Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
43
Favori
66.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlara göre pek iyi değil. Yine de bir şans vermek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ulan traileri izleyince Terra Nova havası sezdim çok severdim terra nova yı 2. sezon için onay verselerdi belkide şu an en iyi dizilerden biri olabilirdi neyse sırf terra novaya benzettiğim için izleyeceğim

• manyak bir kiz var kesin deli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 4 Nisan 2014; 1:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

manyak bir kiz var kesin deli bence

Aynen tam kizla arayi duzeltti paketledirle.
    Maasa zam ise son vermek gibi birsey oldu (:
    Ben hala ilk bolumde gosterilen aksiyon dolu sahnelerin gelmesini bekliyorum heralde sezon sonu olan goruntuleri gosterdiler.

• Bölüm çok ilginç bitti seviyordum Wellsi
  • izliyorum ama sanki bir revolution vakasıyla karşı kaşıyayız.. yarıdan sonra bırakabilirim diziyi..
  • aa 3.bölüm nasıl bitti öyle hiç beklenmedik bişey .
  • Ben de hiç beklemezdim öyle birşey.

1.03

Merak ettiğim şey dizinin başındaki o sisde kalanların ne olacağı onlar garanti ölmeyecek başka bir durum olacak, Atom un gözlerinin rengi falan kaçmıştı bilmiyorum 2. bölümün sonunda görünün insan mı artık neydiyse o yüzden o tarz bir zırh gibi bişe yapmış olabilir belki de saçmalıyorum bakalım :D Bir de bu şey madem asitli bitkiler falan nasıl yanmadı?

Ulan kız sana çok pis uyuz oldum!!Favori karakterim gitti
  • Çok güzel dizi 2. bölüme geçeceğim birazdan

• yani potansiyel cok güzel fikir güzel mekan güzel ama yemezler diyor ya cem yılmaz aynı onun gibi . ilk bölüm güzeldi 2. bölüm hadi geçiş desek 3. bölüm sıkıcıya bağladı. sonunda da favori adamımı paketlediler ifil oldum. madem 3. bölüm paketleyecen adamı niye bu kadar karakter tanıtımı işine girersin anlamadım açıkçası .
  • 2.bölümü az önce izledim. Bence gayet akıcı,sürükleyici.
  • Bu bölümde biraz mantık hatası vardı. Murphy'yi ne için cezalandırdılar anlamadım bir türlü. Milletin antipatisini kazanmıştı, tamam ama bir suçu yoktu. Küçük kıza da kendisi zarar vermedi. Kız kendi isteğiyle atladı. O zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: L'enfer

Bu bölümde biraz mantık hatası vardı. Murphy'yi ne için cezalandırdılar anlamadım bir türlü. Milletin antipatisini kazanmıştı, tamam ama bir suçu yoktu. Küçük kıza da kendisi zarar vermedi. Kız kendi isteğiyle atladı. O zaman?

oylamaya karşı geldi ve bellamy e sırtından vurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

quote:

Orijinalden alıntı: L'enfer

Bu bölümde biraz mantık hatası vardı. Murphy'yi ne için cezalandırdılar anlamadım bir türlü. Milletin antipatisini kazanmıştı, tamam ama bir suçu yoktu. Küçük kıza da kendisi zarar vermedi. Kız kendi isteğiyle atladı. O zaman?

oylamaya karşı geldi ve bellamy e sırtından vurdu?

Evet, o aklıma gelmedi

• 1.04

Çocuğa iyi oldu birazda çok uyuz biri çünkü.İleride çıkar gelir bir şekilde bakalım.

Şu Arktaki kurallar da komik biraz en ufak şeyde idam cezası var.Ne bileyim mesela öldürme değilde oksijeni az odalarda hapis falan olsa biraz sonra gelse falan :D

Hala grounderları tam olarak göremedik.

Arkla iletişim kuralamayacağı aşikardı zaten.Kısa ve orta vadede de bu mümkün olmayacak.Çünkü gelecek fragmanda kız pod la başarılı bir iniş yapıyor ama bizim öküz Bellamy yine atarlanıp ordan bir parça söküyor bizim prenses te senin yüzünden 300 masum kişi ölecek diyor(hiç tahmin edemedik)

Birşekilde bileziklerin kapatıldığını anlarlar artık herhalde hepsi aynı anda gitti.

Kadını öldürecekler mi acaba? Sanmıyorum ama bakacağız.

Düzen hala tam olarak kurulamadı yerde, artık şu grounderlar saldırsa da birşeyler görsek.

Bölüm bittikten sonra Nina Dobrev in sesi geldi oyhş oldum biran :D :D
  • Başladım diziye iyi gidiyor gibi ama umarım ilerde saçmalamaya başlamazlar

• Son bölümün sonu o kadar saçma bitti ki Aaa Ark'la iletişim kuramıyoruz, işimiz bitti! Lanet olsun hadi hemen işi pişirelim.

Diziyi de genel olarak beğenmedim. Konu güzel de altını doldurmamışlar sanki, çok ağır geçmesi neredeyse hiç atraksiyon olmaması beni sıkmaya başladı. Birkaç bölüm daha şans veririm belki ama böyle devam ederse bırakırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 14 Nisan 2014; 21:22:44 >
  • Beyler Raven çok seksi be

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI
  • Tam ben yazacaktım bunu :D Clarke da güzel ama bunun ayrı bir havası var.
    Takip etmek isteyen varsa kızın twitter
    .

1.05

Başkanın kararı saçmaydı zaten ilkna edildi kendisi.

Ulan Bellamy senin yüzünden 100 masum insan öldü.

Anlamadığım şey o 100 yıllık alet programlanıp mı tam oraya düşürüldü yoksa başka birşey mi var?Herhalde programlanmıştır.

Octavia sayesinde yerlileri de görmüş olduk.Adamın yüzü sapasağlamdı.

Finn le Clarke tam arayı kurmuşken Raven geldi güzel de oldu bence.Aşk muhabbetleri olmasa daha mı iyi olur dizi ne olur bilmiyorum siz ne diyorsunuz?
    Kız akıllı kız millet illa iletişim kuracaz diyor kız bir geldi çözdü olayı tamam alet yoktu o gelmeden ama başka kimse düşünemezdi sanmıyorum.Umarım bu iki kız birbirine zarar vermez ileride.

Abby belki de radikal bir karar alıp o videoyu yayınladı ama kimsenin tahmin etmediği şey oldu adamlar gönüllü gitti.

Füzeler görüldü çok şükür.100 kişi gitti ama olsun artık.Umarım Abby ile chancellor yav kafamız güzel oldu ondan gördük demezler :D

• Diziyi gülmek için izliyorum. Bu konu ancak bu kadar berbat işlenebilirdi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.