neden yuklenmiyo derdindeyim yksa stock rom gayet basarili ustune ucretli next launcher attim aslan gbi oldu

Modaco 4.1 ve 4.2 romları güncelledi sorunlar sıkıntılar giderildi.
  • Bnde klavye acilinca mavi ekran parlayip resetliyodu telefonu guncelleme nasil geldi rom mu guncel yoksa yukleyip online mi guncelliycez ?

Romun hatalarını güncellediler fm radyo eksikligi kapanmalar düzeldildi 4.2 kurdum güzel radyo ve bluetooth sorunsuz çalışıyor 4.1 kurdum sıkıntı yok
    Modaco sitesinden tekrar indir dosyaları
    evet
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.