Şimdi Ara

apk mı indireyim para ile mi satın alıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlaar modern combat alcamda arkadaşlar apk indir dedi sizce apk mı indirsem paraylamı alsam?
    apk ile indirsem virüs kaparmı telefon.
    bide para ile satin al derseniz s4 oyunu açarmı ?

• Sanirim telefonunuz S4 apk indirince multiplayer oynayamazsin o oyunda multiplayer var mi bilmiyorum ama 6.99 dolar di yanlis hatirlamiosam o parayada degmez mesela su anda ben dedigin oyunun apksini indiriyorum tavsiyem pcye indir apk yi virus taramasindan gecir telefonuna at ama apknin versiyonuna gore belki S4 ile uyumlu olmayabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC antivirüs androidin virüslerini temizleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapen

Sanirim telefonunuz S4 apk indirince multiplayer oynayamazsin o oyunda multiplayer var mi bilmiyorum ama 6.99 dolar di yanlis hatirlamiosam o parayada degmez mesela su anda ben dedigin oyunun apksini indiriyorum tavsiyem pcye indir apk yi virus taramasindan gecir telefonuna at ama apknin versiyonuna gore belki S4 ile uyumlu olmayabilir

Hocam telefon da yeni zaten değmez oyunu satın alıyım en iyisi
  • Bilgisayara apk rar dosyalarini indirip taratinca virus varsa bulmaz mı telefona atmadan once pcden taramadan bahsetiyorum benim bildigim varsa virus bulur

• S4 alacak para var, oyuna verecek para yok. Öyle olmaz. Telefona verdiğinizin yayınında lafı bile edilmeyecek kadar para için kendinize işkence etmeyin apk ile.

• Rahat ol bişey olmaz hem pcden tarattığında virüs bulsa ne olacak windows virüsü linuxda bi işe yaramaz! apkmaniadan yükle apknı güvenilir site
  • dışardan apk yüklüyorsan ne olur ne olmaz bir virüs programı bulundur telefonunda advanced mobile care yi tavsiye ederim yeni yüklenen tüm uygulamaları tarıyor.

Ayrıca

http://www.apkmania.com
    http://www.indirapk.com
    http://www.appsapk.com/ gibi sitelerden apk indiriyorum hiçbir şekilde virüs bulaşmadı ama bazen çalışmadığı olabiliyor
  • Konuyu hortlatıcam ama bu google play dısındakı siteler den yukleme yapmak güvenilir mi ayrıca apk leri calıştırırken telefonun klasor lerine neden erişim izni istiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 31 Aralık 2014; 18:35:42 >
  • Up

• Kralrep kullanıcısına yanıt
    Apk den indir sorun çıkmaz.

• Arkadaşım ne olduğu belirsiz apklerle uğraşma ücretini ver al o kadar para verip telefon alıp apk yüklemek biraz saçmalık
  • Senin günlerini harcayıp kodladığın uygulamanın apk sını indirseler hoşuna gider mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.