Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.580
Cevap
43
Favori
66.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Lost.

izledim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Lost.

izledim.

Walking Dead?

bunları izledim;

1-prison break
    2-supernatural*
    3-spartacus
    4-breaking bad
    5-walking dead*
    6-lost
    7-game of thrones*
    8-shameless*
    9-arrow*
    10-flash*
    11-vikings*
    12-heroes
    13-mr.robot*
    14-the 100*
    15-the fear walking dead*
    16-Teen wolf*
  • Başlasam mi nasil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 18 Haziran 2016; 18:48:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bu değilde benim anlamadığım bir kaç soru var.
    En baştan dünyanın sonunun gelmesinin nedeni Becca'nın tasarladığı yapay zeka mı ? bir ikincisi bizimkiler uzaya nasıl çıktı ? acaba ben mi kaçırdım bu sorunun cevabını
  • brk5334 kullanıcısına yanıt

1. evet dünyayı daha iyi bir hale getireceğini düşündüğü için insanların büyük çoğunluğunu yok etti

2. soru için clark ve yapay zekanın konuştuğu uzay istasyonu sahnesini soruyorsan o zaten çipi aldığı için yapay zekanın içine girdi başta nasıl gittiler diye soruyorsan onu anlatmadılar ama ilk komutan dedikleri yapay zekayı yaratanlardan olan kadının şirketi insanları seçip önceden yollamış olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

Başlasam mi nasil.

Güzel dizi ya başla bence

• GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    evet başta nasıl gittiler diye merak etmiştim. teşekkürler
    rica ederim

Patlama olduğu an zaten halihazırda uzayda istasyonlar bulunuyordu(ark) yani patlama olduktan sonra uzaya mekik yollanmadı zaten uzayda olanlar orada çoğalmış oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence dizi efsane gidiyor losttan sonra izlediğim en iyisi diyebilirim başlamayı düşünen tereddüt etmesin adamlar nasıl senaryo yazmış ne olayları nerelere bağlamış gerçekten müthiş

• beyler diziye başlamayı düşünüyorum ama kafamda ufak bir detay kaldi ona göre başlayacağım diziye
    şimdi dizede klanlar varmış galiba şimdi bu nasıl her klanın bir görüşü var ve hepsi dengeli yani izleyici hepsinden birini tutabilir mi yoksa 1 klan hariç hepsi kötü esas başrol o klanda mı?
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    3.sezona kadar klan muhabbeti yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

koca 2 sezon ne yapiyorlar???
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Öğrenmek için izlemek gerek. Bence en kötü sezon klan muhabbetinin başladığı 3.sezondu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

koca 2 sezon ne yapiyorlar???

Klan olayı büyütülecek birşey değil. 3.sezonda bir iki bölüm klan muhabbeti dönüyor o kadar. Sonra araya başka şeyler giriyor o da yalan oluyor zaten. Kafanızda çok başka bir The 100 senaryosu vardı sanırım ancak sizin hayal ettiğinizle alakası olmadığını söyleyebilirim.

• güzelim konuyu mundar ettiler, post-apokaliptik bir dünyadan çok ilk çağdalar gibi. klanlar falan hiç olmadı
  • Bugün itibariyle başlıyorum. Torrent'ten ilk sezonun tamamını indirdim umarım herkesin konuştuğu kadar iyidir.

• Başlamayı düşünüyorum arkadaşlar. İzlemeye değer mi yoksa vakit kaybı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damon_elena

Başlamayı düşünüyorum arkadaşlar. İzlemeye değer mi yoksa vakit kaybı mı?

İlk sezon ilk bölümler klasik CW dizisi tadında geçiyor. Ergenlik, aşk vs. Zamanla olaylar gelişiyor ve tempo yükseliyor. 2.sezonun sonuna kadar tempo azalmadan devam ediyor. 3.sezonda ortalık biraz sakinleşiyor, son bölümlere doğru ortam yeniden geriliyor. Tempo konusunda bir istikrar yok yani, konusu ilgi çekici olduğu için hiç düşünmeden tavsiye ederim ama tempo sizin için önemliyse bazen sıkılabilirsiniz. Yine de izlemeye değer, başlayın bence. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

quote:

Orijinalden alıntı: damon_elena

Başlamayı düşünüyorum arkadaşlar. İzlemeye değer mi yoksa vakit kaybı mı?

İlk sezon ilk bölümler klasik CW dizisi tadında geçiyor. Ergenlik, aşk vs. Zamanla olaylar gelişiyor ve tempo yükseliyor. 2.sezonun sonuna kadar tempo azalmadan devam ediyor. 3.sezonda ortalık biraz sakinleşiyor, son bölümlere doğru ortam yeniden geriliyor. Tempo konusunda bir istikrar yok yani, konusu ilgi çekici olduğu için hiç düşünmeden tavsiye ederim ama tempo sizin için önemliyse bazen sıkılabilirsiniz. Yine de izlemeye değer, başlayın bence. :)

Başlıyorum o zaman. Çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.